Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
Fent is elosztható egy splitterrel, ami ugyan némi veszteséggel is jár, de az antennába épített erősítő ezt jól kompenzálhatja.
Érdekesebb kérdés a megtáplálás, mert egy normál splitter alkalmazásával az egyik box 5 V-ja vissza tudna menni a másik box kimenetére, ami az alkalmazott védelmi megoldások miatt elvileg nem okozna gondot, de gyakorlatilag az áramkör pontos ismerete nélkül ez nem is garantálható.
Lehet használni DC-leválasztós splittert is, ami csak egyik irányból engedi át a tápot, de akkor az egyik boxnak mindig bekapcsolva kell lenni a működéshez. Vagy lehet használni az antenna tartozékát képező 12 V-os adaptert, a hozzávaló speciális tápfeladó dugóval, fent pedig egy DC-leválasztós splitterrel a másik irányba meggátolható a 12 V visszajutása.
Új hozzászólás Aktív témák
- Battlefield 6
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Hobby elektronika
- Elektromos autók - motorok
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Revolut
- További aktív témák...
- Fujifilm 33/1.4 R LM WR
- Crucial P310 1TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, bontatlan - 7100-6000 MBs - Eladó!
- WD Black SN770M 2TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 5150-4850 MBs - Eladó!
- Gamer PC 2025, Komplett gép, Garanciális alkatrészek, BESZÁMÍTÁS
- Crucial P310 2TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7100-6000 MBs - Eladó!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
wassermann
