Új hozzászólás Aktív témák
-
wednesday
őstag
Most végzem ki másodszorra az Enemy Within kieggel a játékot, normál fokozaton. Már egyszer próbálkoztam a classic fokozattal, de hamar elment tőle a kedvem.

Az tény, hogy teljesen más felfogással kell levezényelni a csatákat nehezebb fokozaton, mint nomálon. Könnyú fedezék nem sokat ér, mert az ellen sokkal jobb célzással indul, az a -20 neki nem tényező. Az overwarch-ot is kerülni kell az elején, csak mellé lőnek. Sőt az a legjobb, ha nem is lát az ellenség, sokat kéne visszamozogni.
Próbáltam taktikázni, de ennek ellenére bosszantott fel a játék. Classicon úgy érzem egyszerűen nem azok a valószínűségek történnek meg támadásnál, mint amiket kiír a játék....vagy nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák
● A spoiler formázás a topikban elérhető.
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Robotporszívók
- Projektor topic
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen egeret válasszak?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 12S 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3570 i7-1255U 4.7GHz / 32GB / 1000GB / Quadro T550 4GB FHD 15"
- 188 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i5-13450HX, RTX 5060
- Asus TUF B760-Plus Wifi (apró hibával)
- Honor 200 Pro - Black - 12/512GB - Új Garanciába cserélt!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



