Új hozzászólás Aktív témák
-
kige91
csendes tag
-
-
kige91
csendes tag
válasz
tjb007
#10798
üzenetére
Aranyos, hogy itt a recovery-ből visszaállítást javasolja, már megtörtént. Továbbá ezeket a scanner progikat is kipróbáltam, miután regisztrálok és fizetek, akkor kijavítja a problémám. Kicsit orosz rulett, mert nem tudom, hogy akkor be tudja-e aktiválni magát a jogtiszta windowsom... Emailben boxolok az eladóval, remélem ők is úgy gondolják, hogy a szervízben töltött idő hozzáadódik a garanciához.
[ Módosította: mukibuci ]
-
kige91
csendes tag
válasz
varmi2
#10794
üzenetére
Egy ilyen baromi nagy LCD tévéről van szó, ami kb 10 éves. Bátyám esküvőjén, gondoltam milyen menő lesz, ha arról megy a kis videó, erre se kép se hang. Aztán már a monitoron se, amin használtam korábban. Csatlakozott amikor rádugtam, de kiírta a monitor, hogy nincs bejövő jel, ezért alszik.
-
kige91
csendes tag
Sziasztok!
Van egy 7 hónapos Teclast X80HD-m, de csak másfél hónapot tudtam használni! A többit szervízben töltötte, mivel én buta rádugtam egy régi tv-re hdmi-vel. Na az meg is szűntette a hdmi-n a kimenő jelet, de garanciában teljes alaplapcsere történt. Nagy valószínűséggel az X80h lapját kapta meg (szinte semmi különbség). Ezt onnan gyanítom, hogy win10-el küldtem vissza, és win8.1-el kaptam vissza. Továbbá a háttértár felosztása is az x80h-jére hajaz. A legnagyobb bajom az, hogy nem tudom aktiválni a windows-t, még a biosban is egy bizonyos hibakódot ír: 65535 (0xFFFF). Ha valaki esetleg találkozott már ilyennel, és meg is tudta oldani, azt kérném, hogy segítsen nekem megoldani ezt a problémát!
Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- BlackmMmDog: Téli horgásztalálkozó
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Háztartási gépek
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Spórolós topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Lexus, Toyota topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- HP Engage GO Mobile - POS terminál tablet - " fél- ütésálló" - M 3-7Y30 - 12,3" FullHD
- IPAD AIR 4 (2020) Wifi+Cellular 256GB, világos zöld, garanciával, üzletből
- iPad Smart folio több modellhez hibátlanok!
- iPad Pro M2 11" hibátlan dobozos 2026.11.22. iStyle jótállás
- Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G, (14.6") SM-X906B 128 GB tárhely 8GB RAM
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 7560 - Intel Core i9-11950H RTX A4000 32GB 1TB SSD FHD
- Eladó Samsung Galaxy Note 10 8/256GB / 12 hónap jótállással!
- BESZÁMÍTÁS! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


