Új hozzászólás Aktív témák

  • Csepy

    őstag

    válasz No.01 #70285 üzenetére

    Ha eredetileg m.2 SSD volt a gépben és te 2.5"-os SSD-t szeretnél tenni bele (mert már megvan, nem akarsz kifejezetten ezért új m.2-est venni pl.), akkor szükséged lesz a gyári 2.5"-os szettre (kábel, leszorítókeret, csavarok). Anélkül sem beszerelni, rögzíteni, sem csatlakoztatni nem lehetséges semmilyen más módon a 2.5"-os meghajtót. Az m.2 és a 2.5"-os meghajtó a másik nélkül lehetnek csatlakoztatva, egyszerre nem (egymás helyét foglalják el).

    A képen látszik, hogy az m.2-es SSD a 2.5"-os drive helyén van (valamint jobbra tőle a 2.5"-os SATA kábel helye az alaplapon):

    A szett így néz ki:

    Ez nem jár olyan gépekhez, amelyek gyárilag m.2-es SSD-vel lettek szerelve, neked kell megoldanod a beszerzést. Ha nem sürgős a dolog, a szettet egyben, nem egész 2.500.- Ft-ért is be tudod szerezni (ÁFÁ-val) az Aliexpresszről, pl INNEN. Itthon ennek a többszöröse a beszerzés és egyben ritkán találod meg őket.

    Remélem, segítettem minden kétséget eloszlatni a kérdést illetően.

Új hozzászólás Aktív témák