- 
			
						Fototrend
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						zzola
titán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#48227
							
							üzenetére
						Elég, ha kivonul az országból...de mindegy is. Mentek már tönkre multicégek, bankok, biztosítók stb. . Nyilván jobb egy nagyobb céggel leszerződni, de nem feltétlen jelent az sem 100% biztonságot...

(#48228) Sirandrish
MM nem tudom, hogy kivel áll szerződésben...
Nem tudom, hogy mennyit kérnek a kiterjesztésért, de az én Samsung S4 mobilomra ~14k-t kér a gyártó 1 év + garanciáért...
 - 
			
			
						PandaMonium
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#48130
							
							üzenetére
						Valószínűleg kezd tönkremenni a fegyvered (a statoknál tudod megnézni a "durability"-jét). Ha visszamész a Hunter's Dreambe ott tudod megjavítani az asztalnál a házban.
(#48131) bandi0000: A futáshoz tartsd nyomva a kört. A "késelés" amit láttál egy visceral attack volt valószínűleg. Azt úgy tudod előidézni, hogy vagy parryzel egyet (pont mielőtt megütne egy lény a puskáddal meglövöd) és odamész közel hozzá majd nyomsz egy R1-et, vagy egy charge attackot nyomsz (R2-t nyomvatartod) az ellenség hátára, olyankor összeesik és szintén odamész, majd R1.
 - 
			
			
 - 
			
			
						LeventeV
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#47454
							
							üzenetére
						A kódot a Checkoutnál kell beírni, a promo kód helyére. A dátum azt jelzi, hogy meddig tudod felhasználni.
Vehetsz belőle PS3 és PS4 játékot, akár az Easter Sale-ben levő játékokat is.
NEM használható: PS Plus előfizetésre, játék előrendelésére, PS Vita, PSP, PS TV és PS NOW játékokra.Szerk: Csak US accountra érvényes.
Forrás: IGN > http://www.ign.com/articles/2015/03/27/playstation-store-weekend-deal-offers-10-percent-discount - 
			
			
						Madwe
nagyúr
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46856
							
							üzenetére
						Tudtok, miután ő a saját profiljába lép be, te pedig az usaba (vagy fordítva) ezért tudtok egymással játszani.
Primary itt is ott is nincs, primary csak 1 gépen lehet.
Ne vedd magadra, egyáltalán nem neked szól, csak most telt be a pohár, különben is szar napom van
 amilyen értetlenség itt van az elmúlt 1 évben, komolyan mondom... Kibaszottul egyszerű a rendszer, nem értem mit kavarodik bele mindenki... Arról nem beszélve, hogy csak én kb 100x válaszoltam már ugyanazokra a kérdésekre, miért én vegyem a fáradtságot arra, hogy 101x is leírjam, mikor a kérdezőnek ugyanannyi ideje lenne használni a keresőt... Részemről már semmi ismétlődő kérdésre nem válaszolok, ennyi voltam, másfél év alatt mindent leírtam ezerszer, most vagy más még kitart, vagy tanuljátok meg használni a keresőt
 - 
			
			
						fader_
csendes tag
 - 
			
			
						Tegla80
addikt
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46842
							
							üzenetére
						HDMI ARC a ficsor neve ,erre tessek nezelodni....
szerk:lassu voltam,...dolgozom kozben es kozbejott egy vasarlo

 - 
			
			
						Dicker
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46793
							
							üzenetére
						A biztosító céget szokták váltogatni, akihez kötötted a biztosításod. De nem fognak lehúzni vele, kivéve, ha megszűnik az Euronics. Amióta kivált belőle az Expert bármi lehet.
Én belevettem a lakásbiztosításba. Ha tönkremegy benne valami komolyabb, adok neki villámot, aztán ott rohadjon meg, úgyis kifizetik.
 - 
			
			
 - 
			
			
						PandaMonium
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46786
							
							üzenetére
						Ezzel max. annyi a gond, hogy ha k#csög a cég akkor simán ráfogja a userre, hogy nem rendeltetésszerű használatból származó hiba és bizonyítsd be, hogy nem így történt (kb. lehetetlen), különben pápá extra garancia. Ezért is nem érdemes a legtöbb esetben ilyesmivel foglalkozni.
 - 
			
			
						gyuromoj
veterán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46690
							
							üzenetére
						Vannak részek ahol azt hittem hogy filmet nézek, de volt amikor elnagyolt/mosott textúrák szúrták a szemem.
Az biztos hogy ha 3 év múlva esetleg jön egy folytatás, akkor az látványban oda fog csapni.
Azt hogy legszebb PS4 cím-e eddig, szerintem igen. Remélem az Uncharted 4 megugorja, esetleg le is lépi majd ezt a szintet. - 
			
			
						mrhitoshi
veterán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46651
							
							üzenetére
						Ha ez megnyugtat: nincs szériahibája a PS4-nek. A PS3 esetében ilyenkor már tömegesen jelentkezett jópár hiba, itt ilyenről szó sincs. Eddig ez a legjobb megoldása a Sonynak, szóval ilyenen nem érdemes parázni. A legnagyobb baja a PS4-nek a kontroller gumikopása, ami viszont szériahiba.
(#46583) Pöttön: Akkor a 3-mal játszok jelenleg.
 Ami eddig feltűnt, hogy baromi tartalmas játék. Nagyon bejött. Az Act I-ben járok. 
 Haverral szoktuk néha nyomni lokálban. - 
			
			
						Tegla80
addikt
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46660
							
							üzenetére
						Edigital es euronics is ad kiterjesztett garit hozza,ha csengetsz erte....
Nekem is ajanlottak anno ,de mondtam "koszi"
Van hitel mind2 helyen....(edigiben vettem, cetelemre 0Ft befizetovel....)
Szerk
Edigital "extragarancia" .....sztem van naluk - 
			
			
						Madwe
nagyúr
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46660
							
							üzenetére
						Személy szerint én sose kötök plusz biztosítást... Tegyük fel 1 év után behal, a javítás akkor is olcsóbb lesz mint ezek a dealek... Ps3am pl 6 év után 15k hufból megvolt, 6 éves gari meg nincs is
 más termékeknél is jobban jöttem ki. Persze lehet h megszívja az ember s 1 év után rögtön kell több mindent is cserélni, de minimális a kockázat... - 
			
			
						F.B.I.
veterán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46651
							
							üzenetére
						Nyitott helyen legyen, néha seperd le a port az oldal vagatban lévő szellőzőkről és annyi. Ami a leghamarabb szét fog benne menni, az full műanyag BD meghajtó de az is maximum, akkor ha naponta 4-5 filmet nézel rajta, a hűtés bár néha hangoskodik, elég jól meg van tervezve...talán pasztazni nem árt majd ha hangosodna.
Az enyém lassan 1,5 éves lesz.
 - 
			
			
 - 
			
			
						Neoteric
addikt
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46651
							
							üzenetére
						Az, hogy a topiklakók közül senkinek nincs baja egy év után se, az nem jelenti h neked se lesz. Ha parázol miatta, akkor inkább vedd MM-ban extra garival, úgy asszem ~20k-ból 3évre megvan.
off: Aki most akar venni 300 körül tv-t, annak ez a Sony 60W605 elég jó vétel lehet. Mindegyik Sony centerben érvényes.
 - 
			
			
						zzola
titán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46529
							
							üzenetére
						Nah, megkaptam a választ a garanciális kérdésemmel kapcsolatosan!
"Tisztelt *** Zoltán!
A forgalmazó által biztosított 12 hónapos jótálláson túl a magyar fogyasztóvédelmi törvények értelmében szavatossági javításról lehet még beszélni.
Ennek követelményei:- vásárlást igazoló számla és hivatalos garanciajegy megléte
- 3 évnél nem idősebb a készülék
- sértetlen állapotú a termék
- hivatalos Sony márkakereskedésnél történő vásárlásÜdvözlettel
*** Edina
Hireltech Kft."Szerintem a méltányossági garancia fogalma ejthető!
 - 
			
			
						mrhitoshi
veterán
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46383
							
							üzenetére
						PS3 esetében volt a méltányossági gari. Ez azt jelentette, hogy érvényes garanciajegy esetében, még 7-8 évig vállalta a sony a garanciát a rendes garancia lejárta után, és bármi baja volt a gépnek 16e Ft kifizetése után, vagy újat adtak, vagy megjavították, bármi baja is volt. Gondolom PS4 esetében is így van, de biztosat nem tudok.Nem, nem teljesen igy van, alaposabban utánanézve. Hanem igy: Amennyiben rendelkezünk Sony garanciapapírral, a gépet nem bontottuk meg (HDD csere lehet), illetve a konzolon található sorozatszám megegyezik a garancialevélen található számsorral, abban az esetben vásárlástól számított 3 éven belül lehetőség van élni a méltányossági garanciával.
Ez annyit tesz, hogy bármilyen meghibásodás esetén 16.500Ft-ot kell fizetnünk, ezért egy refurbished (gyárilag felújított) konzolt kapunk a hibás konzolért cserébe, amire fél év garanciát is biztosítanak. - 
			
