Új hozzászólás Aktív témák
-
Hequila
őstag
-
-
Jazzos
őstag
válasz
Speed®
#26442
üzenetére
Felebaráti jótanács: emeld az árat a duplájára. Ha csak feleannyi munkád marad miatta, akkor pont ugyanannyit fogsz keresni feleannyi idő alatt. És a rendesen fizető kuncsaftjaidat több kedved is lesz kiszolgálni. Mindenkinek jó, az olcsó emberek meg keresnek maguknak új biorobotot. Aki csak addig barát amíg olcsó vagy, az olyan is.
-
válasz
Speed®
#26438
üzenetére
Fúúú de szemét vagy, a kürtnél ez nem lett volna több 60k-nál...

Mutattál HDD árakat? Visszaraktam volna mindent a szar vinyóra és csók...

Munkadíjról:
Vizes szaki embereivel 1600 Ft/db/h
Kőmérges szaki: 1200-1800 Ft/h, segéd: 800-1000 Ft/h
Autószerelő: 1000 Ft/h -ezt kapja a haver, szal. ügyfélnek ez olyan 2000/h-tól van számlázva.
Haver kőműves: 800-1200 Ft/h, melótól függ. És a barátom...
Burkoló... Tschibo. -
-
virkir
veterán
válasz
Speed®
#25499
üzenetére
Erről a nagy esd mániáról csak annyit, hogy pár éve volt egy garanciális ügyem ahol seképsehanggal kellett volna leadni egy lapot.
Első kör - lapból minden kiszed piezoöngyújtó test lapra pár szikra majd próba és megy mint addig
Második - meg sokadik kör - ezerféle kombináció az alkatrészek visszarakasával meg a nyolcadik szétszedett öngyújtó után csak a nehéz tüzérség, egy konyhai gázgyújtó félcentis szikrája tudta abszolválni a feladatot.
Persze azért én se susogósba szerelek gépet. -
-
MR_Joe
senior tag
-
-
cbmfan
senior tag
válasz
Speed®
#24880
üzenetére
bizony öregszel.

ismerőstől kaptam egy kupacnyi VHS-C kazettát, hogy csináljak belőle valami lejátszható formátumot. visszaraktam ideiglenesen Q9400 procit, az megy stabilan 4.4 GHz-en 2.66 helyett, 550 MHz FSB-vel. azért jól jön a több, mint dupla teljesítmény ilyenkor.
-
cbmfan
senior tag
válasz
Speed®
#24748
üzenetére
de tudtam, hogy valaki előhozza Xeon témát is.
tudom, hogy papíron teljesítménye ugyanaz, és kismillió darab van belőle, de még mindig nem egy Extreme szériás processzor. most mondjam azt neked is, hogy okosabb maradtál volna, ha csendben maradsz?
valaki mutasson már nekem egy jelenleg eladó QX9770 procit a többször emlegetett 50k alatt bárhol! nincs? tudom. semmi értelme okoskodni, pláne egy modtól nem vártam volna ezt.
sejtettem, hogy ez lesz, ritkább, drágább dolgot esélytelen itt eladni. megy külföldre ez is, mint a többi eddigi dolgaim.
-
tlac
nagyúr
-
_Erik_
csendes tag
Pontosan ez várható. Ha ügyfél - természetesen a törvény adta lehetőségein belül - ,meg akar szopatni egy boltot, ne várja, hogy a bolt ne használja ki maximálisan az ő törvény adta lehetőségeit. Jelen esetben még joshua is teljesen irreálisnak tartja a 109k-s árértéket. Mi biztos, hogy felhajtanánk valahonnan egy hasonló VGA-t és odaadnánk az ügyfélnek, mindamellett, hogy közben a megoldásra való törekvésünk bizonyítékaképpen természetesen adnánk javaslatokat a problémájának megoldására.
Egyébként meg, józan paraszti ésszel is simán felfogható, hogy a videokártya tudása, ami az értékét megszabja. Ha pedig valaki ragaszkodik az eredeti vételárhoz, akkor javaslom, a most felajánlott kártya akkori árát (vagy annak megfelelő tudásúnak az árát) vegye figyelembe a különbözeti összeg megállapításakor. Mert akkor ez így korrekt, nem?
-
TheReMiXeR
senior tag
Na ja, szép történet ez is... kukába az ilyen emberekkel...
mai szösszenet :
valamikor még sulinetre vett egy gépet a fater, amiben ugye nem volt floppy...
elsőnek annyit az eladás utáni időszakról, hogy az öreg nyugdíjjas fogyasztóvédelemmel fenyegetőzött a linux miatt, mert hát ő nem ért hozzá... és átbasztuk... mert hát e a linux ez nem embernek való... na ezt sikerült elintéznem anno, na de most meg kell a floppy!
tegnap bejön faarccal, mint aki nem is fenyegetőzött... kért egy floppy-t...
máma csörög a telefon, hogy nem megy ez a szar, mit kell csinálni?
kolléga mondja, hogy bios-ban aktiválni kell és ennyi...
nem jött össze, nő nem ért hozzá, na akkor majd behozza a gépet...bejön, leszedem az oldalát és hát jó hogy nem megy, mivel a csatlakozóra csak félig volt rátolva a kábel.... alsó sor csak úgy kuncogott a levegőben... na mondom ez a baj...
ekkor hírtelen megpillantottam, hogy valami facsavar jellegű valamivel van becsavarva a meghajtó a házba... mire a mami azt felete, hogy "nem adtunk csavart hozzá"
csókolom, nem nem adtunk, hanem nem kértek... egyébként ingyen kaptak egy kábelt hozzá... ha már a kedvességről van szó..
jött a próba... gép nem indul... erre rögtön jön a duma : "OTTHON MÉG MŰKÖDÖTT"
na vazze, itt meg nem... na kiderült szállításnál kissé kicsúszott a vga...
és én érezzem magam rosszul...

-
zolynet
veterán
Fogadd együttérzéesem, átérzem.
Elkövettem egy nagy hibát pár évvel ezelőtt: potom pénzért odaadtam rokonnak a régi gépem. (elnézést de kellett a váltáshoz egy pici még ezért nem lett ingyen odaadva) Azóta folyamatosan a support-olok otthonra. Őrületbekergetés van. Elég ez amit melóban megkapok a nemnormális polák és cseh júzerektől. Persze segítek, de van az úgy hogy elmondani sem tudja hogy mi a baj, ugy meg még segíteni sem egyszerű. Ilyen hibát többet nem. Monjuk tiszteletben tartottuk egymást, nem fajultak el a dolgok odáig, próbálok mindig türelmes lenni. Te a végtelenségig az voltál.
riszpekt...lehet én már a 3. körnél elküldtem volna. A konklúziódid magáért beszélnek.ML320: csak váltani kéne intelre

Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Formula-1
- Karácsonyi telefonajánló 2025
- Samsung LCD és LED TV-k
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Trollok komolyan
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Futás, futópályák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3392, 100% Akkumulátor
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Új Lenovo 16 Ideapad Slim3 WUXGA IPS Ryzen5 7430U 4.3Ghz 16GB 512GB Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3531, 93% Akkumulátor
- Huawei P20 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


*éhes*



ettől rémálmaim lesznek...








