-
Fototrend
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
persil
nagyúr
válasz
#46824192
#239019
üzenetére
Tudom, hogy konnyu mondani, de a legegyszerubb az lenne, ha az ember nem lenne figyelmetlen.
Nem tudom mekkora gyerkocrol van szo, de probaljatok meg egyutt kuldeni ezt-azt parszor, rogzuljon az izom-memoria vagy ilyesmi. Egyebkent sem art az eletben, ha nem figyelmetlen valaki.
-
persil
nagyúr
válasz
mike1334
#238813
üzenetére
En mar a "feljavitaskor" megvettem, pedig pc-n is rongyra jatszottam.
Baromi jo, az egyik legnyugatibb keleti rpg.
1500-ert ne hagyd ott, ha szereted az ilyesmit. Kell egy par ora neki, de eleg berantos, ha vevo vagy a mufajra es sokkal tobb, mint amit az elejen mutat.
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#238811
üzenetére
Johet barmi, kurva jo jatek.

-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#238743
üzenetére
Nalam az inquisition egy orokos visszatero demon. Nagyon jo es szornyen rossz. Utalom, de jatszani kell, de egy szar, szoval kilepek, aztan eltelt egy honap es min. egy kuldit le kell tudni...

A mai napig nem ertem a vegere. xD
Nekem amugy johetne minden mennyisegben az rpg, csak mai divat szerint 5 eveseknek kell rpg-t fejleszteni es, ha kicserelheted a kezdo bicskat, meg valaszthatsz az ossz-vissz 3 skill kozul, akkor mar rpg... Badumtss.
Pedig ezekre boldogan raszanom az 50-100-150 orat, ha kell, akkor honapok alatt.
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#238738
üzenetére
En folyamatos szenvedesben toltom a jatekos oraimat egyebkent. Kiprobalok valamit, baromi jo, baromi szep, nagyon elvezem, de egy-ket ora utan feltunik, hogy ez is bena, az miert nincs, ez meg mashol jobb volt stb., aztan torlom es uj jatek. 🤷
Ha nagy ritkan jon egy witcher, dragon age, elden ring, destiny, division stb., akkor beleszalad par szaz ora, aztan megint jon a keresgeles. (De ezek meg ilyen gepemrol leirthatatlan cimek, gyakorlatilag 4-5 jatek total allando lako es akkor sem torlom, ha egy eve nem leptem be, mert tudom, hogy egy ponton megint elinditom es hupsz 300 ora.)
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#238736
üzenetére
Abszolute kiirthatatlan!

-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#238733
üzenetére
Kikerem magamnak van meg 4 evem, meg tizet amugy is siman letagadhatok.

-
persil
nagyúr
válasz
Zsoltika85
#238729
üzenetére
-
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#238673
üzenetére
Ott rihadjon meg az egesz banda, hogy a masodik reszben NINCS split screen.

Pedig a jatek maga hatalmas fun, nagyon szeretem. De a kettobol(es a harombol is) kihagyni az osztott kepernyot elkepeszto ziccer.
-
persil
nagyúr
válasz
Jocohun
#238139
üzenetére
Jezusom.

Felejtsetek mar el ezeket a baromsagokat, lenyegesen tobbet art, mint hasznal.
Mondjuk engem nyilvan nem erdekel, hogy kinek eri meg 18 ezerert meg a gepet is tonkrebaszni, de hidd el, hogy teljesen felesleges.Btw sosincs "valoban" kikapcsolva a gep, hacsak az arambol ki nem huzod hasznalat utan, ami megint csak a vilag baromsaga.
Ne takargasd le, ne tegyel ra ventit, meg laptophutot, meg semmit, csak szimplan hasznald ugy, ahogy a fejlesztok megalmodtak.
Lefujod/kifujod/letorlod hetente es kesz vagy, szazszor annyi ideig fog elni, mint ezekkel a hulyesegekkel. -
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#238094
üzenetére
Vegulis ertheto...

