Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Danecay #1316 üzenetére

    Nekem meg pont a Primal maradt ki.Épp tegnap gondolkodtam hogy azt is meg kéne venni.Milyennek találtad?Jó?Teljes értékű far cry(küldtések mennyisege és terkép nagyságát tekintve)?Nem rossz hogy csak nyilakkal, baltával meg lándzsával lehet harcolni?

  • beyruth82

    veterán

    válasz Danecay #1314 üzenetére

    Hát tényleg eléggé időrabló. Minimum 40 órába szamolj egy részt. Én most rákattantam és jatszom sokat vele.4-be es az 5-be en is többször belekezdtem de abbahagytam aztan ahogy te elölről kezdtem. Nem muszaj sorrendben csinalni.A new dawn az rövidebb mint az 5 és maga a világa erdekesebb, mert egy atomkatasztrófa után jatszódik.Ha nincs sok időd akkor a new dawnt ajánlom én is avval jatszottam elsőnek.Az 5 nagyon hosszú és rengeteg karakter, küldetés van benne.Elképesztő mennyiségű tartalom.

  • beyruth82

    veterán

    A 6 megjelenése előtt gondoltam a teljes sorozatot végigjatszom a 3-tol kezdve, most tartok az 5 vége felé, meg pár küldi van és mehetek az utoljára hagyott Faith Seed ellen utana meg gondolom maga Joseph jön. A new dawnt előbb kijátszottam mint az 5-öt erdekes volt így hogy tudtam mi lesz vele 17 év múlva.Nekem az eleje indult be nehezen 2x is belekezdtem az 5-be de félbe hagytam mar 1-3 óra után(egyik ilyen félbehagyas után kezdtem el inkabb a new dawnt) viszont mostmar megtetszett nagyon, ahogy a teljes sorozat is. Az 5 hatalmas es rengeteg küldetes, feladat van benne.A legnagyobb far cry az összes közül. Összesen 140 küldetes van(story side, treasure) es 20 outpost.A 6-ban "csak" ötven valahany küldit írnak itt a játék fórumán. Szóval lehet területre a legnagyobb eddigi far cry a 6. lett de tartalomra már nem.Gondolom a 140 küldetés miatt erezték egyesek mar unalmasnak es emiatt csökkentették a 6. reszben amit en sajnálok. Nekem egy bosszantó hiba állt fent végig a játék során.A kultistak teherautojában lévő dolgokat sosem tudtam felvenni barmi is volt bennük.Kinyitottam a rakteret és hiaba forgolodtam, gugoltam vagy alltam oda nem kínalta fel a take lehetőséget.Megpróbaltam kb 8-10 teherautonal de egyiknel se tudtam felvenni igy abbahagytam a vadászatukat. Faith régiója és ez a túltolt drogos vonal nem igazan jött be de egyébként passzol az elvakult szektás feelinghez.Joseph Seed karaktere viszont tetszik nagyon.A legfelelmetesebb főellenség a sorozatban szerintem.A vallási fanatizmussal átitatott elmebeteg karaktere sokkal félelmetesebb mint pl sokak kedvence Vaas aki tulajdonképpen egy primitív drogfüggő kalóz és Hoyt csicskása. Kíváncsi leszek a 6.részre, remelem van olyan tartalmas mint az 5.

Új hozzászólás Aktív témák