Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Chal #7832 üzenetére

    Na, frankón elszállt a netem. Szóval, mert látom, nem értetted tisztán, amit írtam:

    Az a friss tapasztalatom az ipon computerrel (topic), hogy egy általam megrendelt termék ára a bejelöléstől kezdve a megrendelésig emelkedett, majd vásárlás után lezuhant, miközben más, be nem jelölt termékek esetén ez nem fordult elő. Ez egy minden hozzáértő számára ismert marketing sémát követ. Nem állítom, hogy az ipon ezt alkalmazta, csak azt mondtam, hogy ez az egyébként nyomon követhető árak mozgásának értelmében elképzelhető lenne. Tehát nem vádolom az ipont semmivel, lehet, hogy tényleg peches voltam. Én örülnék, ha az ipon továbbra is olyan korrekt, gyors és pontos maradna, amilyennek az elmúlt jó pár évben megismertem.

    Shad0w: Észrevettem, lásd fent. Alighanem túlreagáltam, talán azért, mert eddig nem fordult elő velem ilyesmi. A terméket is megmondom, ha valaki kompetens benne. Szóval elnézést mindenkitől, kezdek lehiggadni. :R

    Sztem keress rá, hányszor mondtam jókat az iponra a jó tapasztalataim miatt (bár már talán több mint fél éve, vagy még több), és hányszor álltam a cég mellett, amikor valakinek valamilyen problémája volt vele, vagy csak érdeklődött, mire számíthat vmilyen probléma esetén.

Új hozzászólás Aktív témák