			
						Con Troll
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46393
							
							üzenetére
						Van más mód, pl. az árvilág kiterjesztett garanciája. Én is tervezem, hogy veszek a géphez +2 évet. Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel az árvilágos cuccal?
 - 
			
			
						Neoteric
addikt
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46383
							
							üzenetére
						Gari lejárta után már nyugodt szívvel szét lehet kapni és újrapasztázni, esetleg ha nem speckó a ventilátor, akk kicserélni valami minőségibbre. Vagy eladod gari lejárta előtt 1 hónappal és veszel másikat. Vagy eleve úgy veszed, hogy +1 +2 év kiterjesztett garanciával.
 - 
			
			
						Garada
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46388
							
							üzenetére
						Én konkrétan tetőtérben vagyok, tehát még ha be is sötétítem a szobát a minimum 28°C az átlag.
Az utóbbi hónapokban semmi gond nem volt, de nyáron elég lesz 20-30 perc játék és már hallani is, ahogy szép zajjal hűti magát a gép.
Most egy igazán nyitott teret tervezek neki, és megpróbálok valami hűtéssegítő módszert találni erre, amivel képes vagyok a lehető leghosszabb időre kihúzni az élettartamot. - 
			
			
						LeventeV
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46383
							
							üzenetére
						En bizom a konzolban.
 A belso elrendezes pont olyan mint a ps3 slim, raadasul az alaplap a konzol tetejen van. Elmeletileg meg alacsonyabb hofokon is uzemel mint elozo generacios elodje es ott vannak az oldalso hutonyilasok is. Szerintem nem lesz gond vele.
Ami viszont nem tetszik az maga az osszeszereles minosege. Nem olyan tomor mint a ps3 slim. - 
			
			
						PandaMonium
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46363
							
							üzenetére
						Hát ahhoz, hogy ő hozzáférjen minden US accountodon lévő játékodhoz az ő fő fiókján neki primary-ra kell állítani az accountodat, akkor pedig neked secondary-n kell lennie tehát így meg te nem fogod tudni használni őket a magyar accountoddal. 1 account egyszerre csak 1 gépen lehet primary és 1 gépen secondary, ennyit kell megjegyezni.
 - 
			
			
						Madwe
nagyúr
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46363
							
							üzenetére
						Te az ő accjával játszol, te hu accod primary. Ő a te hu accoddal játszik, saját accja primary. Az usa accod attól még lehet primary a te gépeden, így az ő accjába belépve azokat a játékokat is látod, uh neked menni fog. Viszont ő gépén már nem lehet primary az usa accod, ezért ő nem fogja látni!
 - 
			
			
						ForRedGlory
félisten
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#46232
							
							üzenetére
						Kiverném a balhét. Hova van az leírva, hogy a csomagolt játék géphez kötött? Adjanak egy "jó" gépet, de ne adjanak újra hozzá bundle játékot és probléma megoldva. Mondjuk biztos nem ilyen egyszerű, ha Microsoft visszadobta, de tuti befenyegetném őket egy fogyvéddel.
 - 
			
			
 - 
			
			
 - 
			
			
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#45674
							
							üzenetére
						KontrolFreek FIFA-hoz. Én az Elite-el próbáltam, de nem volt túl nagy élmény..
 Ez egy kicsit alacsonyabb annál. - 
			
			
 - 
			
			
						sittes79
addikt
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#45005
							
							üzenetére
						Jelszót is fog módosítani, itt egyszer belépsz elkezded a töltést library-ból, majd rögtön kilépsz és tolod a saját accountal, szopás akkor van ha nincs psn(ez nem biztos) vagy ha beszarik a vinyó vagy vinyó csere van vagy letörlöd véletlenül a vásárolt acc-ot. De jah ennyit nem ér a rizikó.
 - 
			
			
						Gijon
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#44970
							
							üzenetére
						"sasszemmel nézed a pixeleket"rosszul fogalmaztam, inkább egyes részeken recés, élsimítás hiánya, illetve később rajzolja ki a környezetet. Nem tökéletes, de ekkora tartalomnál megbocsájtható. Nekem belefér a vaksi szememnek. Mondjuk ez is népszerű
 , de hogy nem a grafika viszi a hátán, az is biztos. - 
			
