-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
DJGABI
addikt
válasz
t.imi #138464 üzenetére
"műanyag beönt, alul kiesik, összerak, vigyed."
szerintem az összes mobiltelefon így készül manapságMinőségileg szerintem semmi gond vele. Mondjuk az üveg hátlap fentebb is írtam, inkább negatívum, a 4X-nek azért még fém háza volt, ja... A Redmi 7 gagyibb ebből a szempontból, bár szerintem még az is bőven szép. A Samu A40, na az tényleg full bazári, ilyen Ace időket idéz, totál műanyag
De amúgy miért késnek vele ennyit? Se mobilarena teszt, se Pesten nem volt, kint már rég lehetett kapni... Pedig áprilisban pont fenn voltam, szívesen megtapogattam volna Lurdyban
-
Ájvé
veterán
válasz
t.imi #138462 üzenetére
Hát nem tudom mit néztél, de milliméter különbségek vannak csak köztük. Konkrétan 0.6 mm hosszúság és 0.3 mm szélesség. Ez szerintem nagyon minimális. Redmi 7 viszont nagy lett a Redmi 6-hoz képest.
-
svgyula
addikt
válasz
t.imi #138380 üzenetére
Szia! Én első lépésben lementeném az összes képet és csak azokat hagynám fent ami nagyon muszáj. Egyik telefon sem "mindenható" egyszerűen nem erre találták ki sem a szoftvert sem a hardvert! Eljuthatsz arra a pontra, hogy megdöglik/feladja a tárhely és akkor mindegy mennyi kép volt rajta az mind megy a levesbe!
Minden telefonnak van egy korlátja az írás-olvasás terén ezek nem HDD-k. A gyengébb "márkák" ezért adják fel hamarabb. Az átlag 2év a gyengébbeknél ez max 2év onnan minden perc ajándék persze, ha a akku együttműködik. -
nyisziati
veterán
válasz
t.imi #138375 üzenetére
Szia!
Készítettem egy keresést a szempontok alapján, csak a Poco F1 maradt fönt, a másik két kiszemelt gyengébb teljesítményű. (illetve van még Lenovo, Umidigi, Asus, nem tudom, érdekelnek-e; gyaníthatóan itthon nem kapni őket). Van még Xiaomi Mi Note 2 a listában, használtan, jó állapotban megéri, de mostanában nem láttam a Hardveraprón. Akinek van, nehezen válik meg tőle.Ezeken kívül még komoly esélyes lehet a Samu A50. Samoled kijelző, jó apertúra, jó üzemidő.
Az ujjlenyomat-olvasóját viszont nem dicsérik. -
Somatom
veterán
-
nyisziati
veterán
válasz
t.imi #138337 üzenetére
Szerintem nyomkodd meg mindkettőt a Media Marktban.
És nem árt pár összehasonlító tesztet is megnézni. Akkuidő, kezelhetőség, kamera pl.
Itt a kimovilos összehasonlítás.S9+ tulajdonosi vélemények.
P20 pro tulajdonosi vélemények.Végiggörgetve a véleményeket a P20 pro valamivel több negatívot kapott, mint az S9+. A samunál az aksit emlegetik, a P20-nál azért többmindent (szoftver, szelfi, fülhallgató, nincs jack).
-
-
aytukabozs
addikt
-
-
Laza...
addikt
ZTE Redbull v5
Tesztképeket itt is leshetsz (én lőttem őket)
-
tolvaj!
őstag
CC-BB még senkinek nincs, vagy nagyon hallgat az illető. A benne lévő HW-val szerelt készülék viszont többeknek van, köztük nekem is és nagyon jó a vas. Mivel a CC főleg Inew termékeket szitáz gondolom ez is az lett és az Inew cuccok többségben jóminőségűek. Nem kell elszállni tőlük, de erős felső átlag. Ha igazat mondanak a rom származásáról akkor valóban ők optimalizálják rá ( bár én ebben sem hiszek...). Ha neked tényleg megéri a különbözetet én nem beszéllek le róla, nem lehet rossz és van garancia.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P50 - i7-HQ I 16GB I 256SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 9060XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Apple iPhone 12 Pro 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16GB) Kingston FURY Beast RGB 6000MHz DDR5 CL30 memória 27% 3 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest