Aktív témák
-
Komplikato
veterán
-
Komplikato
veterán
OFF: Láttam csomó helyen HDD Sentineles screenshotokkal árulnak használt HDD-t. Nincs ezzel semmi baj, de garantáltan sz*rráhajtott és tuti nme 100%-os HDD-ket is olyan egészségesnek mutatja mint a makk. Finoman szólva sem egy megbízható program, még is úgy hivatkoznak rá mint tévedhetetlen "teszt" progi.
-
Komplikato
veterán
-
Komplikato
veterán
válasz
Core2duo6600
#17088
üzenetére
Nem csak a Tűzróka, nekem pl. a Google is sipákolt miatta. Biztos tévedésből vagy valaki "jóakaratából" betették Feketelistába.
-
Komplikato
veterán
válasz
strebacom
#16765
üzenetére
Ilyet a "csatlakoztatós" ADSL előfizetőknél szoktam látni XP alatt, ahol is két hálókártya látszik egy helyett, valamiért különveszi a "helyi hálózatot" ami ugye nincs és X van rajta, meg azt a csatlakozást amiből a Net "folyik". Logikus magyarázatot még nem találtam rá, de neked nem ilyen interneted van, de belső háló nélkül?

-
Komplikato
veterán
Melyik Catalysttal, mert a 9.4 már CSAK a HD sorozatot támogatja???
A 9.3 az utolsó hivatalosan ami támogatja a régebbi (Radeon 95xx-9800, X200-X1950) kártyákat, mobil verziókat, stb. És az első ami már W7 képes elvileg.
Ma hackeltem fel egy Xp-re is (dell gép, X600-al vagy FireGL3100), és ott például a beállításoknál nem jó felbontáokat írt ki, de a CCC-ben meg be lehettett állítani jól ... -
Komplikato
veterán
Kéne egy kis HELP!
Van egy kölcsön Pinnacle PCTV USB2 tunerem (a tévém meghalt sajnos), tudom milyen nyögvenyelős a Pinnacle szoftverügyileg, de ilyet kaptam ...
A Windows7 szerint (X64, RC 7100) fel van települve jól a drivere, de a Media centerben akár német, akár magyar beállításokat csinálok nem talál egy csatornát sem, kézi hangolást meg nem találtam.XP alatt persze megy.
No van még egy csavar az ügyben. A W7 ezt a kötyöt mindenáron PCTV i100/i150-nek ismeri fel. Az eszközkezelőben viszont 2x jelent meg, mint PCTV USB2 és mint PCTV i100/i150. A Pinnacle oldalán lévő x64 driverekben a kettőt összemossák, de nem ugyan az a két eszköz.
Hogy még furább legyen az XP (32 bit) is felajánl egy frissítésben i100/i150 drivereket, de ha felkerül a gépre, akkor máris nem megy a tuner.Szóval egyrészt driver help kéne, az se baj ha béta x64 driver, másrészt egy hülyebiztos "így állítsd be" leírás a Media Centerről ...
Valaki?