			
						Gijon
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#44964
							
							üzenetére
						Persze jogos. Nem érdemes várni, ha nem sasszemmel nézed a pixeleket. Akadás, recefice van, de az élményből vajmi keveset vesz el. Yt-on vannak videók, ott meg tudod nézni. Saját környezetbe azért sokkal jobb.
RunnyJuggler:-sztem. be fogják mielőbb jelenteni a slimet a 4k miatt fontos lehet. (Nekem nem lényeg) A hangosság csak poén volt, de vannak hangosabb gépek ez tény. (Vagy sok a denevérfülű user.
 ) - 
			
			
						PandaMonium
őstag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#44964
							
							üzenetére
						Teljesítménybeli differencia kétlem, hogy lesz, max. a hűtésen változtatnak, illetve arról volt szó korábban valami itteni cikkben, hogy hardveres dekódolást fognak kapni az új modellek a 4K tartalmak visszajátszásához (ez természetesen csak a filmeket érinti, játékokra nem lesz hatása). Szerintem semmi oka várni, annak ellenére, hogy mostanában sok negatívumról volt szó a topikban szerintem még így is nagyon szuper konzol, nem fogsz csalódni.

 - 
			
			
						Gijon
senior tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#44958
							
							üzenetére
						"Másrészt, GTA 5, megjelenéskor volt róla szó hogy beesik az fps pl az autózásnál, ez lett javítva vagy még mindig ilyen?" Mindig sajnos,..akad az mindenhol..., főleg küldetéseknél mikor nem tudom mit kell csinálni.
 Érdemesebb a pc-s verziót kivárni. Ps4 slim tuti gyorsabb lesz, meg halkabb a külső táp miatt. Érdemes megvárni.. - 
			
			
						shunter
aktív tag
válasz
							
							
								bandi0000
							
							
								#36087
							
							üzenetére
						Konzoloknál fent kell tartani a folyamatos fejlődés "látszatát". Ok, persze ez nem csak direkt parasztvakítás, hanem benne van, h új rendszer és tanulni kell rá programozni. De ne legyünk naívak, ez tudatos. Hisz el is várjuk, h címről címre elkápráztassanak minket, és h lassuk a fejlődést. (lásd ps3/x360 kezdet-vég) Viszont PCnél az optimalizálatlanság tudatos. Persze csak részben. Vannak akik foglalkoznak vele, de vannak akik spórolás, lustaság miatt sz@rnak bele. De ez is csak a dolog egyik része. A másik, h itt a hw fejlődését kell fenttartani. Méghozzá a mesterséges nagy gépigénnyel. Így két legyet ütnek egy csapásra. (gyors, hanyag munka+pörgetik a hw piacot)
És itt jön az, h hiába rak össze valaki egy PS árából egy PCt az a jövőben nem lesz elég max most. De a konzol pont a fix hardver miatt jó, mert így az a jövőben megjelentetett címeket is simán viszi, de a mostani PS árából összerakott PC tuti nem. És ez az amit sokan elfelejtenek. Nem a most, hanem a jövő a lényeg.
Én így látom. 
Új hozzászólás Aktív témák
- Valami baja van a tápomnak
 - Minőségi ugrást hozhat a One új médiaboxa?
 - exHWSW - Értünk mindenhez IS
 - iPhone topik
 - Mindenki bukja a Blackwell chipeket, ha bejön Trump terve
 - Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
 - Renault, Dacia topik
 - Intel Core i3 / i5 / i7 8xxx "Coffee Lake" és i5 / i7 / i9 9xxx “Coffee Lake Refresh” (LGA1151)
 - Vezeték nélküli fejhallgatók
 - Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
 - További aktív témák...
 
- HP 24" IPS LED FULL HD monitor 24fh 4HZ37AA
 - Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s G1 - i7-10G I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3438, 94% Akkumulátor
 - Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i5-6G I 8GB I 512SSD I 14" FHD Touch I HDMI I W11 I CAM I Garancia
 - ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
 
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
						
								
							
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
 ?
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
 te tudod a legjobban hogy megérte-e! Mi csak felkészítünk a feketelevesre 
								
								
								
 
								
								
								
								
								
								
 A belso elrendezes pont olyan mint a ps3 slim, raadasul az alaplap a konzol tetejen van. Elmeletileg meg alacsonyabb hofokon is uzemel mint elozo generacios elodje es ott vannak az oldalso hutonyilasok is. Szerintem nem lesz gond vele.
								
								
								
								
								
								
								
								
								
								
 Kendek
