-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
SystemRoot
őstag
válasz
Cucuska2
#9826
üzenetére
Azért köszi egyébként.
Amúgy a vicc az hogy egyszer sok éve volt egy német verzióm (innen tudom hogy tökéletes fullos szinkront csináltak), és bosszankodtam is hogy mennyire szörnyű, fúj. Le is töröltem azonnal.
Most meg milyen hálás dolog lenne, tökéletes nyelvtanulás, lévén hogy eléggé ismerem a szövegeket. ejj.(egyébként ha már megvásároltam a játékot akkor a magyar törvények szerint legális a letöltése nemde? Csak a terjesztése tilos, vagy rosszul tudom?)
Bevallom őszintén kerestem is már német verziós töröttet, de a sors fintora hogy senki nem seedeli -
SystemRoot
őstag
válasz
Cucuska2
#9823
üzenetére
Igen ezt már láttam anno, bár nem próbáltam, de ezzel az összes beszédnek meglesz a német szinkronja? Nem tűnik hihetőnek, mivel gondolom ezért van kidava különböző régiósan. Pl az enyém az UK. És feltételezem a különböző régiósok esetén valóban elég ennyi, de ennyi szöveget és beszédet biztos nem, tettek rá 5 nyelven.
-
SystemRoot
őstag
Hellobello mindenkinek,
Ma elkezdem újra ezt a játékot, mert egyszerűen még nincs itt a Skyrim.
Nem tudja valaki hogy esetleg német nyelvűre át lehet e moddolni? (nyelvet akarok tanulni)
Azt tudom hogy a németeknél van egy teljes szinkron fordítás. De ehhez most meg kéne rendelni Németországból?Üdv,
SR -
SystemRoot
őstag
befejeztem thief-eket, most kezdtem a DB-t. Közben sorra gyilkolom meg a mythic dawnos álcázott ügynököket akik túlélték a háborút.

már csak egy van hátra.

-
SystemRoot
őstag
válasz
KilgoreTrout
#6712
üzenetére
a natural weather nekem is anno elromlott párszor, nálam deactivate/activate megoldotta, mostanság pedig nem jelentkezi a probléma valamiért.
hoffman: +25 luck+personality. MQ végén van.
-
SystemRoot
őstag
Valaki meg tudná nekem mondani hogy mi Hjalti-nak a base ID-ja? Ő az a kutya aki Battlehorn Castleben lakik, nálam viszont eltűnt, és vissza akarom rakni.
szerk: már megvan.
-
SystemRoot
őstag
elővetteme egy anno befejezetlen karimat. lvl50. befejeztem vele most az MQ-et. Átvettem Battlehorn Castle birtoklását, és most rendezgetem éppen.

Utána megyek gyilkolászni, rögvest.

