Új hozzászólás Aktív témák
-
Kraptor
őstag
válasz
Steelheart
#54
üzenetére
Attol függ, hogy mivel játszol. Mindegyik tud alap harcot, mikor klikk az ellenfél és automatán megy a csihi-puhi, de ez elég uncsi és nagyon lassú. Ezért találták ki a különböző spelleket mindenkinek van, harcosoknak, papok, stb.
A harcosok valamilyen nagyobb csapást tudnak bevinni vele, míg a másusok azok a szokásos varázslatokat használják. pl, harcsoknál van rugás, nagy kardcsapás és hasonlók. Ezek pl a Crusáderek tudnak varázslatokat is. Én most Summonerrel játszom és megtudok idézni (most még csak 1et sajna) segítőket akik harcolnak mellettem. Ott vannak velem és kitudok nekik utasítást adni, hogy támadják meg az ellenfelet, míg én közben az ellenfelet bombázom varázslatommal. Az állatkának ugyanúgy van élet és energia szintje, tudom gyógyítani vagy ha fogytában van az energiám akkor az életerőjét az én energiámmá tudom alakítani.
Utána vannak az úgy nevezett Hero Action-ok, amik specko támadásokat generálnak. Előszőr ''beindítod'' a HAt az erre szánt spellel, majd utána megvan adva, hogy milyen sorrendbe és milyen fajta varázslatot kell véghez vinned, hogy befejezd a HAt. Ez lehet, hogy nem teljesen tiszta így, de itt egy pl. Harcosoknál, pl van előhívod a HAt a HA spellel, majd utána Kick majd Wild Swing-el egy nagyobb sebzéses támadást tudsz bevinni, persze a Kick és a Wild Swing egymást kell, hogy kövesség egy megadott időn belül. Az egészben az a jó és lehet vele jókat taktikázni, ha mással grouppolsz, akkor ez a HA megosztik, tehát én elkezdhetem és a társ befejezi, tehát csapatban egy kis koordinálás kell, ha jól akarod használni.
Utána vannak a RAID-ek, mikor több csapat összefog úgy támadnak, na olyanba még nem volt részem.
Én nagyon sokat, egy hónapot vaciláltam, hogy mi is legyek tul képppen. Először egy Dark Elf Shadowknight akartam lenni, de Dark elfnek az ereje nagyon kicsi ezért nem a legjobb harcosnak. Na akkor legyünk felderítők, az nem tetszett. Próbáltam Barbárt, Trollt, de egyik kari se tetszett igazán. Na akkor átmentem Qeynosba ott törpét próbáltam ami jó volt, de nem az igazi...hiányzott a dark elf, na akkor új kari dark elf wizard, az nem tetszett, végül summoner az jónak tünt és még szolózáshoz is elmegy, de annyira Freeport nem jött be, nagyon csúnya, tehát akkor irány Qeynos
Egy kicsit elkalandoztam...igen két fajta rendszer van. Artisan és Adventurer. Artisan mikor gyüjtögetsz majd valamit kreálsz, legyen az páncél, méreg, bútor, stb. Adventurer megmikor harcolsz. A kettő teljesen különböző tőlled függ, hogy mit akarsz csinálni, de az Adventureren van jobban a hangsúly.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Vostro 5620 - i5-1240P I 8GB I 256SSD I 16" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Vostro 15 3515 - Ryzen 5 I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V110 - i5-6GEN I 8GB I 128SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i5-4GEN I 8GB I 750GB I 15,6" HD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 3190 - Intel N3350 I 4GB I 64-128SSD I 11,6" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Microsoft Surface Laptop 5 i5-1245U 16 GB RAM 2256X1504 érintőkijelző Garancia
- Apple iPhone 16e 128 GB White 100% Akkumulátor 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Otthoni AI Workstation (E5-2697 v3, 32GB RAM + 2x RTX 3060 12+12GB VRAM)
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Yellow-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4489, 100% Akksi
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

