-
51319 - 51201
51319 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-04-14 18:06 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
0xmilan
addikt
Ezt vegyetek figyelmen kivul, mindenkepp a v3-t preferalnam.

Mindegy milyen meretben, de jo lenne, ha nem csak a legkisebb fer bele. -
dunc
nagyúr
-
0xmilan
addikt
A v2-bol az 58x58 is tetszene. Technikailag egy pixellel vekonyabb, mint a v3 59x58
meg talan kisebbnek tunik az osszkep igy, hogy kozelebb van a valla a fejehez.Kiskepbol is a v1/v2 a jobb szerintem, de azt mar a belatasotokra bizom.
-
0xmilan
addikt
-
koxx
MODERÁTOR
-
0xmilan
addikt
-
Bad Pritt
félisten
-
CactuS
Arcképgyáros
Koszi, de forditva gondoltam, tehat lejjebb hozni a belso, nyak feloli reszt, nem a kulso felet feljebb. Igy pont hogy nagyobbnak tunik a vallresz, mert tobb latszik belole.
Itt csak atmasoltam paintben a laptopot a tiedbol az #51300-ra, de ilyesmire gondoltam. Szerintem mukodne a tieddel is, ha a v2-ben lejjebb hozod az egesz vallat, mert ott mar jo(bb) szogben van.
Koszi!
Csináltam egy új sort.
-
0xmilan
addikt
Koszi, de forditva gondoltam, tehat lejjebb hozni a belso, nyak feloli reszt, nem a kulso felet feljebb. Igy pont hogy nagyobbnak tunik a vallresz, mert tobb latszik belole.
Itt csak atmasoltam paintben a laptopot a tiedbol az #51300-ra, de ilyesmire gondoltam. Szerintem mukodne a tieddel is, ha a v2-ben lejjebb hozod az egesz vallat, mert ott mar jo(bb) szogben van.
Koszi!
-
CactuS
Arcképgyáros
Köszönöm, én a glóriát meg a szárnyakat el tudom engedni, ha problémát okoz, maga az arc sokkal jobban felismerhető szerintem nélkülük is, kb. mint itt.
Szerk: frissítettem a hozzászólást, ha jobb rövidebb nyakkal és nem a karakter jellemzője, akkor még több látszik belőle.
-
Bad Pritt
félisten
Köszönöm, én a glóriát meg a szárnyakat el tudom engedni, ha problémát okoz, maga az arc sokkal jobban felismerhető szerintem nélkülük is, kb. mint itt.
-
dunc
nagyúr
-
CactuS
Arcképgyáros
-
dunc
nagyúr
Szuper annyi, hogy a legkisebb, még 27 es monitoron is kissé pacaszerű! Esteleg ha élesebbek lennének a körvonalak, és kissé kontrasztosbb az "arc" szem kissé élesebben kiemelve?
Köszönöm!
-
CactuS
Arcképgyáros
Sziasztok,
ímhol az engedélyem az arcképcserére.
Arra lennék kíváncsi, hogy a Hades 2 c. játékból Chronos arcképe működhetne-e szerintetek a PH! felületén, mert ha igen akkor erre szívesen cserélném.

Köszönöm előre is!

Ennél többet nem tudok belőle kihozni, az eredeti baromira terjengős a "szárnyak" és a glória miatt.
v2, a szárnyak kicsit szeparálva:

Szerk: az új felelüeten szétesnek a régi linkek, sry.
v3:
v4:
-
CactuS
Arcképgyáros
-
CactuS
Arcképgyáros
-
CactuS
Arcképgyáros
Lehet, de akkor sokkal kisebbnek fog tűnni a válla, met kb. a negyede lesz ennek, mivel oldalra nem lóghat ki. De csinálok belőle egy verziót majd.
-
dunc
nagyúr
-
0xmilan
addikt
Nagyon jo lett, koszi!
Az en probalkozasaimban eltunt mind a fagyott, mind a hacker jelleg igy laptop nelkul; csak egy random, kek kapucnis alak lett.
Ebben benne van mindketto, szoval le a kalappal, meg a "fakositas" is segitett a jeges hatason.
Az 56px viszont nagyon apronak tunik, en az 58-ra szavaznek, ha lehet.Bocsanat az utolagos modositasert, de a vallat at tudnad venni ebbol a verziobol?
Itt kevesbe tunik gornyedosnek es segit elszeparalni a vallat a kapucni vonalatol, ha nem ennyire egy szogben vannak.
Illetve csokkenti kicsit a kitoltottseget is. -
0xmilan
addikt
Nagyon jo lett, koszi!
Az en probalkozasaimban eltunt mind a fagyott, mind a hacker jelleg igy laptop nelkul; csak egy random, kek kapucnis alak lett.
Ebben benne van mindketto, szoval le a kalappal, meg a "fakositas" is segitett a jeges hatason.
Az 56px viszont nagyon apronak tunik, en az 58-ra szavaznek, ha lehet. -
CactuS
Arcképgyáros
Sorry, nem tunt fel, hogy ebben nem illeszkedik a tobbihez.
Ezek kozul valamelyik?
v1:

v2:

A v2 talan jobb, mert nagyobb reszt tolt ki a feje meg nem annyira reszletes a ho/jeg rajta.
Mondjuk nem tudom, hogy mennyire kiveheto egyaltalan, hogy az akar lenni.
Illetve a 22 pixeleseken hulyen nez ki, hogy 1-1 pixel a szeme.
Az a korabbinal jobb volt.
Csak lemereteztem, de talan bele kene rajzolni, hogy csikosabb legyen, ne csak egy pont. -
0xmilan
addikt
Sorry, nem tunt fel, hogy ebben nem illeszkedik a tobbihez.
Ezek kozul valamelyik?
v1:

v2:

A v2 talan jobb, mert nagyobb reszt tolt ki a feje meg nem annyira reszletes a ho/jeg rajta.
Mondjuk nem tudom, hogy mennyire kiveheto egyaltalan, hogy az akar lenni.
Illetve a 22 pixeleseken hulyen nez ki, hogy 1-1 pixel a szeme.
Az a korabbinal jobb volt.
Csak lemereteztem, de talan bele kene rajzolni, hogy csikosabb legyen, ne csak egy pont. -
BigManus
addikt
-
River
Arcképgyáros
Sziasztok,
Engedely.
Egy ilyen "fagyos hacker"-bol indultam ki, de ez avatar meretben nem mukodne szerintem, szoval egy crop (+szaturacio, stb.) utan ez lett belole.
Mit szoltok hozza?

Nyitott vagyok modositasokra, de ebben az allapotban is elfogadnam.
Koszi!Szia!
Két oldalt nem lóghat ki a válla ilyen formában.
-
0xmilan
addikt
Sziasztok,
Engedely.
Egy ilyen "fagyos hacker"-bol indultam ki, de ez avatar meretben nem mukodne szerintem, szoval egy crop (+szaturacio, stb.) utan ez lett belole.
Mit szoltok hozza?

Nyitott vagyok modositasokra, de ebben az allapotban is elfogadnam.
Koszi! -
Citroware
addikt
V1 jobban tetszik.
Alapvetően jó, néhány dolog hiányzik. Az 5 kép közül talán ez a legkevésbé erős referencia a karakter kinézetére, valószínűleg a hajstílus miatt. A másik, hogy sötét módban a haj és az öltözék beleolvad a háttérbe. Ezt találtad a legjobb alapanyagnak - ez alapján készítettem pár újabb variációt.
[kép6] [kép7] [kép8]
Ha ezek közül bármelyiket legalább ugyanolyan jó alapanyagnak találod, vagy még jobbnak, akkor inkább ezeket választanám. ( 4 < 6 < 7 = 8 ) -
River
Arcképgyáros
Szia! A legalkalmasabbat kiválasztottam, jó alapanyag, kapott új vállrészt.
Valamelyik megfelelne?

V1:
V2:
-
Citroware
addikt
-
BigManus
addikt
Sziasztok!
Szeretném az arcképet lecserélni.
Engedély
Van a szabadok között egy Bulldog, felülről a második, ezt szeretném. -
wasd.hu
senior tag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
pepe091
MODERÁTOR
A szabályoknak nem felel meg, ezért ezt nem tudjuk beállítani. Azért sem sikerült jól az arckép, mert alkalmatlan volt maga a forrás is. Az elefántból lehet arckép.
-
DarthSun
félisten
Az nem fog átmenni. Viszont amit itt kértél az jó lesz.
És mégegyszer: itt mindenki a szabadidejében foglalkozik a topikkal legyen az moderátor vagy arcképgyáros, szóval tedd meg, hogy befejezed ezt a követelőzést/fenyegetőzést, nem fog segíteni.Tudom. De hát a konkrét referenciáktól beborultam az agyamba
De én ezt kérném ismételten : [link]
Sztem semmi akadálya nincs, nemrégi sokkal 3D- sebb avatart is tudok linkelni. -
pepe091
MODERÁTOR
PS : és én is önkéntesen figyelek a retró topikra, és önkéntesen árazok a retróban. Tudom hogy nem mindenkinek van annyi ideje, mint egy fiatal nyuggernek, nálam a rekcióidő általában 2-3 óra kb, max 10 óra, ha napközben alszok, de hát azért ha melóznék még, akkor sem menne 4 nap fölé
Volt aki fél évet várt arcképre, miután beírt ide. Türelem.
-
DarthSun
félisten
Sematikus 2D rajzfilmszerű ábrázolás, gőzöm nincs hogy a PH miért is ragaszkodik ezen egyszerű avatarhoz. A konkurens weblapokhoz akár egyéni fotó is feltölthető.
Látom hogy 2026-04-24 óta nem történt előrelépés, és tudom hogy korábban volt drasztikus beszólásom, de hát nemtom hogy a #51265 River- ben lefixált avatarom miért is volt túl 3D- s, ez simán beilleszthető, és ezt kérném ismételten.
Tudom hogy ezen ismételt postom alapján simán lenullázódhat a TG/ármester accountom, de nem gond, ha a stáb nem engedélyezi ezt az avatart, akkor amúgyis nemsokára törlöm a PH fiókomat.
PS : nemrég is lett endedélyezve sokkal 3D- sebb, szinte fotórealisztikus avatar - aki nem hiszi linkelhetem is...PS : és én is önkéntesen figyelek a retró topikra, és önkéntesen árazok a retróban. Tudom hogy nem mindenkinek van annyi ideje, mint egy fiatal nyuggernek, nálam a rekcióidő általában 2-3 óra kb, max 10 óra, ha napközben alszok, de hát azért ha melóznék még, akkor sem menne 4 nap fölé
-
pepe091
MODERÁTOR
Sematikus 2D rajzfilmszerű ábrázolás, gőzöm nincs hogy a PH miért is ragaszkodik ezen egyszerű avatarhoz. A konkurens weblapokhoz akár egyéni fotó is feltölthető.
Látom hogy 2026-04-24 óta nem történt előrelépés, és tudom hogy korábban volt drasztikus beszólásom, de hát nemtom hogy a #51265 River- ben lefixált avatarom miért is volt túl 3D- s, ez simán beilleszthető, és ezt kérném ismételten.
Tudom hogy ezen ismételt postom alapján simán lenullázódhat a TG/ármester accountom, de nem gond, ha a stáb nem engedélyezi ezt az avatart, akkor amúgyis nemsokára törlöm a PH fiókomat.
PS : nemrég is lett endedélyezve sokkal 3D- sebb, szinte fotórealisztikus avatar - aki nem hiszi linkelhetem is...Az nem fog átmenni. Viszont amit itt kértél az jó lesz.
És mégegyszer: itt mindenki a szabadidejében foglalkozik a topikkal legyen az moderátor vagy arcképgyáros, szóval tedd meg, hogy befejezed ezt a követelőzést/fenyegetőzést, nem fog segíteni. -
DarthSun
félisten
Sematikus 2D rajzfilmszerű ábrázolás, gőzöm nincs hogy a PH miért is ragaszkodik ezen egyszerű avatarhoz. A konkurens weblapokhoz akár egyéni fotó is feltölthető.
Látom hogy 2026-04-24 óta nem történt előrelépés, és tudom hogy korábban volt drasztikus beszólásom, de hát nemtom hogy a #51265 River- ben lefixált avatarom miért is volt túl 3D- s, ez simán beilleszthető, és ezt kérném ismételten.
Tudom hogy ezen ismételt postom alapján simán lenullázódhat a TG/ármester accountom, de nem gond, ha a stáb nem engedélyezi ezt az avatart, akkor amúgyis nemsokára törlöm a PH fiókomat.
PS : nemrég is lett endedélyezve sokkal 3D- sebb, szinte fotórealisztikus avatar - aki nem hiszi linkelhetem is... -
Ndruu
MODERÁTOR
-
River
Arcképgyáros
-
alratar
addikt
Szia!
Így esetleg megfelelne?
Persze ha a Moderátoroknak is megfelel.
Teljesen újrarajzoltam, illetve a fórum felé fordítottam.
pepe091: nekem ennek nagyon 3D hatása van.Sajnos ennél is ez volt a max amit tudtam, próbáltam nagyon rajzosra fogni de ha már ennél stilizáltabb lenne felismerhetetlen lenne a figura - River
S akkor most, hogyan tovább?
-
Bad Pritt
félisten
Sziasztok,
ímhol az engedélyem az arcképcserére.
Arra lennék kíváncsi, hogy a Hades 2 c. játékból Chronos arcképe működhetne-e szerintetek a PH! felületén, mert ha igen akkor erre szívesen cserélném.