-
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#238091
üzenetére
Tok mindegy, borzadvany rossz volt mar megjelenesekor is. Az elso resz ota olyan a melyrepules, hogy utanozni sem lehetne. A ket utolsot meg kommentalni sem erdemes.
A ui meg mai szemmel szo szerint elviselhetetlen rossz.
-
persil
nagyúr
válasz
ρσгτσ
#237947
üzenetére
Erre kivancsi leszek, mert amekkora tipikus euro-jank volt az elso resz, annyira szorakoztato is egyben.
Mondjuk az eddigiek alapjan nagyjabol ujra kiadjak az 1-et, csak atirjak a neveket.

Aztan ne legyen igazam. Csak nonenek mar ki vegre a tipikusan bena nemet jatekgyartasbol.
-
persil
nagyúr
válasz
parandroid
#237927
üzenetére

-
persil
nagyúr
válasz
philoxenia
#237921
üzenetére
Minden eladhato, de nem mindegy, hogy "rongyos" 65-70-ert viszik el, vagy honapokig szarakodsz vele 90-ert, esetleg a series s-t elkapkodjak ot perc alatt.
Plusz ugye one x-re mar sanszosan nincs gari, vagy esetenkent ilyen himi-humi boltos par honap, ami egy fillert nem er.
Masfelol a belinkelt apros hirdetes mit bizonyit...? Mindent ki lehet tenni, barmilyen aron. Mint az az idiota, aki tobb, mint egy eve akarja eladni 200+ ezerert a limitalt kontrollert, aztan linkelgeti boszen az ebay-es hirdeteseket. Csak ugye azokat epp annyira nem veszi meg a kutya sem. Kitenni ki lehet. A kerdes, hogy mikor es mennyiert megy el.
Arrol nem beszelve, hogy akit linkelsz, az egy kereskedo.
-
persil
nagyúr
válasz
Jocohun
#237919
üzenetére
Nem kell ezen ennyit agyalni. Ha series s-t veszel es megsem jon be, vagy lecserelned kesobb, akkor 5 perc alatt el tudod adni, kisebb bukoval. A one x - piaci tekintetben - mar most sem er semmit, 1-2 ev mulva meg mar lehet tenyleg hetekig kell hirdetni, hacsak nem egy doboz cigiert teszed ki.
"1-2" jatek most is elfer rajta, tarolni meg amugy is tudsz kulson is. En imadtam a one x-et felreertes ne essek, de ma mar nem vennek. Bizonyos cimeknel egyebkent egyik erosebb, mig mas cimeknel a masik, ez teljesen jatekfuggo(Jelenleg! Ahogy jonnek az ujabb cimek, dolni fog a merleg nyelve a series s fele.).
-
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#237867
üzenetére
A torchlight 3-nak akkor csak kene adni egy ujabb eselyt, bar nem igazan erdemli meg, amilyen mocsok szar lett a 2 utan. 🥺
Az elden ring-rol nem is beszelve, szoval nem lesz ebbol semmi, de azert valahol sajnalom, hogy nem szantam ra magam egy ujabb probara. 🤷
-
persil
nagyúr
Na figyelj here(es, akibol most nem tort fel valami, az nem emberbol van.
)Vedd meg az ms wireless-t(vagy a vezetekest, ha az nem okoz gondot), azzal nem lesz csalodas es semmilyen atalakito, egyeb vacakolas nem szukseges.

Sokan hasznaljuk es szeretjuk, araert - tenyleg, mindenben - jobb nem igazan van. -
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#237549
üzenetére
Vaze.

-
persil
nagyúr
válasz
Ghostman78
#237541
üzenetére
Hagyd a wifit, tedd kabelre.
-
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#237449
üzenetére
Azert annyira most nem lepodnek meg, ha lehet.

Remeltem, hogy erezni egy leheletnyi cinizmust az elso felmondatomban.
-
persil
nagyúr
válasz
#29263560
#237447
üzenetére
Videon szuperul fest, de ugye egy felvetel "kivulrol" mindig szazszor simabbnak tunik es a 30 fps, az minden iranybol 30. Videon nyilvan nem erzi az ember, csak majd, amikor jatsza a sajat gepen. Meg, hogy lesz dip is az elozo genen, arra barmilyen mennyisegu merget beveszek.
De remeljuk csak veszmadar vagyok.
-
persil
nagyúr
válasz
parandroid
#237218
üzenetére

-
persil
nagyúr
válasz
kirkri
#237214
üzenetére
Igy is fel lehet fogni, de en amugy nem erzem gaznak.
Ket opcio van. Kicsi a gyerek es ez esetben a te teljes felelosseged az o online viselkedese. Erre van a jatekok besorolasa, a csaladi fiok, stb. Hulye voltal, jogos a ban. A masik, hogy nagyobb a gyerek, itelokepessegenek teljes tudataban. Ez esetben meg neki kell tudnia, hogy mit szabad es mit nem. Hulye volt, jogos a ban.Ha egy komment miatt kapna valaki orok bant, akkor teljesen jogos lenne a felhaborodas. De ilyet nem szoktak, elotte sokszor figyelmeztetnek. Ha megis visszaesesrol van szo, jogos a bunti.
Ha meg valaki tud habzoszajjal kurvaanyazni egy online jatek miatt mas vadidegenekkel, akkor viselje is a kovetkezmenyeit. 4 eves gyerek, akinel ertheto lenne a gondolatmeneted, nem csinal ilyet.
Ha egy gyerek csokit lop, akkor szegeny csak ehes, figyu veszek egyet, csak tobbszor ne csinald ezt, irgum-burzum, kicsi meg stb. Szazadjara mi lesz...? Kitiltod a picsaba orokre a boltbol(jo esetben, ha jo fej vagy, mert rosszabb esetben rendorseg).
-
persil
nagyúr
válasz
Mrguba
#237206
üzenetére
Figyu, egyebkent, ha jon egy figyelmeztetes a gyereknek es 1-2 napig nem tud irni, stb., akkor ott rogton erdemes tudatositani, hogy mi lesz kesobb, nem szabab megvarni, mig idejut valami.
Nem ulhetsz mogotte folyton az igaz, de ezeket a folyamatokat doben kell leallitani, mert kesobb ez lesz. Ha most tartjak a vegleges tiltast, az tanulopenz lesz mindkettotoknek.
De a felnott te vagy, erre neked kell jobban figyelni sajnos. -
persil
nagyúr
válasz
philoxenia
#237203
üzenetére
Ertem, hogy mi a problemad a tortenettel, DE - es ez egy komoly de - tobbszori figyelmeztetes utan erkezett a ban. Mint mindig.
Soha nem dobnak ki csak ugy. Elotte szazszor szolnak es minden alkalommal le van erthetoen irva, hogy figyu ez van, kapsz egy nap pihenot, de legkozelebb komolyabb lesz es figyelj oda. Ha ebbol nem tanul valaki, akkor jon az ujabb/szigorubb buntetes. Ha soha nem tanul az illeto, akkor teljesen megerdemelten jon a kitiltas.
Ha csak a cseteles szunik meg, vagy csak az adott jatek, abbol nem tanul az illeto, mivek ugye pontosan ez tortent az elso x alkalommal. Ha sosem tanul belole, egyre drasztikusabb lepesekre van szukseg. Nem beszelve arrol, hogy az ms csatornajan tortent a szabalyszeges, nem egy konkret jatekban. Jatek miatt, de az ms feluleten.
Azt meg valljuk be, hogy ha valakire rairsz, hogy mondjuk valamit nem jol csinalt es azt a valaszt kapod, hogy menj az anyadba ven buzi, az roppant mod bosszanto es igen is takarodjon el az ilyen gyerek az online terbol, mert toxikus. Szerintem mind lattunk mar ilyet.
-
persil
nagyúr
válasz
philoxenia
#237157
üzenetére
Mi nem egyertelmu?
Tragarkodasert bunti jar. Kisbunti. Ujabb tragaskodasert nagyobb. Kozben minden alkalommal szolnak, hogy ne folytasd, mert jon a legnagyobb bunti. Gyerek folytatta, vegleges bant kapott. Ennel vilagosabb sztori nincs is.
Ha ezek szerinted nem egyertelmu szabalyok, akkor baj van.
-
persil
nagyúr
válasz
Mrguba
#237101
üzenetére
Hat ugye csunyan irni nem szabad, ez egy szabaly. Ha megszegte es jott egy-egy par napos tiltas, amibol nem tanult es megint csunyan irt, akkor ez ennyi.
Nem hiszem, hogy sok mindent tudtok vele kezdeni. Tanuljon belole.
Ne erts felre, nem karorvendek, de szabalyszegesert mindig buntetes jar, eloszor enyhebb, majd szigorubb.
-
persil
nagyúr
válasz
zekk007
#237096
üzenetére
"4K meg HDR így ha jól veszem ki akkor nekem jó a első generációs FAT"
De nem csak ennyibol all a konzolvilag. Ott az ertelmezhetetlenul gyengebb teljesitmeny, a rosszabb hutes, a meret, a hang, arrol nem beszelve, hogy egy sok eves konstrukciorol beszelunk, ujat sehol nem kapsz es sokkal jobb esellyel is hibasodhat meg a szaz eves - rosszabb esetben agyonhasznalt - hardver.
Semmi esetre sem vennek one-t. Ha nincs ra penz, akkor gyujtsetek hozza egy keveset, addig meg kibirja a kissrac a ps-en is, amit most hasznaltok.
Nyilvan a te dontesed, de gondold at a one x-et, vagy series s-t, mert a one-hoz kepest eg es fold a kulonbseg az utobbiak javara.
-
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#237076
üzenetére
Ez eddig oke, de a "teljesen jo" es az "eszre sem venni" nagyon tavol all egymastol.
Kezi vackokon ki sem probaltam, de konzolon gigabites net mellett is ordit a kulonbseg, hogy inkabb letoltse az ember.
Ez csak attol fugg, hogy ki mennyire erzekeny az ilyesmire, tok mindegy min nezed. Ha valaki "igenytelen*" ra, akkor nem fogja zavarni, de a diffi ott van es eleg durva(egyelore).*Nem rossz ertelemben, csak van aki baromi jol eljatszik 200 msec input laggal is, van aki meg felgyujtana az egeszet 200-nal. De az attol meg tenyszeruen 200 marad, ami sok.
-
persil
nagyúr
válasz
st3v3np3t3r
#236650
üzenetére
Lemezen igen. A digitalisat ertelemszeruen nem.
Illetve a gift-kent vett jatekot bevaltas utan semmilyen modon nem leszedni a fiokrol.
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#236510
üzenetére
Neee, potold, amint teheted!