-
SystemRoot
őstag
válasz
hoffman_
#6682
üzenetére
a legarcabb tuning amit én anno csináltam a Deepscorn Hollowba, az az volt hogy átöltöztettem a Minionomat, enchantolt Black Robe és Black Hoodba. Sokkal királyabbul nézett ki tőle. Jah és konzol nélkül mindezt.
Azzal persze 1 másodperc lett volna, de így autentikusabb.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Kareszovics
#6677
üzenetére
megfelelő verzióju és régióju patchel próbálkozol?
próbáld reinstallálni a játékot sztem egyszer. -
SystemRoot
őstag
a szint fejlődsére inkább ajánlom az uespwiki-t, ha tudsz angolul feltétlenül azt olvasd, a magyar oldal nem eléggé részletes ezen a téren.
annyira koncentrálj csak hogy az adott attrib alá tartozó skilljeidből (amiket növelni akarsz) a minorokat fejleszd minél többet mielőtt szintet lépnél. Hasznos dolog trainerhez járni rendszeresen. És ez már értelmet is ad a pénznek, ugyanis ha ezt rendszeresen csinálod az meglehetősen drága lesz úgy lvl10 és 35 között, kb a pénzed egészét elfogja vinni amennyiben olyan dolgokat fejlesztesz amik igazán hasznosak és már eleve magas szinten vannak.
a pénz miatt viszont meg kéne barátkoznod a mortar and pestle-el.
-
SystemRoot
őstag
de azért van, Boethia daedric questje pl az. Ott 99% hogy találsz ilyen nyílvesszőket, ráadásul nem is keveset.
Meg gyakran van olyan quest magasabb szinten ahol ha találkozol egy íjász npc-vel akkor nagyon sok nyílvessző van nála és általában enchanted is. Pl az Umbacano-s questben is van hogy amikor megtámadnak van egy íjász, na annál is magas szinten szokott lenni rengeteg féle nyílvessző.üdv.
-
SystemRoot
őstag
Hi,
a lötyi kutyulás csak elsőre tűnik macerásnak, de egyébként nem fárasztó egyáltalán, és arra jó hogy sok pénzt csinálj. Jorusnak abszolút igaza van a szerepjáték hangulat a legfontosabb, és ahhoz sztem jól jön ha meggazdagodsz és veszel saját házat, szép armort fegyót.(főleg kicsi szinten lehet vele virítani)
egyébként a skill fejlesztgetésnek valójában csak annyi az értelme hogy feltápolod magad, erősebb leszel a szörnyeknél és akkor lazázhatsz. akkora szükség sztem nincs rá, játsz természetesen egyéként az előre gyártott kasztok úgy vannak megcsinálva hogy átlagos játék mellett is kvázi normálisan fejlődsz.
üdv
-
SystemRoot
őstag
sztem driver bug. próbáld más driverrel hátha. egyébként a "csont max" az nem az amit írsz egyáltalán.
Pitterix:
a FLAC tudtommal tömörítetlen formátumok egy fajtája, sztem nincs köze a sonyhoz, egész egyszerűen egy zene fájl típus ami nincs tömörítve, nekem a foobar gyönyörűen lejátsza. -
SystemRoot
őstag
Emberek, új vidi Shlexitől!!!!!!
Ismétcsak osztályon felüli, mestermunka!
Megyek is és betetetem az első hszba.

-
SystemRoot
őstag
válasz
Leigh Teabin
#6566
üzenetére
hát az volt a legjobb tippem.
még olyat el tudok képzelni hogy valamiért nem tudja felülírni a beállítási mappádat, amit egyébként megtalálsz a my documents / my games / oblivionban.
pl lehet olyasmi miatt hogy nincs hozzá jogosultságod vagy írásvédetté van téve.esetleg megpróbálhatod manuálisan beállítani, az ini fájlod tartalmazza a controls résznél, csakhogy mivel szerintem kódolva vannak a billenytű bindek, ezért nem fogod tudni hogy mit csinálsz. de talán ki lehet következtetni ha ügyes vagy.
Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Leigh Teabin
#6563
üzenetére
azért lehet, mert ha kilépésnél kifagy a játék akkor elfelejti a beállításokat. sokaknál kilépésné mindig hiba üzi van ilyenkor nem mentődnek a változtatások. javaslom hogy indítsd el a játékot, állítsd át a dolgokat aztán lépj ki és lépj be újra.
-
SystemRoot
őstag
válasz
hoffman_
#6539
üzenetére
nálam nincs kilépés végtelen mennyiségű játék után se. anno rosszul modolt Oblival volt. azt lehet elmondani kb hogy minél jobban modolt a játék annál valószínűbben fordul elő ilyen. de általánosságban is előfordul Oblinál ez egyes hardvereknél, sajna nem a legstabilabb engine.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6523
üzenetére
van egy könyvpakoló mod. én sosem használtam, de akartam, csak aztán nem értettem hogy miként működik. sajna nem jut eszembe a neve, de ha beugrik beírom.
Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Bendőke
#6517
üzenetére
nem lehet mod nélkül feljutni oda.
modokkal többféleképpen is. az egyik egy tekercs ami 100000-el megnöveli az acrobaticsodat és kilő mint egy rakéta ha megnyomod az ugrást. azt ha jól csinálod és érkezésnél elnyomod még1x, akkor tudsz ott landolni. a másik mod meg a kagrenac's tools, vagy valami ilyesmi a neve, ott meg el kell lopni valami űber fegyvert a palaceból és ott ki lehet menni a tetőre, van egy csapóajtó, és egy őr is van fönt, akit én anno ledobtam onnan.
A templomok közül nekem Brumában sikerült a legmagasabbra eljutni, ez a legfelső tetőablakot jelenti. Én ezt úgy csináltam level 50-en hogy többszörösen magamra nyomta +100speed +100acrobaticsot custom spellel, és így kegyetlen magasra tudtam ugrani. viszont mivel 255 a limit ilyen bónuszoknál, ezért nem tudtam megugrani a csúcsot, szal csak a csúcs alatti párkányig jutottam, de még az is nehéz volt. a mod tekercsel persze meg lehet ugrani, ez benne van a Francescos modban.
Üdv.
-
SystemRoot
őstag
ez az anti-alkohol propaganda része. átszínezték a flaskákat hogy az addiktok ne ismerjenek rá.
egyébként pedig nem tudsz vele mit csinálni, de ennyivel szvsz bőven együtt lehet élni, én idegesítőbb bugokkal találkoztam OOO-ban.
Pl Alval Uvani házából próbáltad OOO-ban ellopni a ruciját? mert nekem ott amikor beléptem a hálószobába, kifagyott a játék OOO val. -
SystemRoot
őstag
válasz
hoffman_
#6495
üzenetére
hát pech. nekem anno egy jó drága enermax tápom halt meg úgy hogy egyszer bekapcsoltam és semmi. nem ment át rajta semmi áram. egyébként ezt elméletileg könnyű megjavítani csak valami zárlat okozza vagy mifene, de garanciát buksz ha szétszeded, úgyhogy ne nyúlj hozzá, meg amúgyis érteni kell hozzá azért valamelyest.

-
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6492
üzenetére
LE-vel nyomod?
akkor kereskedőtől függően általában 5nap alatt rakják újra aranykészleteiket. a kovácsok a leglassabban, a general storeok pedig talán 3naponta. érdemes úgy eladni a dolgokat hogy folyamatosan ingázol a városok között. nekem így jól ment, általában minre körbeértem bizniszutammal minden városban, és újra ICben jártam, már eltelt az 5 nap.
társulni sztem érdemes, mivel ekkor mindig ennyivel több pénzük lesz majd, és nem kis összeg ez. asszem összesen 4000 goldal lesz náluk több, full partnershipnél, és ez hamar visszafizetődik.amúgy én mindig mondtam neked hogy a DB küldetéssorozat a legjobb.

-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6485
üzenetére
hát ugye alapból nekem is 500 a max, de én csinláltam egy csomó feather spellt, ezért volt hogy ilyen 3tonnákat cipeltem el anno. bár nagyon idegesítő, amikor nem tudod hogy épp melyi feather spell merült ki és el kell nyomogatni még egyszer az összeset.
szerk:
(#6486)
nagyon szubjektív vélemény, és kijelentget dolgokat amikben valójában nincs is igaza. emiatt komolytalan.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6485
üzenetére
hát ugye alapból nekem is 500 a max, de én csinláltam egy csomó feather spellt, ezért volt hogy ilyen 3tonnákat cipeltem el anno. bár nagyon idegesítő, amikor nem tudod hogy épp melyi feather spell merült ki és el kell nyomogatni még egyszer az összeset.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Bendőke
#6481
üzenetére
van rá mod hogy realisztikus legyen minden, és ott még az aranynak is lesz némi súlya, meg a fáklyának is, meg mindennek.
amúgy bár valóban csak 1600 pontos enchantot tudsz csinálni alapból grand/black soulgemmel, de még így is a legerősebb fegyvereket te tudod elkészíteni, csak tudni kell hogy milyen kombinációt kell használni.
amúgy ha raksz az enchantlistád végére egy soul trap 1secet akkor annyira nem zavaró hogy csak 15-20 chargeod van.üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6478
üzenetére
áh a pénz csalás az nagyon stílustalan. én soha nem használtam. egyrészt mert sose volt rá szükségem, másrészt meg nagyon szerettem kereskedni, és gyűlytögetni szépen lassan a lóvét.
amúgy meg akarom célozni az 1 milliós bounty körözési díjat.

mondjuk bele fog telni némi időbe az biztos.
szerk:
ha jól számolom olyan 1000 embert kell meggyilkolni érte. végülis nem is annyira vészes.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6472
üzenetére
konzollal ki lehet kapcsolni az essential flaget az npcken. de amúgy még ezek után is respawnolnak a guardok. mondjuk engem nem zavar, mert amikor legközelebb arra járok legalább nem unatkozok.

most szépen gyűlytök rekord bountyt. már 100.000 fölött jár.

-
SystemRoot
őstag
válasz
hoffman_
#6469
üzenetére
vagy nem csinál semmit.

egyébként tegnap nyomtam Oblit, kitakarítottam a kedvenc romjaimat, meg szívtam pár liter vért.
Holnap lehet kiírtok egy két várost, mert már lassan túl erős a karakterem megint, és ha valaki csúnyán néz akkor az meghal + vele az egész város. Cheydinhalt múltkor le kellett mészárolnom mert egy orc beszólt.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6446
üzenetére
első hszban linkeltük az uespwikit, ott elég sok infót megtalálsz.
Egyébként pedig kissé cheat lenne ha két gyűrűt hordhatnál uabból, mivel nagyon könnyű mundane ringből összeszedni többet, és ugye az a legerősebb gyűrű.Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6444
üzenetére
nah, mondom a válaszokat

a difficulty slider nem machinál az életekkel, tehát továbbra is 1300 élete van annak az Ogrénak, ellenben a sebzésedet osztja le és szimultán szorozza fel az ellenét. Max diffen, a te sebzésed az 1/6oda lesz, az ellené pedig 6x-os.
Sorcerers ringből pedig lehet kettőt találni, csak azért nem találtál mert kegyetlen ritka, viszont nem lehet azonos gyűrűt kétszer felvenni. Csak egy lehet rajtad belőle, szal nem ér semmit a második. Dísznek jó.

Üdv
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6428
üzenetére
Az 53.5 "alapszintben" igazad van azt hirtelen rosszul mondtam, de ettől függetlenül az volt a mondanivalóm hogy van még plusz 3 szint a játékban az Oghma Infinium által, ezért hülyeség amit mondasz. Az Oghma Infinium az nem csalás, ezek szerint fogalmad sincs róla hogy az micsoda, pedig az ideális esetben plusz 3 szintet jelent. A skill decrease-el pedig isten tudja mennyi a maximum szint, az már csalás, mivel azt a játék tervezői nem úgy gondolták.

Egyébként az Ogrén nem értem hogy mit nem értesz, elmondtam a tényeket hogy mennyi az élete. A spelled esetében szerintem az fordulhat elő hogy a weakness to fire (nem értem miért - resist fire ről beszélsz, amikor az weaknessként van a játékban.
ha resist firet tettél rá akkor erősítetted
), már ha valóban ezt használtad akkor nem érvényesül egy spellen belül. Ilyesmi előfordulhat, ez bug, nézd meg hogy rányomsz külön egy weakness spellt és utána lövöd rá. De persze ezt csak látatlanban mondom, mert más okok is lehetnek még, pl hogy speci helyeken más típusú Ogrék vannak, bár ezek élete általában ugyanígy számítódik ki. Egyébként ezeknek nézz utána, és addig ne nagyszájúskodj amíg nem értesz eléggé a játékhoz."És szerintem nem teljesen lényegtelen az a plusz élet. Jó az ha ott van, attól is jobb lesz a karaktered. Leghamarabb 46. szintre lehet mindent kimaxolni beleértve a Luck-ot is 100-on. (persze hamarabb is lehet,"
Egyrészt ellent mondasz magadnak, mivel utána írod hogy hamarabb is lehet. Másrészről remélem tisztában vagy a szintlépésenkénti health bónuszról. Az ugyanis az endurance 10ede, vagyis pár szintkülönbség totálisan jelentéktelen életmennyiséget jelent. És ezen nincs mit vitatkozni, meg hogy szerinted számít, mert nem számít és kész.
10hp szintenként ne mond nekem hogy tétel, amikor azon a szinten már a leggyengébb lények is 70pontos spellekkel lőnek rád általában. 
-
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6413
üzenetére
néha nem írja ki ha van rajtad rontás. Igyál rá restore potit, vagy csinálj az egyetemen vagy frostcragben rá restore spellt, azzal el tudod tüntetni és akkor nem kell a templom. Vagy ha nagyon gonosz vagy akkor mehetsz Deepscorn hollowba, ott is van egy szentély, és ott minél gonoszabb vagy annál jobb.

Nekem amúgy a kedvence npc agresszivitás bugom az Chorrolban van. Bemész az északi kapun és balra az első házban lakik egy kutyákat tartó pár. Egyszer gondoltam magam benézek mi a helyzet, de már este volt, szal betörésnek számított, errefel amikor észrevettek a kedves férj megkattant és tiszta erőből elkezdte ütni a kutyáját!

Én csak néztem hogy mi a fene van, engem le se szartak hogy betörtem, de a szerencsétlen kutyát üldözte a csávó, a kutya erre kimenekült az utcára a csávó meg üldözte miközben üvöltözött és boxolta folyamatosan. Az utcán az őrök érdekes módon azonnal a kutya segítségére futottak és kinyírták a csávót. Ezután mintha mi sem történt volna a kutya szépen lassan visszabaktatott a házba, és minden ment tovább mintha mi sem történt volna, csak szegény muksó fürdött a földön a saját vérében szanaszét jukasztva nyílakkal...
-
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6407
üzenetére
Figy, nem értem mit akarsz vitatkozni, nem akarok felvágni de itt nem sokan értenek ehhez a játékhoz jobban mint én. Ezt demonstrálandóan, először is 52.5 a maximum szint, az oghma infiniummal pedig 55.5. Ez az elérhető maximum, nem az 53, szóval akkor miről beszélsz kollega? Rossz embert választottál vitára.
Mellesleg vissza lehet élni egy olyan spellel hogy drain skill on self, ugyanis ezzel a trainereknél a 100as skilledet ideiglenesen ledraineled és máris trainelhetsz és lépheted a további szintet, de ezt én csalásnak tekintem."Miért kellene olyat beválasztani ami a faji speckóidba tartozik?"
Hallottál te arról hogy efficient leveling? Meg power training? Mert ha valaki profin játszik Oblivionnal és maximalista akkor olyan skilleket kell választania amiket a legkönyebb kontrollálni a fejlődéskor. Pl max nehézségen játszva, ahol a játék igazi kihívás, ez alapkövetelmény, és az így válaszott skillekkel általában lvl50-et lehet elérni az Oghma Infiniummal együtt, legalábbis nekem 3 db 50es karakterem volt így.
Egyébként pedig teljesen értelmetlen hülyeség az alapján választani hogy mitől lesz max a szinted, hiszen a játékban a lvl48 és a lvl 52 között csak életbeli különbség van ami teljesen lényegtelen. 35ös szinttől már rég minden cucc elérhető és már minden questitem maximális erősségű. Igazából a további szintlépésnek csak addig van értelme amíg ki nem hozod százra az attribokat, de az is bőven elérhető olyan 45 levelnél már.
Ja és az Ogrenak nincsen resist fire-je.
Szóval kb mindenben nincs igazad.
Egyéb kérdés? -
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6388
üzenetére
Igazából nem függ a fajtól, hogy mennyi lehet a max szinted.
ha olyat választasz be amire alapból is bónuszt kapsz, akkor tényleg megszabja mert úgy kevesebb lehet a maximum szintedte magad írod. erről beszéltem hogy megszabja.
egyébként pedig az Ogre élete: 26×(lvl-3) (Min:406)
Tehát a te esetedben 1300 élete volt, nem pedig 3000. Azért nem mindegy.
Egyébként pedig leírtam anno itt a fórumban a konzol parancsot amivel a saját sebzésedet fel lehet sokszorozni, én magam is használok ilyet már lvl45 fölött mivel szerintem is reálisabb hogy ilyen magas szinten könyebbnek kéne lennie legyakni az ellent. -
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6379
üzenetére
Pont azért függ a fajtól, mert az szabja meg az alap skilleket.