Köszönöm előre is!

-
DarthSun
félisten
-
NYPD
senior tag
-
pepe091
MODERÁTOR
-
DarthSun
félisten
Egészen fotórealisztikus arcképeket is látni pedig.
-
River
Arcképgyáros
-
NYPD
senior tag
-
DarthSun
félisten
Ok, teljesen jó, köszi ! ...a továbbiakat akkor Te tudod jobban hogy milyen jóváhagyások kellenek még...majd GO.
-
River
Arcképgyáros
Megszerkesztettem a kritériumok szerint :
Engedélyt lekértem az első topicban. Bár a Moderátori visszajelzés alapján : alapból jogosult lennék, de a beszólásom miatt nembiztos.
Engedély vagy megjön vagy nem, az arcképet leszerkesztettem. Kérdés hogy így jó lesz-e, ha egyáltalán a Stáb engedélyézi még az egyéni avatart számomra ? -
River
Arcképgyáros
-
koxx
MODERÁTOR
Megszerkesztettem a kritériumok szerint :
Engedélyt lekértem az első topicban. Bár a Moderátori visszajelzés alapján : alapból jogosult lennék, de a beszólásom miatt nembiztos.
Engedély vagy megjön vagy nem, az arcképet leszerkesztettem. Kérdés hogy így jó lesz-e, ha egyáltalán a Stáb engedélyézi még az egyéni avatart számomra ?Az engedély ok, a kép viszont nem jó. Semmilyen kritériumnak nem felel meg.
-
DarthSun
félisten
Megszerkesztettem a kritériumok szerint :
Engedélyt lekértem az első topicban. Bár a Moderátori visszajelzés alapján : alapból jogosult lennék, de a beszólásom miatt nembiztos.
Engedély vagy megjön vagy nem, az arcképet leszerkesztettem. Kérdés hogy így jó lesz-e, ha egyáltalán a Stáb engedélyézi még az egyéni avatart számomra ? -
River
Arcképgyáros
-
River
Arcképgyáros
Szia!
Mivel ezt az arcképet már használta valaki így egy az egyben nem lehet beállítani csak látható módosításokkal. Újrarajzolásnál leginkább a szeméhez és a szájához nyúltam. Magán a repülőn jelentősebb változtatásokat nem csináltam de a színeket kicsit "modernizáltam". Inkább a "vagányabb" vonalra fókuszáltam, ebből három verzió született:
V1(fogakkal):

V2(fogak nélkül):

V3 (nagyobb száj):
(Ezt kéri)[ Módosította: pepe091 ] -
alratar
addikt
Szia!
Így esetleg megfelelne?
Persze ha a Moderátoroknak is megfelel.
Teljesen újrarajzoltam, illetve a fórum felé fordítottam.
pepe091: nekem ennek nagyon 3D hatása van.Sajnos ennél is ez volt a max amit tudtam, próbáltam nagyon rajzosra fogni de ha már ennél stilizáltabb lenne felismerhetetlen lenne a figura - River
Tökéletes, köszönöm.

-
koxx
MODERÁTOR
Ebben a topikban az arcképszerkesztők nem alkalmazottak, hanem lelkes önkéntesek, akik a szabadidejüket (és a szakértelmüket) áldozzák fel mások segítésére – teljesen ellentételezés nélkül. Ez nem egy ügyfélszolgálat, ahol a „két nap” egy kötelező határidő, hanem egy közösség, ahol a felkérések a szerkesztők szabad kapacitása és kedve szerint készülnek el.
Ezt a sürgető és türelmetlen hangnemet az Arcképgyárosok nevében is kikérjük magunknak.
A többieknek – akik hozzád hasonlóan várnak – általában sikerül ezt türelemmel kezelni. A szabályok betartása általában sokat segít abban, hogy a kérések célba érjenek. -
River
Arcképgyáros
Szia!
Így esetleg megfelelne?
Persze ha a Moderátoroknak is megfelel.
Teljesen újrarajzoltam, illetve a fórum felé fordítottam.
pepe091: nekem ennek nagyon 3D hatása van.Sajnos ennél is ez volt a max amit tudtam, próbáltam nagyon rajzosra fogni de ha már ennél stilizáltabb lenne felismerhetetlen lenne a figura - River
-
alratar
addikt
Sziasztok.
Lecserélném a mostani arcképemet. setleg [engedély]
Esetleg ebből lehetne? -
DarthSun
félisten
-
koxx
MODERÁTOR
-
River
Arcképgyáros
-
DarthSun
félisten
-
koxx
MODERÁTOR
Sziasztok.
Kaptam engedélyt arcképre, érdeklődni szeretnék, hogy mennyire leterheltek a gyárosok, illetve ha csak találtam egy szimpatikusat a szabad arcképek között azt itt is tudom jelezni?Sztem most van szabad kapacitás. Rakd be a képeket aztán kiderül.
-
grigo
őstag
Sziasztok.
Kaptam engedélyt arcképre, érdeklődni szeretnék, hogy mennyire leterheltek a gyárosok, illetve ha csak találtam egy szimpatikusat a szabad arcképek között azt itt is tudom jelezni? -
Moby
veterán
Így esetleg?

V1:

V2:

Az arca amúgy baromi sárga volt ott ha nem gond nem őriztem meg a színeket.
A V2-es verziónál a kardot kicsit kisebbre rajzoltam, hogy arányaiban maradjon a kép.A kérdés az, hogy legyen innen a V1 vagy V2 vagy próbálkozzak majd meg Mimirrel?


- részemről oké a v1.
Egyéni arcképe beállításra került. - koxxMimirt elengedhetjük, ha a modiknak is oké, nekem a V1 teljesen megfelel!
-
Moby
veterán
Így esetleg?

V1:

V2:

Az arca amúgy baromi sárga volt ott ha nem gond nem őriztem meg a színeket.
A V2-es verziónál a kardot kicsit kisebbre rajzoltam, hogy arányaiban maradjon a kép.A kérdés az, hogy legyen innen a V1 vagy V2 vagy próbálkozzak majd meg Mimirrel?


