Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ajándékok

    aktív tag

    válasz Vérboci #4510 üzenetére

    Valójában van ilyenem, de egy olcsó használtat vettem és koszosan kaptam meg. Mindennel próbáltam tisztítani, vegyszerek nem működnek csak a durva súrolás, de annyi ideig tart, hogy nem érdemes foglalkozni vele ha minden alkalommal tiszta sütővel akarok kezdeni.
    Gázos sütőm már nincs, de légkeveréses elektromosban próbáltam:
    "Megmértem a nagy sütőt: 1kg burgonya gerezd+0.5kg panírozott húspogácsa - mindkettő fagyasztott - 35perc 200fok ~1kWh. Hideg sütőbe tettem be. A fogyasztásban és az időben is benne van a felmelegedés is.
    Végül a hús és a krumpli is túlsült. Még próbálgatni kellene. A nagyobb térfogat (=gondolom jobb hőtartás) miatt azt is meg lehet próbálni, hogy sokkal rövidebb sütési időt állítok be és miután kikapcsolt, bent hagyom még egy negyed/fél órát."

Új hozzászólás Aktív témák