Amúgy ha már minden skilled száz akkor nem tudsz tovább fejlődni, szal akkor az ellen sem fejlődik. Nem annyira rossz ez a fejlődsi rendszer, sokan szeretik, én sem panaszkodom rá, ha nem vagy totálisan kezdő akkor pedig nem nehéz egyáltalán úgy fejlődni hogy te legyél egyre erősebb és ne az ellen. Ráadásul egy csomó ellen le van limitálva, ergo egy bizonyos szint után soha nem lesz erősebb.
Katt:
nem, a kialvatlanság nem okozhatja, valami méreg vagy spell lehetett, próbáld ki a templomot, meg a restore spelleket, azokkal vissza kell tudnod állítani. -
SystemRoot
őstag
válasz
Lord Dragon
#6373
üzenetére
major skillektől és racetől függ a maximális szint.
Amúgy van asszem olyan mod ami unlockolja, tehát bármeddig fejlődhetsz. Az vele mondjuk a gond, hogy a játék a szintedhez mér sok ellent, bár a legtöbb lénynek van maximumja szal azok idő után elgyengülnek, de sokuk képességei a szinted alapján van felszorozva, és 50es szint fölött már nem találsz erősebb és újabb cuccokat, szal nem erősödsz igazán, úgy pedig túlerősödik az ellen. -
SystemRoot
őstag
-
SystemRoot
őstag
válasz
csavarlazito
#6358
üzenetére
hát akkor úgy látszik szerencsém van.

Amúgy nekem is bejön, kicsit félig a half life ra félig meg a stalkerre emlékeztet, de nagyon jó hogy rpg, jó kis storyk, dumálások, szal nekem bejön nagyon.
bár Oblivionnál azért egyértelműen jelentősen gyengébben sikerült. -
SystemRoot
őstag
válasz
SystemRoot
#6316
üzenetére
elgondolkodtam rajta, valaszeg a Crestbridge camp-re gondolsz, abban igazad van, tényleg az is békés embereket tartalmazó camp.
Meg ha úgy vesszük akkor még van Bogwater Camp, ahol ki kell nyírni azt az argóniait, de ha nem nyírod ki akkor utána haver lesz, és akkor az is békés üdülő terület lesz.

-
SystemRoot
őstag
De van olyan tábor ami nem ellenséges. Én háromról tudok, és azt hiszem nincs is több.

Egy az Aerin's camp, az acrobatics tarining, a másik a Marksman master training Kvatchtól dére, a harmadik pedig egy Camonna Tong nevezetű bandita tábor, Aerin's camptől nem messze, ők nem ellenségesek. -
SystemRoot
őstag
Jah, azzóta megvan. Valaki kipróbálta már? Igazából aggaszt hogy ati oldalán nincs kint. Sztem is valami flaw lehet benne.
Amúgy a Nirnroot nem nő vissza, kivéve állítólag egy helyen: Frostcrag spire. Ott ha visszamész jó soká akkor elméletileg újra ott kell lennie. Bár én nem emlékszem hogyan is volt ez, csak arra hogy túl sűrűn mentem vissza és még nem respawnolt, és Obliba a respawn úgy műxik hogy mindig a cella elhagyása után kezd számolni, ergo ha visszamész akkor újrakezd számolni....
-
SystemRoot
őstag
Én egyszer elvittem olyan 100 órát a max nehézségen. Hát nem volt rossz, bár kissé irreális hogy az elején még pár patkánnyal is élet halál harcot vívsz, és ha meglátsz egy goblin berserkert akkor futsz amerre látsz és imádkozol hogy arra jöjjön egy legion katona.

Amúgy az nem mod, hanem a persuasionben van a vicc fül, és azt számolja lényegileg hogy mennyit dumáltál emberekkel. Nekem is sok szokott lenni, már csuklóból csinálom azt a dumát.

Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
tzimash
#6182
üzenetére
nem kell hozzá ini, kapcsold ki az otionsban a self shadows-t, az okozza. Elég sok kártyával/driverrel bugosan jelenik meg az a shadow típus.
Egyébként Bloom+AA nál szerintem szebb a HDR noAA. Amúgy meg mint atitraytools AA kényszerítéshez? Sztem csak túlkomplikálod a dolgot azzal a progival és azért nem megy. Töröld le a francba, és catalystból állítsd be általános beállításnak. Működnie kell.
Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
hoffman_
#6175
üzenetére
hát én nem tudom ti hogy vagytok vele, de sztem az akadó játék idegesítőbb mint hogy egy kicsit hiányosabb lenne a graf.
Sztem hagyd az uGridset a francba, elképesztően sok fps-be kerül. Nézd csak meg, mérj ki egy azonos utat frapsel. Amúgy én már megtettem, láthatod a tesztemben, hogy mennyire gyilkos. Persze ha nektek jó ilyen huszonakárhány fpsre leugráló gém, hát szívetek rajta.
-
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6099
üzenetére
nah itt vannak akkor még egyszer a teljesítmény tweakek felsorolása:
bAllow30Shaders=1 (+megnézni a rendererinfóban shader package számot, és a shaders mappában annak a filenak a nevével kicserélni a 19es számú shader package-re)
uInterior Cell Buffer=12
uExterior Cell Buffer=108
iPreloadSizeLimit=209715200
bPreemptivelyUnloadCells=0
bBackgroundLoadLipFiles=1
bLoadBackgroundFaceGen=1
bBackgroundCellLoads=1
bLoadHelmetsInBackground=1
iBackgroundLoadLoading=1
bBackgroundPathing=1
bUseBackgroundFileLoader=1
bUseThreadedBlood=1
bUseThreadedMorpher=1
bUseThreadedTempEffects=1
bUseThreadedParticleSystem=1
bUseMultiThreadedTrees=1
bUseMultiThreadedFaceGen=1
iNumHavokThreads=8
iThreads=12
iOpenMPLevel=10 -
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6086
üzenetére
itt a cikk: [link]
PeterkeT, egyébként lehet be lehetne rakni 1# hszba, mert végülis informatív, bár még hiányos mert BC mod teszt nincs benne.
Egyébként azt nem értem hogy a gamepodos írás miért nem jelenik meg a blogomban. Na mind1.
A szemcsillogás alapból is van a játékban, de egyes modok felerősítik, és tényleg nagyon állatul néz ki. Én mondjuk úgy csináltam egy races modal, hogy a saját karakteremnek világított a szeme este.
Nagyon űber állatul nézett ki.
-
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6081
üzenetére
a cikkemben linkelve van külön a teljesítmény optimalizálás és külön a graf turbó. De egyébként ha rákeresel megtalálod itt a fórumban, külön van véve a kettő.
Jah amúgy jó az hogy távolban vannak fák, de a hirtelen forgásoknál megakasztja a játékot ha túl magasra állítod az értékét. Annyira egyébként nem zavaró, átlagfps-t nem csökkent valójában.
Üdv.
-
SystemRoot
őstag
válasz
katt777
#6076
üzenetére
Lol, én már látom a jövőt, Geforce 11-el is csak 30fps lesz kb, és majd mondogatod hogy na majd a Dx12-es Geforceok ha egyszer kijönnek, talán nem akad meg az Obli többet.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként a gyorsító ini módosításaimat kipróbáltad? Sztem segítenek némelyest. A grafikai tweakeknél a fák távolsága okozhat megakadásokat azokkal vigyázz. A fűvel nemtom mi gondod van, nekem hibátlan.
-
SystemRoot
őstag
válasz
parandroid
#6047
üzenetére
Már több éves játék.