- részemről oké a v1.
Egyéni arcképe beállításra került. - koxxA V1 nekem nagyon bejön! A V2 is tetszik, de a ruha színe nagyon jellegzetes, és az csak a V1-ben van meg.
-
River
Arcképgyáros
Így esetleg?

V1:

V2:

Az arca amúgy baromi sárga volt ott ha nem gond nem őriztem meg a színeket.
A V2-es verziónál a kardot kicsit kisebbre rajzoltam, hogy arányaiban maradjon a kép.A kérdés az, hogy legyen innen a V1 vagy V2 vagy próbálkozzak majd meg Mimirrel?


- részemről oké a v1.
Egyéni arcképe beállításra került. - koxx[ Módosította: koxx ] -
Moby
veterán
-
koxx
MODERÁTOR
-
Moby
veterán
-
River
Arcképgyáros
Szia!
Ebben a formában nagyon távol áll az elképzelésedtől?
Úgy rajzoltam meg, hogy csak a fej maradjon és le van rakva "faágakra" és olyan mintha lenne "teste" pedig nincs.
-
koxx
MODERÁTOR
A plasztikai műtéteket végrehajtottam az illetékeseken.
-
icon
senior tag
-
icon
senior tag
Én meg azon gondolkodom, mit változást kérjek, hogy össze lehessen könnyebben hozni... keressek olyan rajjzot, amit át lehet emelni?
-
Moby
veterán
Nem akarok türelmetlennek tűnni, mert tényleg marhára ráér nekem a dolog, csak nyugtass meg kérlek, hogy nem rám vár valami döntés/csinálás/izé bármi, ami nekem nem jött át?
-
csƵ
addikt
-
csƵ
addikt
-
koxx
MODERÁTOR
-
fattyu
veterán
Ugyan törekszünk rá, de nem feltétlenül haladunk sorban a kérvények feldolgozásával. Most River vitte a gyártást, de neki beletört a bicskája, úgyhogy megpróbálkoztam vele én. Valóban nem könnyű, mert ugyanazt az érzelmet, amit a nagy kép közvetít, azt nagyon nehéz átadni 50-60 pixelben. Remélhetőleg átjön így is.
Ilyen lett:
-->
hát jó. lássuk be nem megfelelő forrás nem lehetett belőle kiadni amit szerettem volna. Elnézést kérek, tényleg restellem de nem kérem.
bocsánat. -
csƵ
addikt
-
River
Arcképgyáros
-
csƵ
addikt
Sziasztok!
Engedély.
Ezt szeretném.Köszönöm!
-
icon
senior tag
-
Ndruu
MODERÁTOR
-
icon
senior tag
-
Moby
veterán
Ok, köszönöm, akkor a kép alapján szerintem okés lesz!
-
Moby
veterán
-
Lord Myn
őstag
-
fluxion
őstag
-
koxx
MODERÁTOR
Új hozzászólás Aktív témák
-
51319 - 51201
51319 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Olvasd el az
● Igénylés szabályait, és az
● Arcképgyárosok kéréseit!
Arcképgyárosok kérései II
● Az arcképek gyártása nem szimplán egy forráskép leméretezéséből áll....
Figyelem, változás:
● 3 évente lehet arcképet cserélni!
● 1 arckép több verzióban
● Fotóból nem készítünk avatart!
● Arckép kereső
● Nevezd meg az elkészült arcképedet!

● Megköszönni, arcképekről csevegni az Arckép OFF topikban lehet.
Ha valaki idő közben nevet változtat azt feltétlen jelezze!
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 256GB Gold -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5238, 100% Akksi
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 14 M3 Pro (2023) 18GB/500GB SSD karcmentes 100% akku 23 ciklus
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i5-13450HX, 24GB, 512GB, RTX 5050(8GB), FHD IPS 144Hz
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:
meg talan kisebbnek tunik az osszkep igy, hogy kozelebb van a valla a fejehez.























(Ezt kéri)






-->

vond
Dr. 444Hertz
Czeky