-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ouzohuto
senior tag
válasz
fateless #5223 üzenetére
de megpedig azzal hogy toluk vagyis nemetorszagbol kapod igy vam kilove, de asszem valaki linkelt egy oldalt ami ilyen atiranyitassal foglalkozik, szoval tenyleg nem nyerunj vele sokat. vagy talan garancia teren is valalnak valamit, szoval ha van valami ok bajlodnak vele
-
DJGABI
addikt
válasz
fateless #4594 üzenetére
Persze, azt a 60k-t erős fenntartással kell kezelni. Múltkor hasonló kuponos oldalon azt hiszem tablet speckóval lódítottak. Annyira szerintem nem problémáznak rajt, megvetted, magadra vagy utalva, meg egységsugarú júzer tuti nem jár utána hogy most akkor retina-e vagy sem. Egyértelmű hogy a linkelt 89$-s gépről van szó.
-
DJGABI
addikt
válasz
fateless #3825 üzenetére
Acer mellett nincs semmi féle plusz a márka meg támogatás miatt (legalább is számomra). Gari egyértelmű, ugyanaz mindkettőnél, visszaküldős. Ha jól emlékszem frissítésekkel eddig is hadilábon álltak Acer-nél mobilfronton (erre is ráhúztak vmi minimális saját felületet = garantált csúszás az esetleges frissítésnél), support-ról szerintem így MT6577-nél senki nem tud még semmit mondani, komolyabb custom rom-okat nem nagyon találtam én legalábbis egyikhez sem, az MT6575 már elterjedtebbek, ahogy nézem azt többen moddolják. Amúgy a HD kijelzőt én sokallom, oké lehet a 2 mag kihajtja, de szerintem baromira felesleges ekkora méretben.
Liquid review: [link] Hülye helyen lévő bekapcsológomb (kamera mellett), képernyőről helyet lopó virtuális érintőgombok, magam részéről én nem venném...
-
indigo
aktív tag
válasz
fateless #681 üzenetére
Ha hívásátirányítást választom, akkor felajánlja-e a rendszer, hogy melyik SIM-ről hívom vissza ("suggested") a hívót vagy automatikusan az átirányított kártyáról fogom tárcsázni? Mert ha az átirányított kártyáról hívnám fel, akkor elvesztené a dual sim a jelentőségét.
-
-
jFox
addikt
válasz
fateless #374 üzenetére
Akkor olvasgass egy kicsit : [link]
"Működése a telefonban lévő GPS és a mobilszolgáltató szervere közötti adatcserén alapul."
Igaz elnagyolt volt a kijelentésem. Úgy lenne pontos, hogy adatforgalom nélkül is működik ugyan, de baromi lassan talál műholdat. A linkelt cikk szerint akár 12,5 perc is lehet!
Most nekem egy 50Mb-os adatcsomagom van ami megfizethető és levelezésre néhány weblapra elég. Ha még ehhez jön a GPS használat is az megeszi egy hét alatt.
És nem kell az álszenteskedés.
Ha a google-ba beírod egy program nevét, zene címét, stb. akkor kb. 5 perc alatt találsz egy olyan linket ahonnan letölthető ingyen. Nem hiszem, hogy egyszer sem töltöttél le ilyesmit.De vannak ingyenes navi programok is pl. a Navitel vagy az Aeromap, WeTravel, stb.
ON:
Pikkolo^^: Nyilván nem a Nexus S-ből fognak elsőre kétkártyásat csinálni a rendkívül szűk célközönség számára. Bár a Motorola megtette.A kínai 4-600MHz-es procikhoz képest pedig ez a 800MHz már jobban hangzik, nem beszélve arról, hogy a Samsung minőségibb készülékeket gyárt. Az ára fogja meghatározni a létjogosultságát. Ha horror áron fogják adni akkor nyilván nem lesz sikeres. De jól beárazva szerintem jobb alternatíva lehet mint egy kínai "ismeretlen költő verse".
albgab: Akkor nem tudok segíteni.
Így elég nehézkes lesz használni az Android előnyeit. Nem tudsz market-et hasznáni sem. (egyébként nem tart semmiből regisztrálni egy gmail-es címet)
Új hozzászólás Aktív témák
- Mesterséges intelligencia topik
- Yutani: Yutani Retró Hangkártyái: OAK Mozart Wavetable
- Melyik tápegységet vegyem?
- Tőzsde és gazdaság
- Renault, Dacia topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- AKCIÓ! MSI Z790 i5 14600KF 64GB DDR5 512GB SSD RTX 3070 8GB Rampage SHIVA Enermax 750W
- Xiaomi Redmi 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- Eladó ANDROID TV box 4/64GB tárhely / 12 hónap jótállás
- DELL Precision 7540 - Intel Core i9-9980HK, RTX 3000 (nagyon erős GPU-val)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest