Új hozzászólás Aktív témák
-
kismackó23
csendes tag
Sziasztok
Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Jelenleg egy Panasonic fz 30-ast használok, nagyon szeretem a gépet. Nagyapám rám hagyományozta régi practica felszerelését. 2 vázat ( mat, novaB) és 4 obit. carl zeiss, és meyer optik gyártmányúak, egy nagylátószögű, egy tele, és két alap. (annyit tudok,h. M42 es menetes a z összes, és az alapok 50-esek, fényerőt, többi adatot nem ) Mindegyik obi fix, makulátlan állapotúak, kis felületi kopással persze

Anno eos 300d, 350d helyett vettem az fz 30-at. Nem mondom, h. kinőttem, de érdekelne egy profibb gép. Egész jól alakulnak a 30d árai (~100-150khuf), és így meglevő "obiparkkal" elgondolkoztam egy cserén.
No itt jönnétek ti a képbe, pro, és kontra véleményekkel, h. érdemes-e belevágni, meg, h. ki lehet-e használni a váz teljesítményét a régi obikkal. Meg egyáltalán, ti mit gondoltok? Előre is köszi!
Sziasztok
Új hozzászólás Aktív témák
- áthajtós érintős 360 szinteÚJ Dell 16 Plus 2-in-1 Ultra 7 258V INTEL Arc 140V 32GB 1TB SSD 16QHD+
- Lenovo T14s Gen 1 i5 10. gen., 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Bontott 0perces MIDNIGHT MacBook Air 15" M4 10C/1G 16GB 256GB Gar.: 3 év telekom + közel 1 APPLE gar
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- HP Zbook Fury 17 G8 - üzletből, garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

