-
Fototrend
Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !
Új hozzászólás Aktív témák
-
alexka79
csendes tag
válasz borg25 #66854 üzenetére
CA A5 az enyém, volt időm és lefotóztam megint, raktam fel új fotókat a hirdetéshez. Megvan az eredeti csomagolása, User's manual is. Szerintem nem jár rosszul vele aki majd elviszi! :-)
Van egy CA A500-m is, azt akarom megtartani. Az már távirányítós (eredeti távja is megvan), egyébként szinte ugyanaz mint a CA A5.
Így ránézésre a BC sem rossz.
[ Szerkesztve ]
-
alexka79
csendes tag
Sziasztok!
Melyik hangfalat ajánlanátok?
IQ Ted 4
T+A Pulsar TAS 750 E
Sony SS-F5ESG Esprit
Wharfedale Diamond 9.6
Cambridge Audio S70Sokféle zenét hallgatok, leginkább nem "kommersz" elektronikus zenéket, jazz, chill, néha népzene, komoly zene és egy kis metál is. (USB DAC, Project bakelit, Sony CD lejátszó).
NAD 3xx erősítővel. Kb. 16 nm méretű szobában hallgatnám. Árban max. 100-110 ezerig.Kis monitor, polcsugárzót nem akarok, van most is.
-
alexka79
csendes tag
válasz andorra #48467 üzenetére
Én nemrégen vettem egy jobb hangfalat mint eddig volt és olyan hangokat/részleteket hallok amit eddig nem. Pedig 320-as mp3-ról hallgattam. Szerencsére megvan bakeliten is, természetesen ott is hallom.
Ettől még az mp3 az ami, de nekem pl. munka közben elfogasható hogy azt hallgassam! És csak kapkodtam a fejem, hogy mekkora a változás.
-
alexka79
csendes tag
Egyik bevásárló központban vettem egy pár Magnat Monitor Supreme 800-at (http://www.mall.hu/haromutas-hangfal/magnat-monitor-supreme-800)
40.000-ért, szerintetek megéri tuningolni?
Egész kellemes hangja van, árához képest mindenképpen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Parazitaeffektusok az áramkörben 1.
- Tudástár Melyik áram merre folyik a NYÁK földhálózatán?
- Tudástár Erősítők tápellátása
- Bemutató DSD: divatőrület vagy a zene új dimenziója?
- Bemutató Audio-gd Precision 2 erősítő teszt
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen légkondit a lakásba?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AutoCAD
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Autós topik
- Nagyon kevés GeForce RTX 5090 készül, és senki sem tudja, hogy miért
- Gaming notebook topik
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest