-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
A nagykönyv szerint (=google) ha kell az S-pen akkor S6 lite, minden egyéb esetben jobb lesz az S5e.
S5e-nek nagyobb az üzemideje, adott esetben gyári billentyűzetes covert is vehetsz hozzá (nyilván egy vagyonért), jobb kamera, vékonyabb, könnyebb.
Amoleden jobb olvasni, egyébként az ips is tökéletes, pláne a samunál. Együtt használva érzékelnéd csak a különbséget.
Teljesítménykülönbség ezen a szinten amire te használnád nem kimutatható, a fele ilyen drága tabletek is röhögve megcsinálnák zökkenőmentesen.
S-Pen: céges tableten van, néha használom, de max annyira, hogy fotózott képeket firkálok, bejelölök ezt-azt, rájegyzetelek (de csak azért mert van, amúgy eszembe sem jutna, hogy hiányzik). Lányomnak (5 éves) nagyon bejött home office alatt, színezőként imádta :) Jegyzetelni talán gyorsabban tudok gépelve, illetve az időtállóbb, szerkeszthetőbb, olvashatóbb. Bár mondjuk egy matekórán egy bizonyítást elég nehéz billentyűvel jegyzetelni, tehát van létjogosultsága az S-pennek is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Telekom mobilszolgáltatások
- BestBuy topik
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Mobil flották
- Akvarisztika
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- EAFC 26
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Dr.NX
