Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Azért ne temessük őket... Én beruháztam egy X-Fi Surround Pro 5.1-re, itt a hardveraprón 10 körül szoktak menni. Ennek már van gyárilag Win7-es drivere, nem igényel külső adaptert sem, és sokkal jobban szól, mint az elődök (volt Audigy NX-em és Live! 24-bit External karim is).
Aki szereti a minőségi hangzást, megéri beruházni egy ilyenre - össze sem lehet hasonlítani az alaplapi maszatokkal!
-
-
válasz
#96292352
#121
üzenetére
Üdv!
Próbáld meg úgy indítani a Win7-et, hogy a digitális aláírás ellenőrzését kikapcsolod. Mielőtt elkezdene tölteni a rendszer, nyomogasd az F8-at, és a menüből válaszd ki azt a pontot, amelyik erre vonatkozik. Fejből nem tudom, mi a pontos neve, de egyértelmű lesz, a lista vége felé szokott lenni.
Ha így működik, akkor az szép és jó, viszont valószínűleg minden indításkor végig kell ezt játszanod. Elvileg van rá módszer, hogy automatikusan digitális aláírás ellenőrzése nélkül induljon a rendszer, de nekem nem sikerült beállítanom.
-
-
-
válasz
Panthera
#115
üzenetére
Ez egy nagyon jó kártya, ebben a kategóriában szerintem abszolút nyerő!

Próbáld meg, emlékeim szerint lehetett finomhangolni ezzel a kx-csodával. A problémám nekem is az a mostani külső Sound Blaster hangkártyámmal, hogy nem lehet állítani rajta semmit, és így borzasztóan szól.

-
válasz
Panthera
#113
üzenetére
Üdv!
Mármint a Sound Blaster Live! 5.1 Digital kártyára gondolsz, ugye? Nem emlékszem biztosan, de mintha nekem sikerült volna hangot kicsikarnom belőle Win7 (vagy Vista volt?) alatt a kx driverrel. Próbáld meg, nem veszíthetsz vele!
-
Üdv mindenkinek!
Élesszük fel a topicot! Szükségem lenne egy kis segítségre.
Működésre szeretnék bírni egy Sound Blaster Live 24-bit External (SB0490) kártyát Win7 64 bit alatt. A Windows felismeri, hangot ad a kártya, és a finomhangoló szoftvereket is fel tudom telepíteni a gyári CD-ről, viszont nem indulnak el - "nem található olyan eszköz, ami kompatibilis a szoftverrel". Ugyanezeket a programokat használom WinXP 32 bit, WinXP 64 bit alatt, sőt Win7 32 bit alatt is működött szépen, szóval a driverre tippelek, hogy valamiért ott akad el a dolog. Nagyon megörültem, amikor megtaláltam a Creative honlapján a legfrissebb drivert, de sajnos ezzel sem működik, nem jutottam előbbre. Ezt feltelepítve a hangbeállításoknál találok Creative-specifikus lehetőségeket, de nem tudok velük mit kezdeni.
Volt már valakinek hasonló problémája ezzel a kártyával?
Fontos, hogy nem csak az a cél, hogy hangot adjon ki a kártya (ezt elértem már), hanem hogy lehessen finomhangolni, EQ-t állítani, basszust bekapcsolni...mert így élvezhetetlen, annyira nyersen szól.
Köszönöm a segítséget előre is!

MOD: Tudom, hogy fillérekért lehet kapni PCI-os kártyákat, ami Win7 alatt is tökéletes, de nekem ezzel az USB-s karival kellene megoldanom a dolgot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- PlayStation 3
- Formula-1
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Bittorrent topik
- Xiaomi smart home / Xiaomi okos otthon
- Autós topik
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro 128GB gyári független új akku!
- ADATA Legend 710 512GB PCIe Gen3 X4 M2 NVMe / Beszámítás OK!
- Kioxia XG8 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - 7000-5800 MBs - Eladó
- Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 i5-1135G7 16GB Ram 256 GB SSD FHD IPS Garancia
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 i7-11850H 32 GB RAM 512 GB SSD NVIDIA T1200 Garancia
- Keresünk iPhone 12/ 12 Mini/ 12 Pro/12 Pro Max
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E5550, E5570, 5590, 5500, 5501, 5510, 5520 / SZÁMLA + GARANCIA
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4648, 100% AKKSI
- szinteÚJ Nubia REDMAGIC 11 Air (NX799J) 1év gar
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






