Új hozzászólás Aktív témák
-
pengwin
addikt
Tudom, hogy nem egy forradalmi újítás ez a ház, de az összahatása van olyan egyedi, hogy szerintem nem lehet koppintásnak hívni. Meg a kolléga kifejezetten a Jonsbohoz mérte, ami viszont egy eléggé "tucat" megoldás szerintem ebben a kategóriában. Szerintem nehéz nagyon forradalmit villantani úgy, hogy adottak a szabvány alkatrészek, amiket el kell helyezned a dobozban, és a dizájnelv is ugyanaz, mint egy tucat másik doboznál.
Én utálom az ITX-et, mert az esetek döntő többségében az ITX rendszer méretében el kéne férnie egy mATX lapnak is, viszont pont ezek a pici cipősdobozok azok, ahol van egyáltalán értelme magának az alaplap szabványnak. Ilyenbe még in is szívesen építenék rendszert, de pl. egy BitFenix Prodigy-vel hagyjanak békén.
#13 Dr. Akula
Szerintem nagyon más a célközönsége a minimál méretre törekvő ITX rendszereknek, meg a 360/480 AIO-knak. És ha mindkettőt le akarják fedni egy termékkel, akkor csak elveszítenék a pici ITX-re vágyó réteget, akikre eleve szabták a terméket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Linux Mint
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Milyen házat vegyek?
- Túra és kirándulás topic
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Samsung Galaxy A33 5G - a három az majdnem öt
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED monitor topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo IS8XM LGA 1150 DDR3 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- Zebra ZP505 EPL - Hőpapíros címkenyomtató
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest