Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
varmi2
#13302
üzenetére
A különböző programok, TV-k és boxok másképp kalkulálhatják minőséget és szintet, így ez nem annyira mérvadó, lényeg a maximum megtalálása. Azt meg úgyis kiderül, hogy stabil a kép vagy nem.
De a linkelt program sípoló hangja valóban hasznos, felhangosítva messzire elhallatszik, jól lehet vele állítani az antennát. Ha a jelminőség kiakad 100 %-ra, át kell kapcsolni a jelszint detektálására.
-
Bloksma
aktív tag
válasz
varmi2
#13302
üzenetére
Ez tunerenként változó. 80% felett azért már jó a helyzet.
Régen az USB-s tuneremmel 38%-os jelerősséggel is ment. A jelminőség is 35% körül lehetett, viszont apró antenna mozgatással az értékek nem változtak, de volt hogy egyáltalán nem ment, volt, hogy tökéletesen. Szóval ez a két érték nem tükrözi tökéletesen, hogy milyen jól megy. -
Watt25
veterán
válasz
varmi2
#13250
üzenetére
Elvileg az a jó, ha pont ráállítod az antennát, kérdés lehet, hogy pontosan milyen típusú az antenna. Ha teljes optikai rálátás van az adóra és mégis bekockásodik, akkor valami zavar összeszedhet az antenna, mert esetleg túl széles a nyílásszöge, vagy esetleg túl hosszú az antennakábel, amin esik a jelszint. Konkrétumok megadása után talán többet lehet segíteni.
-
Kernel
nagyúr
válasz
varmi2
#12316
üzenetére
Csak a szokásos és természetes. Nagyobb nyereségű antennával lehet kísérletezni és/vagy kirakni a tetőre, jófajta kábel, szakszerű csatlakozások (lehetőleg elágazás nélkül), fejerősítő szükség szerint.
De mindig többet ér egy jobb antenna, mint ahelyett egy erősítő, tehát ezt a prioritás miatt teszem hozzá.
-
Watt25
veterán
válasz
varmi2
#11557
üzenetére
Szobait jó érzésű ember sosem ajánl, itt pedig te is ellenőrizheted, hogy mennyire problémás a vétel nálad. Ha nem vagy takarásban a toronytól, akkor valszeg bármilyen 4-6eFt körüli erősítő nélküli szélessávú UHF antenna megfelelhet.
Előtte ellenőrizd, hogy tud-e MPEG4-et a TV-d (Viszonylag régebbi, ezért kérdéses.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Filmvilág
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Autós topik
- Egér probléma
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Xbox Series X|S
- Hazai akkumulátorrekordra pályázik a OnePlus 15R
- További aktív témák...
- Felsőkategóriás Gamer PC! Csere-Beszámítás! R9 9800X3D / RTX 5080 16GB / 32GB DDR5 / 2TB SSD!
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R7 7700 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB ASUS TUF GT301 GIGABYTE 750W
- Dell OptiPlex 9020 Micro, Intel Core i5-4590T, Wifi kártya
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB SilentiumPC Signum SG1 TG FSP 700W
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i5 9600K 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA 400W
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I HDMI I W10 I CAM I Garancia
- HDTV HD010 kül/beltéri FULL HD/4K tv antenna / 12 hó jótállás
- Spirit of GAMER!! Lègy a játèkok URA
- Apple iPhone 11 128 GB Fekete 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3205
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
wassermann
