Új hozzászólás Aktív témák
-
Látnok
aktív tag
elakadtam... valamiért nem megy a bolygó bombázása.

beállítottam, hogy a leggyengébb mehessen, van korvett, romboló, cirkáló...de egyik sem alkalmas.. akkor melyikkel lehet?Bocsi a láma kérdésért.
-
Látnok
aktív tag
A korábban tanultak alapján elindítottam a tényleges birodalmamat. Szerencsém volt, a négy közeli galaxis mindegyikében volt sivatagos bolygó, így viszonylag hamar tudtam kolóniákat létesíteni, bár kettőben volt ellenség, illetve nagyjából a közeli galaxisok 30%-ban szintén. De legalább a sereg is fejlődött.
Van nyersanyag bőven, és eddig a felfedezett négy idegen civilizáció mindegyike ellenséges, de szerencsére mással háborúznak, kivéve az egyik, aki hadat üzent az első találkozás alkalmával. Nos eddig nem támadott meg, én pedig nem erőltetem a dolgot. Csak tudnám mikor tudok már rombolót gyártani.

Bocsi a helyzetjelentésért, de tényleg tetszik ez a játék.

-
Látnok
aktív tag
Ott még nem tartok, hogy diplomáciával foglalkozzak, de várom már a munkaidő végét, hogy azt is kipróbáljam. sőt, ahogy láttam van hozzá részleges magyarosítás is, ami segít átlendülni a nyelvi nehézségeken (mondjuk azokon 1-2 óra játékkal is túl lehet lépni, de jó hogy van).

Egy a lényeg, jó a játék, és élmény vele játszani. Lehet a közepe unalmas, gondolom az egyhangú fejlesztések miatt, de nem számít.

-
Látnok
aktív tag
Hah! Tegnap sikerült kipróbálnom a játékot.

Utoljára gyermek koromban játszottam ennyit.

Persze, rögtön egy kitalált faj, (sivatag bolygó, fanatikus tudomány, és enyhe militáns hozzáállás, és féreglyuk utazás természetesen) Nagyon bejövős. Persze rengeteg elb...arintás az elején, de majd ma mikor újra indítom.
Sajnos kolonizálható bolygó szinte egy sincs a közelben, kevés a nyersanyag, és mindenki utál (az összes környező faj vallási fanatikus), de nagyon élvezetes a játék. Igazából az gyenge angol tudásom az egyetlen hátráltató tényező, viszont legalább az is fejlődik. 
Sajnos az öcsém a következő hónapban jön haza, és viszi a laptopját, de legalább ki tudtam próbálni, és már tudom, hogy érdemes megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák
- Cisco vizsgák (CCNA, CCNP, CCIE)
- Yettel topik
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Energiaital topic
- OLED monitor topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Sorozatok
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Lenovo ThinkPad T480s,14",FHD,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH
- Creality HALOT ONE gyantás nyomtató
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4662, 90% AKKSI
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