Nyilvan vannak baromsagai, mint minden jateknak, de nagyon igenyes, olyan alien feeling van benne, amit csak az eredeti filmek tudtak hozni, konkretan harapni lehet az atmoszferat.
Az avp(a regi!) azert - is - jobb, mert azert akkoriban mas volt a standard, illetve az elvarasok is. Mondjuk azt nem merem leszarozni, valoban klasszikus "sorozat", a koncepcio meg tenyleg kivalo.
De ezek az "ujabb" akciok... Hagyjuk is.
-
persil
nagyúr
válasz
csuvicsuva
#236503
üzenetére
Tesztet olvastam rola, nekem az eleg is volt.

Azt a vonalat kene inkabb eroltetni, amit az isolation is kepviselt. Ezek az akciok legjobb esetben is csak kozepszerure sikerultek eddig.
(Mar, amelyik nem lett egy ruppotlan szar.
) -
persil
nagyúr
Most minden jo, szoval tessek szamolgatni es keresgelni serenyen, ha nem jon be az oldal es azon a kod, akkor a szamolassal lesz a baj.

-
persil
nagyúr
válasz
homerhamm
#236389
üzenetére
A kedvencem valami tizenhuszoneve a kreten magazinban volt.
Egy negyreszre osztott negyzet. A bal felso osztasban valami szam volt, a jobb alsoban pedig egy kerdojel. Alatta a szoveg:
"Bekuldesi hatarido: 9"
DEgyebkent a megoldasa a feladatodnak: h2so4.
Ketszer is atszamoltam!
-
persil
nagyúr
válasz
Blaze_
#236204
üzenetére
A poe, ha adsz neki idot, de ha raforditott mugondot/igenyeseget nezem, akkor a diablo is. Sztoriban/hangulatban meg a titan quest(aminek technikailag egy atskin-ezese a GD) is, hiaba szaz eves.
Felreertes ne essek, pc-n millio+1 orat jatszottam a grim dawn-nal, szerintem is nagyon jo, de inkabb "csak" tisztes iparos munka.
Szrk.: Viszont, mivel arpg-t irtal, abba meg rengeteg cim elfer, szoval estig lehetne sorolni a jobbakat.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
persil
nagyúr
válasz
bigdady
#236008
üzenetére
Igen.
A fiok fontosabb ilyen szempontbol. Ha osszesen egy fiok van a sracaidnak, akkor egyszerre nem megy. Ha kulon-kulon fiokjaik vannak, akkor teljesen egyszerre is tudnak jatszani a ket gepen.
Viszont, mivel a mentesek csak fiokhoz kotottek, ezert kulon-kulon mindketten tudjak a sajat jatakaikat folytatni egy fiokkal is, barmelyik gepen, csak nem egyidoben. -
persil
nagyúr
válasz
bigdady
#235997
üzenetére
Lehet felreertjuk egymast, de ha egyedul vagy a sajat profiloddal, akkor nem kell home-olni semmit sehova.
Atviszed a masik gepet es, amikor nagyieknal szeretnel jatszani bejelentkezel ott. Elersz mindent, ami a tied.
Home-olni akkor van ertelme, ha mondjuk haveroddal akarjatok megosztani a jatekokat. O is megvesz egy jatekot, meg te is egy masikat es, ha egymas gepen home-olva vagytok, akkor mindketten tudtok jatszani mindket jatekkal, otthon a sajat gepeteken.
-
persil
nagyúr
válasz
parandroid
#235982
üzenetére
Csak erdekessegkepp, nem tudom, hogy mennyire altalanos, vagy torvenyszeru, de nekem a 12 ho gold legutobb 14 napos trial-lel lett gpu-ra valtva.
Gpu+gpu eseteben lehet mas a helyzet, de maga a konverzio megy trial koddal is. -
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#235897
üzenetére
Ezmiez?!

-
persil
nagyúr
válasz
philoxenia
#235890
üzenetére
Nyugi, az eselyed kb. ugyanannyi, mintha lottoznal.
En is ezzel nyugtatom magam. 
Parom szokott venni szokoevente egy szelvenyt, de mindig mondom neki, hogy inkabb adja ide, veszek egy hell-t, aztan kov. szerdan kozlom vele, hogy nem nyert.

-
persil
nagyúr
válasz
parandroid
#235800
üzenetére
Hat nem nekunk szol, na.
De szerintem felelmetesen alacsony az a lec.
-
persil
nagyúr
válasz
l.skywalker
#235730
üzenetére
Dikk.

Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Energiaital topic
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Intel Core i7 9xx "Bloomfield" (LGA 1366)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Építő/felújító topik
- Apple iPhone 17 - alap
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Alkoholista nevelde
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- További aktív témák...
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 230 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- BESZÁMÍTÁS! Asus PRIME H510M i5 11400 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA Adata 600W
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 10400F / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 512 Nvme SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest








![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
IntelKiller7