-
52260 - 52201
52260 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 51901 51900 - 51801 51800 - 51701 51700 - 51601 51600 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:19 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Faresz1976
senior tag
-
raziel01
veterán
Durva amúgy, hogy van igény 37 mm-re.
39-ben tökéletes volna nekem a kék. -
Faresz1976
senior tag

Van újabb Addiesdive.

-
pulutodurumo
őstag
-
dzsi23
addikt
Ütős darab!
Egyéb:
Ezt pedig azoknak, akiknek megfelelhet a 36mm átmérő..
Militado ML26
-
Faresz1976
senior tag
Igen sajnos odalett....
De a Kraken nagyon tetszik. A lünetta metálkék, de bizonyos fényviszonyok között fekete. Talán a szíj amiben kicsit csalódtam, mert az alsó része egy hangyányit éles. -
Churpik
aktív tag
Ja, szerintem is..... kicsit belehúztam ebben a hónapban. A Seestern 300t és a Boderry titán látta kárát
Már az aventurinos Seestern is odavan?
Mindegy, ez a Kraken ez ütős, az Ixdao-t elfújta egy összehasonlítósban, pedig az sem gyenge. -
Faresz1976
senior tag
-
elpescador
junior tag
-
Churpik
aktív tag
Octopus Kraken! Ez már megint valami új, és jófajta. Elég lesz már
-
raziel01
veterán
-
dokee78
félisten
Sajnos csak ezt az egy képet találtam róla. Nagyon finom a bőr rajta, kényelmes viselni. Vettem belőle kéket és barnát is.
Tetszik nekem is.
Rendeltem az okos órámra.
Ezt fel lehet varázsolni Addiesdive buvár órára is valahogy? -
Degeczi
nagyúr
Nekem 19-19,5 cm a csuklóm és az utolsó előttibe volt a tüske. Mondjuk függ az óra L2L méretétől is.
Egybevág ezzel (és amit Raziel ír), nálam 20-20.5 közti a csuklóm, ezért L2L-től függően néha még az utolsóban is szoros.
Érdekes, h csak a bőrszíjaknál spórolnak ennyire az anyaggal, fémnél jellemzően egy szemet ki tudok venni én is (bár pl. a nemrég itt is említett Casio Oceanus T200-at azért nem mertem rendelni, mert csak 19.5 maxot írnak mindenhol. Valszeg mert belpiacos és Japánban az is elég - mert amúgy a világszerte forgalmazott Casio-k fémszíjából szintén ki tudtam venni egy szemet)
-
raziel01
veterán
Szép, csak a szokásos 75 + 125 mm méret az átlagnál picit is nagyobb csuklón azzal jár, h max az utolsó lyukban lehet használni ekkorát, ami már többnyire könnyen kijön a pántja alól.
Jó lenne akár csak egy centivel hosszabb verzió is, de sajnos nem foglalkoznak ilyesmivel. Pár eladónál létezik extra méret, 90 + 140, ami már bőven sok, azzal nem lenne baj, de a választék nagyon szűk belőle, nem a legjobb.
Ezért jórészt föl is hagytam bőrszíjakkal Kínából.Nekem mákom van, mert eddig bejött a 75+125 minden óránál. 18,5 cm-es csukló. Kb 2. vagy 3. lyuk a végétől számítva jó szokott lenni.
Közben megjött ma az Addiesdive submariner fekete lünettával. Azt kell mondanom, hogy a yachtmaster fém lünettájához képest ez ad neki egy teljesen másik karaktert. Tetszik.
-
Faresz1976
senior tag
Szép, csak a szokásos 75 + 125 mm méret az átlagnál picit is nagyobb csuklón azzal jár, h max az utolsó lyukban lehet használni ekkorát, ami már többnyire könnyen kijön a pántja alól.
Jó lenne akár csak egy centivel hosszabb verzió is, de sajnos nem foglalkoznak ilyesmivel. Pár eladónál létezik extra méret, 90 + 140, ami már bőven sok, azzal nem lenne baj, de a választék nagyon szűk belőle, nem a legjobb.
Ezért jórészt föl is hagytam bőrszíjakkal Kínából.Nekem 19-19,5 cm a csuklóm és az utolsó előttibe volt a tüske. Mondjuk függ az óra L2L méretétől is.
-
Degeczi
nagyúr
Sajnos csak ezt az egy képet találtam róla. Nagyon finom a bőr rajta, kényelmes viselni. Vettem belőle kéket és barnát is.
Szép, csak a szokásos 75 + 125 mm méret az átlagnál picit is nagyobb csuklón azzal jár, h max az utolsó lyukban lehet használni ekkorát, ami már többnyire könnyen kijön a pántja alól.
Jó lenne akár csak egy centivel hosszabb verzió is, de sajnos nem foglalkoznak ilyesmivel. Pár eladónál létezik extra méret, 90 + 140, ami már bőven sok, azzal nem lenne baj, de a választék nagyon szűk belőle, nem a legjobb.
Ezért jórészt föl is hagytam bőrszíjakkal Kínából. -
Faresz1976
senior tag
-
Churpik
aktív tag
Sziasztok!
A gyerekemnek megrendelném ezt az órát: PAGANI DESIGN, fémszíjjal, tudnátok ajánlani hozzá innen az Aliról bőrszíjat, ami normális minőségű, de nem túl drága?
Olyasmi tetszene neki, mint az itt látható fekete bőrszíj.Amit Faresz1976 linkelt bőrszíjat abból én is rendeltem már többször, teljesen rendben van. Érdemes minél előbb megrendelni, mert júliustól kb. a duplájába fog kerülni...
-
raziel01
veterán
Én ( többen is itt a fórumon ) ezt rendeltem több színben.
EZT tudom még ajánlani, jó a tapintása a felső textil résznek, alul természetesen bőr.A szövet, bőr összeállítás nekem kép alapján fura de ha van konkrét képed róla órán azt megnézném.
-
Faresz1976
senior tag
Sziasztok!
A gyerekemnek megrendelném ezt az órát: PAGANI DESIGN, fémszíjjal, tudnátok ajánlani hozzá innen az Aliról bőrszíjat, ami normális minőségű, de nem túl drága?
Olyasmi tetszene neki, mint az itt látható fekete bőrszíj.Én ( többen is itt a fórumon ) ezt rendeltem több színben.
EZT tudom még ajánlani, jó a tapintása a felső textil résznek, alul természetesen bőr. -
raziel01
veterán
Sziasztok!
A gyerekemnek megrendelném ezt az órát: PAGANI DESIGN, fémszíjjal, tudnátok ajánlani hozzá innen az Aliról bőrszíjat, ami normális minőségű, de nem túl drága?
Olyasmi tetszene neki, mint az itt látható fekete bőrszíj. -
elpescador
junior tag
Sziasztok!
A gyerekemnek megrendelném ezt az órát: PAGANI DESIGN, fémszíjjal, tudnátok ajánlani hozzá innen az Aliról bőrszíjat, ami normális minőségű, de nem túl drága?
Olyasmi tetszene neki, mint az itt látható fekete bőrszíj. -
Faresz1976
senior tag
-
Sungoo
addikt
Én ilyet szerváltam onnan, valami 1200 peso.
-
dzsi23
addikt
Nekem is ott vannak a 22-es szíjaim, de már évek óta nincs 22-es órám.* És nem is tervezek olyat venni, szóval talán meg kellene hirdetnem a szíjakat, de egyesével nem lenne hozzá türelmem, csomagban meg nem biztos, hogy megérné.

Szerk.:
* Ja, de... a Parnsrpe. Szóval vehetjük úgy, hogy nincs.
-
Degeczi
nagyúr
Igen, bár valszeg kialakítástól, anyagtól függetlenül azonos lehet a vámtarifa kódja mindnek, így ha csak egyszer megy rá a +3 EUR sok szíjat tartalmazó rendelésre, ott elhanyagolható lesz a többlet. Darabonként viszont valóban nem lesz érdemes venni.
Még régen vettem alkatrészekhez Jyskben sok dobozt, fedéllel is csak 9 cm magasak, elférnek. Ha most néznék, valszeg IKEA-ból vennék vékony dobozt
-
raziel01
veterán
Na pont ezzel ötletet adtál.
Majd Temun nézek ilyen kis tárolót. Nekem is most a fiókba van hajigálva ömlesztve az összes szíj. Mostanában sokat rendeltem, mert ha mindenre rámegy a +3 euró a jövőben akkor olcsóbb szíjakat jelentősen drágítja. -
Sungoo
addikt
-
Degeczi
nagyúr
-
Freddy76
addikt
-
Degeczi
nagyúr
Pont tegnap volt végre muszáj külön rendszereznem, annyira követhetetlenül sok volt már 22-es

-
Sungoo
addikt
-
Degeczi
nagyúr
-
Churpik
aktív tag
Volt egy teszt róla itt: [link]
Valóban alloy a tok, és a PE90 helyett Langexin LD53 van benne (amit én jobbnak tartok a Sunon PE90-nél, tulképp a Seiko VD53 1:1 copyja).
A szíj viszont rendes tömör acél (sajnos pillangóval), de ha a szíj rendben van akkor ennyiért megérte (a 22-es szíjat másra is át tudod tenni). -
dzsi23
addikt
-
Sungoo
addikt
“Legyetek bátorak”, 6847 HUF-ért!
Megnézem, állítólag acél, japán belsővel.
-
Faresz1976
senior tag
A WD oldalán elég jó akciók vannak. 27e Ft + 5dollár szállítás a WD WD007Q
-
driv4r
aktív tag
-
dzsi23
addikt
Jófogás / MP-en láttam, tetszik a stílus.
HA-n meg eltűnt az Oceanus T200, pedig éppen ajánlottam kollégámnak.Nem rossz ez a titán Seiko, de ami meglepett, az a "Cased in France" felirat a hátlapon.
-
fagyalllo
őstag
-
5-ös kezelő
senior tag
Jófogás / MP-en láttam, tetszik a stílus.
HA-n meg eltűnt az Oceanus T200, pedig éppen ajánlottam kollégámnak. -
@mriya@
őstag
Van értelme ma még ilyesminek amúgy?
Amíg nem léteztek kellően hatékony napelemek, érthető megoldás volt, de ez már rég nem szempont. Aztán ha bármi okból hónapokra fiók mélyére kerül egy óra, a napelemest csak kiteszed fényre és nagyon gyorsan ismét dolgozni kezd, a kinetikust viszont rázogathatod jó darabig, hiszen nem olyan mint egy mechanikus, nem lehet a koronával felhúzni, és pár mozdulattól még nem fog eleget kapni a nullán lévő akku. Nem tűnik praktikusnak.Az idők kezdetén volt nekem is.
Sajnos akkoriban még elég új volt a technika, nem is bírta, csak másfél évig.
Megadta magát a generátor, ami percenként nagyon sokat pörög.
Becseréltem egy TagHeuer-re jó nagy ráfizetéssel, amelyik a legpontatlanabb kvarcórám volt. 😀
Most már csak elemes, vagy napfényes kvarcot használok.
-
Degeczi
nagyúr
Van értelme ma még ilyesminek amúgy?
Amíg nem léteztek kellően hatékony napelemek, érthető megoldás volt, de ez már rég nem szempont. Aztán ha bármi okból hónapokra fiók mélyére kerül egy óra, a napelemest csak kiteszed fényre és nagyon gyorsan ismét dolgozni kezd, a kinetikust viszont rázogathatod jó darabig, hiszen nem olyan mint egy mechanikus, nem lehet a koronával felhúzni, és pár mozdulattól még nem fog eleget kapni a nullán lévő akku. Nem tűnik praktikusnak. -
raziel01
veterán
Ebből az omega jellegű szíjból most én is berendeltem 3 színben. 5400 körül volt kuponnal, coinnal. Annyiért elmegy.
-
@mriya@
őstag
Az a kinetic elég jó lett, tetszik, de majdnem 15mm, basszus, max. 12mm lenne, erősen elgondolkodnék rajta... vagy ha olcsóbb lenne, de ahhoz túl drága, hogy elnézzem a vastagságát.
A kinetic szerkezet totál felesleges nekem, de tetszik rajta az extra gomb.
Szerk.: Hmm, valahol "csak" 13.4mm-nek írják, ami még mindig vastag, de barátibb.

A kinetic szerkezet generátor része elég kényes valami.
-
bigmasterg
addikt
-
driv4r
aktív tag
Elég siralmas mostanában a coin helyzet... az előző hónapban lejárt nálam 2934, most 3880, pedig előtte évekig egy darab sem. Az utóbbi 6 hónapban összesen 2212-t tudtam felhasználni, az nagyjából havonta egy fél pizza ára, tehát kb. semmi.
Mindenesetre bedobok egy Coopert, erre el lehet lőni 3687 coint. [linkelem, de a coin oldalon kell megkeresni]



-
prsq
aktív tag
-
zoarden
tag
Elég siralmas mostanában a coin helyzet... az előző hónapban lejárt nálam 2934, most 3880, pedig előtte évekig egy darab sem. Az utóbbi 6 hónapban összesen 2212-t tudtam felhasználni, az nagyjából havonta egy fél pizza ára, tehát kb. semmi.
Mindenesetre bedobok egy Coopert, erre el lehet lőni 3687 coint. [linkelem, de a coin oldalon kell megkeresni]



érdekes lehetne...
A 23 review közül ketten panaszkodnak: egyik hogy karcos az üveg, másik meg arra hogy megnézve olyan mintha használt példányt kapott volna.
Valaki pedig arra hogy nincs hacking funkció.
nem tudni olyan kvarc Miyota szerkezetről, ami nélkülözi ezt a funkciót. Előfordulhat h valami kínai szerkezetet raktak bele...?
Persze minden vásárló tévedhet, de azért ez még ennyi pénzért ezek a dolgok vetnek egy kis árnyékot. -
dilajoska1
őstag
Igen, mert egy normálisabb store még azt is kiírja melyik szín nincs éppen készleten. Ezek mindegyikre azt írják hogy in stock úgy, hogy állításuk szerint össze sincs rakva az óra tokhiány miatt.
-
AxBattler
félisten
Nekem is hasonlót írt két store is úgy, hogy már megrendeltem az órát és utánna nekem kellett lezárni a rendelést és várni 2 napot hogy visszakapjam a pénzem. Egyébként még mindig in stock az óra!

" Dear customer
Good day.
I am very sorry that this watch is out of stock at the moment because of shortage of the watch case. We will inform you as soon as it is in stock. I am very sorry for the inconvenience brought to you.
If you have any doubt, please let me know.
Have a very nice day.
Best wishes to you and your family.
CARNIVAL Official Store "Talán most a kínai szállítmányozások szigorításával némi akadozás lépett fel... bár ki tudja. Legalább ne mutatná készleten.
-
dzsi23
addikt
Elég siralmas mostanában a coin helyzet... az előző hónapban lejárt nálam 2934, most 3880, pedig előtte évekig egy darab sem. Az utóbbi 6 hónapban összesen 2212-t tudtam felhasználni, az nagyjából havonta egy fél pizza ára, tehát kb. semmi.
Mindenesetre bedobok egy Coopert, erre el lehet lőni 3687 coint. [linkelem, de a coin oldalon kell megkeresni]



-
dilajoska1
őstag
Kaptam tőle üzenetet:
"Friend, I'm very sorry. Let me explain to you that due to the scarcity of materials for this watch, the factory is currently rushing to produce and assemble it for you. To avoid the order being closed due to overtime shipping, could you extend the shipping period by 30 days? It's expected to arrive in a few days. Thank you for your cooperation, as only you can set the extended shipping period"
Érdemes ezzel szórakozni, vagy kamu?
Nekem is hasonlót írt két store is úgy, hogy már megrendeltem az órát és utánna nekem kellett lezárni a rendelést és várni 2 napot hogy visszakapjam a pénzem. Egyébként még mindig in stock az óra!

" Dear customer
Good day.
I am very sorry that this watch is out of stock at the moment because of shortage of the watch case. We will inform you as soon as it is in stock. I am very sorry for the inconvenience brought to you.
If you have any doubt, please let me know.
Have a very nice day.
Best wishes to you and your family.
CARNIVAL Official Store " -
dzsi23
addikt
Kaptam tőle üzenetet:
"Friend, I'm very sorry. Let me explain to you that due to the scarcity of materials for this watch, the factory is currently rushing to produce and assemble it for you. To avoid the order being closed due to overtime shipping, could you extend the shipping period by 30 days? It's expected to arrive in a few days. Thank you for your cooperation, as only you can set the extended shipping period"
Érdemes ezzel szórakozni, vagy kamu?
Link van a konkrét órához?
-
prsq
aktív tag
Kaptam tőle üzenetet:
"Friend, I'm very sorry. Let me explain to you that due to the scarcity of materials for this watch, the factory is currently rushing to produce and assemble it for you. To avoid the order being closed due to overtime shipping, could you extend the shipping period by 30 days? It's expected to arrive in a few days. Thank you for your cooperation, as only you can set the extended shipping period"
Érdemes ezzel szórakozni, vagy kamu?
-
AxBattler
félisten
Oké, köszi!
-
dzsi23
addikt
Vajon ez lenne Aliexpress-en a Militado saját, hivatalos boltja?
Nem lehet tudni, de számít valamit? Sok eladás, sok pozitív visszajelzés, onnantól mindegy, hogy ki áll a bolt mögött, a lényeg, hogy megbízható.
De onnan kell venni, ahol a legolcsóbb; én vettem már Militadot a Diver Watch Factory Store-ból és a Tactical Frog Watch Store-ból is. -
prsq
aktív tag
-
AxBattler
félisten
Vajon ez lenne Aliexpress-en a Militado saját, hivatalos boltja?
Új hozzászólás Aktív témák
-
52260 - 52201
52260 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 51901 51900 - 51801 51800 - 51701 51700 - 51601 51600 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topikban tilos hozzászólásokban hirdetni!
Használjátok Hardveraprót erre!
A hirdetések linkjének megosztása is tilos!
- Samsung Galaxy A56 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 11 Pro / 64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia / Akku:100%
- Honor 200 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 Ryzen 7 / 32GB RAM / 512 SSD Garancia
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest











