Új hozzászólás Aktív témák
-
Geller72
veterán
válasz
t72killer
#900
üzenetére
Az egyszerre töltést szerintem el is felejtheted. A gyári töltőt, ha nézem, 100W-os és egy akkut tölt egy időben. A HUB-ok is ilyenek, ha a gyári adaptert használod hozzá. Azaz hiába rakom fel a hérom akkut a HUB-ra, egyesével tölti. Ha mind a hármat töltené sem lennék előrébb, mert a 100W akkor is 100W lenne.
Az autós töltő szvsz. szintén jó ha tudja a 100W-ot, azaz kb megint csak ott vagy, hogy egy akkut tölt egy időben. De erről többet megint csak twine tudna mondani, ő próbálta és ha jól rémlik nem jött be neki.
A gyári autós töltője a Dji-nak is csak 90W-ot tud, ami 1 óra 10 percet jelent egy normál P4 akkunál. A táv nagy akkuját 3 és fél óra alatt tolná fel. A végeredmény úgy is az lesz hogy 3 vagy több akku fog kelleni. A 3 akkuval én fent vagyok kb 1 órát nettó, ebből kb 10-15 perc használható anyag készül, ha szigorú vagyok.
Új hozzászólás Aktív témák
Egyéb, hasonló témájú topikok:
● Quadkopterek, felső tagozat
● Fimi drónok
● Drón topik
- Új Honor X7d 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- MacBook Pro 16" M1 Max 64GB / 2TB / 27%-os ÁFÁS
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

