-
Fototrend
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cartmenn
aktív tag
válasz
ROBOTER
#23907
üzenetére
A sógorom tanította : kis vékony hosszú szöget kell beverni a falba (kistéglás,amúgy szerintem is van ott 10mmnél vastagabb fúga
) ,megkeresni hol van a vízszintes fúga--meg utána ahová fúrni akarsz persze,így nem kell szétfúrni mindent. Alul a tv álványnál az egyik fúgába sikerült (ott ugye adott hová mehet a furat) ,abba meg kicsit túlméretes fa tiplit kell faragni/beverni--jobb lesz mint a műanyag--és a lényeget úgy is a felsők tartják. -
7Heads Drago
veterán
válasz
ROBOTER
#23907
üzenetére
És a stukatúr gipszet hogy juttatod a falba? Van injektáló pisztolyod hozzá? Na mert ugye nem a fal szélén felkent gipszbe kellene kapaszkodnia hanem a mondjuk 6-7 cm mélyen. Arról nem is beszélve hogy a stukatúr gipsz merev anyag, ha sokat dagad a dűbel jó eséllyel repeszteni fogja. Érdekes hogy a dűbel ragasztók nem tartalmaznak gipszet: [link] Viszont nagyon drágák.
[link] Normális tiplivel nem gond a vályogfal se. A téglafalnál meg nem a 3 cm fuga a normál, hanem az 1 cm-es. Én pl a kék tiplit használom sok helyen gond nélkül. Na meg ha véletlenül fugát fúrunk sincs semmi, nekem a konzolon jó pár felfogatási lehetőség van.
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- iPad topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Call of Duty: Black Ops 7
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen SSD-t vegyek?
- Akciófigyelő: Ilyen kedvezmények járnak a Poco F8 sorozatra
- EAFC 26
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3893, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- Vállalom telefonok,tabletek javítását ,(szoftveres hibát is,frp lock-ot is)márkától fügetlenűl
- Varmilo /Limitált kiadás/Beijing Opera/EN/Silent Red/
- Dupla Lencsés PTZ Biztonsági Kamera 2.4/5G Dual Band Wifi Kamera+128gb mermoria kártya
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) ,megkeresni hol van a vízszintes fúga--meg utána ahová fúrni akarsz persze,így nem kell szétfúrni mindent. Alul a tv álványnál az egyik fúgába sikerült (ott ugye adott hová mehet a furat) ,abba meg kicsit túlméretes fa tiplit kell faragni/beverni--jobb lesz mint a műanyag--és a lényeget úgy is a felsők tartják.
Vhiktor