Annak idején amikor kijött én a teljesen moddolatlan medium grafikától is tátott szájjal álltam a székem előtt és nem hittem a szememnek annyira tetszett... máig emlékszem, hogy csak mentem össze vissza a hegyekben és gyönyörködtem a tájban.

-
SystemRoot
őstag
válasz
parandroid
#6037
üzenetére
Jaj de jó hogy így figyelsz.

Még annyit módosíthatnál rajta hogy a végére teszed a felsorolásnak mert ez a legújabb rész és egymást követi a sorozat.Katt:
Látom, valami csoda folytán lett egy kártyád, majd futhatnál egy hasonló benchmarkot mint amit csináltam, mert kíváncsi vagyok hogy mi a helyzet a 4870 vs 3870X2 vel.
-
SystemRoot
őstag
Emberek! Történelmi nap van!!!
Megjelent az új Shlexis videó!: Oblivion Story: Origin
PeterkeT ha erre jársz pls rakd bele az első hszba, most lusta vagyok átmenni modkerbe, de lehet vacsi után erőt veszek magamon.
-
SystemRoot
őstag
válasz
Pitterix
#6018
üzenetére
Összesen 100 Nirnroot kell hogy végezz azzal a questel. Szóval tartsd nyitva a szemed.

Katt:
Dx10 engem nem érdekel. Engem csak azon játékok alatt nyújtott teljesítmény érdekel amivel játszok.
Oblivionban gyorsabb és olcsóbb volt mint egy 4870. Azonkívül engem nem zavarna az se ha váltanom kéne, mert szarul menne egy játékban amivel játszani akarnék, ennyi pénzbukás nekem belefér.Amúgy a kövi kártyám nV lesz, valahogy jobban bízok benne, nem tetszik nekem ez hogy ATInál ennyire driver függő a teljesítmény. Ráadásul eléggé hullámzó is a dolog.
-
SystemRoot
őstag
válasz
KilgoreTrout
#6001
üzenetére
L0HL, te is Oblivionozol?

Úgy látszik ez nekünk értelmiségieknek a játéka.

BC-vel való konflikotlást ki lehet iktatni konzollal. Pl bankmoddal való konfliktot én megoldottam annyival hogy lebontottam a ráépített falat konzollal.

Mindenestre én fiATHaLON helyében eleinte azért óvatosan bánnék a modokkal, mivel kezdőként nem fogja észrevenni ha például egy questje elromlik, vagy valami file corrupt lesz, mivel nem tudja hogy minek hogyan kéne történnie. Volt már erre példa, hogy valaki napokig kínlódott egy questel mert nem tudta hogy egy mod miatt nem tud továbblépni.
Üdv: SR
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus 15.6,core i3 8145U(4x3,9Ghz)IntelUHD VGA,MAGYAR Vil.bill.,8-20GB RAM,SSD+HDD?,,Win.11
- LG UltraGear 27GS85Q-B NanoIPS/2K/200HZ (068)
- Üzletből, garanciával, Dell Precision 7550 i7-11850H/32GBRAM/512GBSSD/NVIDIA T12000/15,6" FULLHD IPS
- Acer Nitro KG272M3bmiipx IPS/FHD/180HZ (064)
- MSI MAG 256F Monitor FHD/IPS/180HZ (060)
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B360N i5 9600KF 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus 400W
- SK Hynix 16GB és 32GB DDR4 so dimm 3200MHz modulok számlával, 6 hó garanciával
- AKCIÓ! szinte RAM áron adom! MSI Vector GP78 HX13V i7-13700HX RTX4080 32GB DDR5 1TB QHD240 1 év gari
- Dell Optiplex 3020 SFF,i3-4150,4GB RAM,250GB HDD,DVD+RW,WIN10
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980 M.2. NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
)





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







