Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
#65675776 #22 üzenetére
Igen, nekem meg van alubányám, úgy olcsóbb.
Korrekt összehasonlítás kéne, almát az almával. Vagy akkor nézzük mennyi órabérben a bontólátogatás, túrás, fúrás/faragás?Egyébként én is valószínűleg ezt csinálnám mert ennyit meg tudok oldani, de nem ez volt a kérdés.
@saril:
ha olcsóbb lesz akkor egy atom halk ventit rá 5-6 voltal és annak sem lesz sok hangja csak éppen 100 watt felé viszi az elidsszipálható hőt
Ha meg 5x nagyobbat veszel, szigetelt házat és megküldöd paszta helyett lekvárral akkor 200W-ot is elbír. Szintén nem ez volt a kérdés.@ALBY:
Van egyáltalán olyan Intel proci ami befér ez alá?
Ahogy látom még a kis Pentiumok is többet esznek. Ez így nem igazán műxik.
Szinte mindent elvisz. Kb. csak az i3-ak érik el a hivatalos gyári TDP keretet. Pentiumok elmennek 20-30W valós fogyasztással terhelés alatt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Gamer szék noblechairs LEGEND TX Szövet Antracit
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged