Új hozzászólás Aktív témák
-
Csabroncka
addikt
válasz
Csabee.
#1429
üzenetére
A Photo station az alapja az egésznek! Vagyis a synón amit beállítasz, a NAS rendszerezi az egészet. Ezt követően, az összes app ezt követi, illetve tudsz rá feltölteni (nem csak fizikailag a PC-ről másolni).
A bejelentkezés egyszerűen a belső ipvel és a megfelelő felhaználónév/jelszó párossal megy, persze mehet külső eléréssel is.
Amikor először másoltam bele smb-n keresztül PCvel a photo könyvtár alá a mappákat jó fél napig szöszölt vele a NAS (216j). A lényeg, hogy az smb mappaszerkezet ugyan az lesz, mintha magában a DS fotóban, vagy a Photo stationban állítod, tehát windows alól is ugyan azt látod!
Új hozzászólás Aktív témák
- Na, milyen hardver kerül a fa alá?
- iPhone topik
- Diablo IV
- DUNE médialejátszók topicja
- Egész pofás lett a Lian Li új mikrotornya, és az ára sem vészes
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Akciófigyelő: Ha kéne vezeték nélkül CarPlay és Android Auto...
- Revolut
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- EAFC 26
- További aktív témák...
- SteelSeries Apex Gaming billentyűzet, német, RGB
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga 6th Gen. i7 11th, 32GB RAM, új akku, 4G LTE, toll, 27% ÁFÁS (0215)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4174, 94% Akkumulátor
- Apple Watch Series 7 41mm GPS,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI Thin GF63 12VF-1279XHU Gamer notebook-i5 12450H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060 8GB W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