Másik kérdés. Van egy Iiyama HM903DT monitorom, amit fel is ismer a Windows 7 jól, de nem enged 100Hz feletti képfrissítéseket beállítani, pedig 1280-ban (ami jól esik a monitoron) 100Hz-en a képet sehogy nem tudom normálisan belőni, valami mindíg kilóg vagy fekete csík vana szélén. Pedig a monitor kisebb felbontásokban akár 160-200Hz-et is tudna. Ötlete valakinek?
-
Komplikato
veterán
válasz
D@ni88
#15990
üzenetére
"Nekem pl a total commander-ből hiányzik 64bites változat..."
Az helyett van fent a SpeedCommander, első blikkre a fő funkciókat mind tudja amit a TC, azok közül ami miatt én TC-t használok. Ára (sajnos) ugyan annyi. Van 32 és 64 bites verziója, hátulütője, hogy jelenleg csak angol és német nyelven tud. Eddigi tapasztalatok alapján sokkal gyorsabb mint a TC, lehet nem csak a hangzás miatt ez a neve?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Komplikato
veterán
válasz
C.Brigante
#15967
üzenetére
Nekem a Vista X64, és a W7 x64 is látványosan gyorsabb az igencsak kehes és öreg gépemen, mint a 32 bites XP. Az is igaz, nem próbáltam 32 bites Vistát vagy W7-et.
Minden esetre amit lehetett (7Zip, WinRAR, SpeedCommander, MPC HC, kódekkek, tűzróka, Gimp, Java, stb.) azt 64 bites verzióban tettem fel. Persze azért jobban csúszna ha lenne végre stex bővíteni a memóriát.
Szerk.: Amúgy Adobe meg gebbedjen meg, rákerestem és már EGY ÉVE volt Flashplayer 10! béta, ami sose került publikus verzióba ki, ellenben 2008 őszén a Linuxos(!) Flash 10 Alpha az kijött ... Nem képesek egy-két év alatt befejezni? vagy szivatás képpen nem jön ki?

-
Komplikato
veterán
Második vinyón van nálam régi W7, fel akarom tenni az RC-t, de NEM upgraddel. Mi e legegyszerübb módja ha a vinyón lévő egyébb adatokat meg akarom őrizni?

-
Komplikato
veterán
Még mindíg nem tudok egyetérteni ezzel a "4Gb vagy fölötte kell 64 bites, különben nem" dologgal. Ha valakinek 2GB vagy 3GB ramja van rendesen dual vagy tri-chanelben, annak miért is sz*r, ha tudja futtatni a kevéske 64 bites stuffot, amik tényleg gyorsabbak? Mondjuk pl. Crysis-t? Vagy VirtualDUB + 64 bites pluginek? Vagy akármi mást?

Ellenben meg ha 64 bites a rendszere és van pl. 6GB ramja, akkor is igaziból a 2GB feletti részt a 32 bites szoftverek kenhetik a hajukra ...
-
Komplikato
veterán
válasz
Kolondrum
#14647
üzenetére
"Ne mááááá.... Kijött a 7100, erre olvasom h már van 7115 is? Akkor minek feltenni a 7100-at?"
Ne kezd már te is. A Pre RC széria utolsó, és így legstabilabb verziója és vélhetően a végleges RC, az a Build 7100. Ami e fölött van verziószámban azok pre-RTM verziók!
Azért mert ezeket párhuzamosan csinálják, és a dátumozás miatt sokan azt hiszik, hogy a 7077 = 7106 vagy most ami hlyeséget írnak a 7100=7115-el, az marhaság. Ezek a pre-RTM változatok sokkal kevésbé stabilak vagy megbízhatóak, lásd 7106-al való szívásokat.Igaz azt nem értem, hogy egy pre-RTM mitől lehet kevésbé jó, de nem is vagyok Windows fejlesztő.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
U.I.:
Windows 7 Build 7112 - 6.1.7112.0.winmain.090416-1820
Windows 7 Build 7113 - 6.1.7113.0.winmain.090417-1710
Windows 7 Build 7114 - 6.1.7114.0.winmain.0904120-1603
Windows 7 Build 7087 - 6.1.7087.0.winmain_win7rc.090417-1900
Windows 7 Build 7088 - 6.1.7088.0.winmain_win7rc.090419-1500Magyarul a 7100 a 7114 UTÁN, de egy napon a 7115-el lett "befordítva"
-
Komplikato
veterán
válasz
t72killer
#13353
üzenetére
Ez így azért erős túlzás ám. Az Andoid cucc most indult és sok Nokiára fújó mobilcég a Symbian helyett rávetette magát. Persze vannak olyan jó arcok, mint a HTC aki az összes OS-el kiadja ugyan azt a cuccát, de nem jellemző. Valami oka csak van, hogy nagy PC gyártók sutyiban és nem annyira sutyiban Androidos Netbookokat kezdtek el gyártani ... persze a Windows leigázása azért még odébb van.

-
Komplikato
veterán
válasz
szabogabor10
#5020
üzenetére
Azért pár éve legtöbb alaplapban van Boot menü is ám (átlag F12), nem kell feltétlenül Bios ...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Komplikato
veterán
válasz
DarkByte
#4021
üzenetére
"Épp mondani akartam hogy nézz rá a BenQ E2200 HD -re. 22" Full HD. Igaz TN, de egy PVA paneles árának feléért ...
Jó lesz az harmadának is.
" Nálam most váltotta a 19" -os CRT met. Windows 7 második újraindítás után már Full HD ben hajtja"
Nem kukacoskodás képpen, de melóhelyen egy ezeréves szemétdomb gépen, XP alatt, egy nem fiatal R9200-vel bármilyen felbontást beállítók egyetlen újraindítás nélkül. Elég vicces lenne minden monitortesztnél újraindítgatni. ;) -
Komplikato
veterán
válasz
rootkiller
#3998
üzenetére
Én sima Nero7-el csináltam, természetesen(?) csak 6x-os sebességgel írtam, és elsőre okés lett. Nem értem mi lehet az oka?

-
Komplikato
veterán
Ez itt ... Kaspersky Antivirus Technical Preview for Microsoft Windows 7 ... mennyire használható x64-es W7 alatt???

-
Komplikato
veterán
válasz
Barthezz2
#2934
üzenetére
7xrcq-rpy28-yy9p8-r6hd8-84gh3
rfftv-j6k7w-mhbqj-xymmj-q8dch
d9rhv-jg8xc-c77h2-3yf6d-ryrj9
jydv8-h8vxg-74rpt-6bjpb-x42v4
482xp-6j9wr-4jxt3-vbpp6-fqf4m
Ezt az 5-öt láattam eddig, a vicc az, hogy szereztem sajátot is, az ezek közül az utolsó ... de már elötte is megvolt

Amúgy meg van hozzá hack vagy 3 napja, sz'al tök 8. -
Komplikato
veterán
válasz
Komplikato
#2389
üzenetére
A vicc az, hogy "egyébb" módszer már rég megvan az aktiváláshoz ...
-
Komplikato
veterán
válasz
Barthezz2
#2382
üzenetére
"Some users wanting to get the Windows 7 beta from Microsoft Connect, MSDN, and TechNet have been having trouble getting the beta keys they need. The actual downloads are working fine, but users are unable to activate their beta copies. Microsoft has issued the following official statement on the problem..."
-
Komplikato
veterán
válasz
Komplikato
#274
üzenetére
Valaki benfentes írta, hogy kacsa az infó. Mivel (szintén nem hivatalosan) január 13-án kezdődik a béta, elég fura lenne ha ennyire előre értestve lennének. Anno Vistánál is kb. egy vagy másfél héttel jött értesítés, és késöbb lehetett beloginolni egy kulcs generáló oldalra. A build szám viszont szerintem valós, mivel dec. 12 elött már tuti létezett 6995-ös ...
-
Komplikato
veterán
A reliable Russian website (demo:demo) has claimed that the beta Microsoft will upload is build 7000.0.081212-1400, built December 12th. They also claim the build will be made available to testers within the next 48 hours.
-
Komplikato
veterán
Hmmm. Windows 7 build 6936 x64 verziót próbálta már valaki? Azt mondják a build számnak megfelelően félúton van a 6801 és a 6956 között, bár nyilván közelebb az utóbbihoz. No de mennyire stabil?
Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Unigine Superposition Benchmark
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Vicces képek
- Gitáros topic
- Elektromos (hálózati és akkus) kéziszerszámok, tapasztalatok/vásárlás
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- Xbox / Microsoft Store feltöltőkártya kód (digitális, HU) több címlet, több db, azonnal, olcsón
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Fallout 4 Pip-Boy Edition eladó
- PC Game Pass előfizetés
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



Most jött ki tegnap. WinRAR 3.90b-ből van 32 és 64 bites is.



