Új hozzászólás Aktív témák
-
#48231525
törölt tag
válasz
szelim74
#4502
üzenetére
Szia,
én nemhagyom elmenni alvó üzemmódba (amikor a saját távjával kikapcsolod, akkor nemkikapcsol, csak sleepbe megy), adtam neki egy távirányítós konnektort, amit kikapcsolok nap végén.
Másnap bekapcs kicsit hosszabb ideig bootol, nulláról indul, de nincs tele az a hatalmas memóriája a programok szemeteivel és így fürgén visz mindent.Persze annak is lehet valoszinűsége, hogy hibásat kaptál ki (lehet, hogy pont az én visszaadottamat, ha a speedshopból vetted
, keress vissza a hozzászólásaimra, nov-dec ) tehát egy garis cserét mindenképpen megérhet ha az áramtalanitások után is előjön. -
azbest
félisten
válasz
szelim74
#4502
üzenetére
Első bekapcsoláskor valószínűleg mindenféle app és alapszoftver frissülni akar, azért lassul le. A play store-ban nézd meg, hogy minden friss-e.
A settings about részen magának az androidtv rendszernek is lehet, hogy van soron frissítése. De legalább azt érdemes leelenőrizni, hogy elég friss-e a rendszer.A színes képek kapcsán érdemes lehet a settings részen a videómódnál megnézni, átállítani azt amit alapból gondolt. Lehet a hdr is bekavar, szóval érdemes tiltani a hdr-t, mert gondolom a tévé úgysem tudja.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Filmgyűjtés
- Háztartási gépek
- Milyen SSD-t vegyek?
- Melyik a legerősebb Low Profile VGA kártya?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kihúzhatja a gyufát a PC-s gyártóknál az érkező új Xbox
- Borderlands 4
- Milyen autót vegyek?
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- További aktív témák...
- ÁRCSÖKKENTÉS ASUS HD6870 videókártya
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Google Pixel 10 Tensor G5, 120 Hz OLED, tripla kamera-128 GB Használt, karcmentes Gari
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
, keress vissza a hozzászólásaimra, nov-dec ) tehát egy garis cserét mindenképpen megérhet ha az áramtalanitások után is előjön.

