-
Fototrend
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
s3toraph
senior tag
válasz
metal01
#85542
üzenetére
Köszi!

+ (#85543) Chaser + (#85544) metal01:
Nekem MX-2-m van, nem tudom már miért de régebben ennél maradtam MX-4 helyett, azóta is ez az etalon. Drága (nekem), de jó. Nem folyik (ha az MX-4 ennél folyósabb akkor az nekem használhatatlan lenne), viszont nyúlik mint a vesztés, nem lehet úgy kiyomni a tubusból hogy csak ott maradna a mennyiség, nyúlik. Ez ami zavar, egyébként nagyon jó.
1 hete pasztáztam újra öcsém samsungját, Aida64 stress tesz, aztán prime95 small fft, majd furmark alapbeállításokkal, pasztázás után bő 25 (!!!) fokot nyertem! Igaz gyári, kb. 3,5 éves paszta volt gépben.
Most amit bütykölök ez a T400, ma szétszedtem, pasztáztam (szerintem ezen is a gyári volt), és a fenti trióval szintén előtte és utána tesztelve, 28-32 (!!!) fokot nyertem! Ez nem kevés, néztem nagyot mindkét esetben. Szóval, úgy néz ki, nem kell alulfeszelni a T9400-at, full terhelésen 15 perc stress teszt, semmi nem melegebb 55-60 foknál, kézzel is tudom fogdosni a bordát, nem süt sehol, sőt alig meleg, plusz nem is hangos még így sem. Terhelés nélkül meg 40 fok alatt van pl. a proci, és van hogy nem is megy a venti. Pasztázás előtt stress tesztben 15 percnél már 80 fok felett volt a proci, és süvített a venti. Ennyit jelent ha agyon van keményedve, száradva a paszta a gépben, és újrakened jó minőséggel. Szóval jó ez az MX-2!
Új hozzászólás Aktív témák
- Háztartási gépek
- Vírusirtó topic
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- Vezetékes FEJhallgatók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- GoodSpeed: Ágymatrac keresési kálvária
- Folyamatos vérnyomásmérést kínál a Huawei Watch D2
- Autós topik
- Miért nem tűnik el soha a kalózkodás?
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- Dell Precision 7670 4K+ OLED Touch / i9-12950HX 16C / 32GB D5 / 1TB G4 / A2000 8GB / IR / HU tervező
- Üzletből, garanciával, DeLL Inspiron 16 5630 -i5-1340P-16 szál/16RAM/512SSD/16,1"FULLHD IPS
- Alcor Snugbook Q1411 fehér laptop
- Lenovo T430 / i5-3320M 8GB 240SSD, Win10, HUN laptop, kitűnő állapot, 95%-os akku
- Asus G14 GA402RK -2TB 990 PRO, 6800S,16GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



