-
Fototrend
Renault, topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
nbl2
senior tag
válasz
LamerGyuri
#46847
üzenetére
Köszönöm!
Okes lett. -
nbl2
senior tag
Sziasztok!
Egy hete akkumulátort cseréltem a kocsiban. (2002 1.6 Scenic)
Azóta ha elindulok a kocsival és elérem a kb 20km/h-t a kocsi automatikusan bezárja az összes ajtót (kívülről nem lehet kinyitni). Erre van is egy gomb a gocsiban, de én ezt nem használtam eddig és nem tudom hogyan lehetne ezt a funkciót kikapcsolni.
Eddig ez nem volt, most miért döntött úgy a kocsi, hogy mindig bekapcsolja a központi zárat 20/h felett?
Tudja valaki, hogyan kell ezt kikapcsolni?Köszönöm!
-
nbl2
senior tag
Sziasztok!
Eljött az idő, hogy lecseréltessem a scenic-en az első féktárcsákat betéttekkel együtt.
Azt olvastam a legjobb kombináció a Ferodo tárcsa + Textar betétek. Viszont ez a kombináció elég húzos árban van.
Tudtok olyan helyet ahol lehet esetleg jelentős kedvezményt kapni renaultosoknak (vagy esetleg valakinek egyéni kedvezmény) amit igénybe lehet venni.Segítséget előre is köszönöm.

-
nbl2
senior tag
válasz
diablo1984
#44704
üzenetére
Elfelejtettem visszadugni a levegő csövet az alapjárati motorra ezért csinálta ezt.
Köszi a segítséget.

-
nbl2
senior tag
válasz
diablo1984
#44704
üzenetére
De került szerintem.
Az nagy baj?
Hogyan szabaduljak meg tőle? -
nbl2
senior tag
Sziasztok!
Gyors ötletek kelenének mi lehet a baj.
Renault scenic 2002 1.6 benzin. kiszedtem az alapjárati motort és megtisztítottam fékpucolóval. Ezután leszedtem a pillangószelep műanyag burkolatát és azt is megtisztítottam féktisztítóspével. Ezután összeraktam mindent, indítok a motor indul pöccre viszont a fordulatszám az egekbe megy fel azonnal és nem tudom miért.
Többször próbáltam már mindeig ezt csinálja. Lehúztam az alapjárati motorról a csatit hátha lesz változás, de akkor is ugyan ezt csinálja. A motor csak pörög már 6000-et akkor leállítom mert ez nem normális.
Valami ötlet mitöl lehet ez?Előre is köszönöm!
-
nbl2
senior tag
Sziasztok!
Vettem egy Fuel Stop üzemanyagcsökkentőt és szeretném beszerelni. A scenicen az üzemanyagcső műanyag és úgy van rámelegítve a végére. Ha ezt szétvágom hogyan tudom és mivel megtoldani, hogy rendesen összekösszem a Fuel stop-val. Gonbdolom csináltatok már páran ilyet.

Köszönöm,
Új hozzászólás Aktív témák
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Formula-1
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- BestBuy topik
- Milyen autót vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkBook 15 G2 - i5-11G I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Thrustmaster TMX Force Feedback Kormány- és Pedálkészlet
- Apple iPad mini 3 (Wi-Fi) 16GB, Ezüst
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


mycso