Új hozzászólás Aktív témák

  • BaKeSZ87

    őstag

    válasz sss #20100 üzenetére

    Heló!
    Voltunk. Elment, kicsit nagy volt a fejetlenség, 3 csapat volt, és csak egyről lehetett tudni egyértelműen, hogy melyik csapathoz tartozik, nem értem igazából, hogy miért nem volt piros, kék és karszalag nélküli csapat. Így kérdezéses módszer ment :W
    "- Te mi vagy?
    - Sivatagi róka!
    - Drrrrrrrrrrrrr......
    - Megvolt. B+."
    Kb 4m-ről végigvarrtak AK-val, sorozattal, úgy, hogy már előtte lengettem a narancs kendőt, hogy halott vagyok, és feküdtem. Szabályosan bedagadtak a lövésnyomok. Fülre is kaptam egy bb-t, vékony balaclava-t hordok, véraláfutásos lett. Kérdeztük, hogy mégis mennyit lő az az AK? Mert mocskos módon csíp. Válasz:
    "- Fasztudja."
    Erről ennyit. Nem volt megválogatva a társaság, kezdődtek a balhék, szóval mielőtt elszabadultak volna az indolatok véget vetettek a játéknak. ( Ami még qrvajó volt, hogy beírós bázisfoglalós játék volt, és a drága ellenség elvitte a tollat amivel be tudtuk volna írni magunkat.) A springes MK.23-al megint sikerült egy meglepett arcot előidézni :), játék első 10 percében volt 3 kellemes lövésem, a többi felejthető volt. De jó volt látni rég nem látott arcokat, pár szót váltani.

Új hozzászólás Aktív témák