Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Egyébként, aki ilyen Unit-Linked termékben gondolkodik, annak ajánlom, hogy iratkozzon fel a CSlife oldalon, a Credit-Suisse hírlevélre, ott nagyjából napi rendszerességel küldik az eszköz alapok aktuális értékét, kcist lehet játszani fejben vele, melyik milyen hozammal bír. Érdemes e fektetni bele.

    ált. kétféle eszközalap van. (6közül lehet választani, 6különböző) Mármint olyan szempontból, van kétféle, hogy az egyik vmivel e jegybanki alapkamat felett van, ez elég biztos, olyanoknak, akik nem szeretnének kockáztatni igazán.

    Illetve van egy kicsit merészebben szárnyaló eszközalapok, amik kicsit nagyobb ingadozással ugyan, de nagyobb nyereséggel is tudnak működni.

    Itt mindenki eldönti, neki mi szimpatikus. Hibákra visszatérve kicsit. Emberek ott szokták elkövetni a hibát, hogy mondjuk X forintjuk amit beraktak, vettek belőle Y darabegységet kezdetekkor. És mondjuk ennek aktuális árfolyama elkezd zuhanni, tehát mondjuk az Y DE. márcsak 0,5*X ér. Ekkor kurvára elkezdenek parázni, hogy úristen most vesztettek meg micsoda tragédia, és kiveszik pénzüket, és mindennek elmondják a szolgáltatót, hogy fúú. AHELYETT, hogy átlátnák, hogy hohó...most fele annyi az érték, akkor gyorsan ami van még mozgósithító tőke, vegyünk belőle DE-t, így mondjuk megint X összegért, már 2Y-t vesznek, majd elkezd emelkedni az árfolyam és mostmár nem 0,5*X, hanem mondjuk 1,5*X.....akkor ugye az eddigi 3Y rögtön 4,5Y lett....és ahelyett hogy vesztettek volna, kaszáltak egy csomót... :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Új hozzászólás Aktív témák