Új hozzászólás Aktív témák
-
fekeandras
őstag
Hát igen.Kiszivárogtattak tavaly nyáron egy pár soros hírt miszerint idén jön az asztali gépekbe szánt belépő szintű szerény teljesítményű de cserébe 40w TDP körüli fogyasztású 45nm-es Dual Core Celeron proci, ami a Celeron 4xx és a E1xx sorozatot nyugdíjazta volna de ezek szerint az a project is a válság áldozata lett mert nagyon nagy a csend.Nem is értem 2009-ben miért gyártanak még egy magos processzorokat.Max irodai gépekbe jó mert játszani már sajnos az összes kevés.(Celeron 440 saját tapasztalat.)
Az E5200 tényleg jó ár/érték arányú proci.A magas szorzó miatt szinte bármilyen lapban megy legalább 2,7-2,8Ghz-et.Az meg jelenleg a játékok 95%-hoz elég.
-
Oliverda
titán
Viszonylag magas fogyasztással és ezzel együtt hőtermeléssel rendelkezik, ez szerintem nem vitás. Persze a számítási teljesítményre is magas. Az már más kérdés hogy jelenleg többen vannak akik inkább kisebb teljesítményt választanak kisebb fogyasztás és ár mellett. Sokan vannak akik csak rumból szeretik a 73 fokosat.
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 docking station (5TW13AA) (DisplayLink)
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- BESZÁMÍTÁS! Asus Rog Zephyrus G14 notebook - R9 4900HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 2060 6GB Max-Q WIN10
- Kingmax 1x2GB DDR3-1333 RAM
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest