Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz manutdzoli #23850 üzenetére

    igazából nekem sem tetszett a futam, az időmérő sokkal jobb volt...mert szeretem az ilyen pályákat, de sajnos az F1 milyensége...a kis kockázatvállalás versenyeztetése az nem tesz izgalmassá egy ilyen pályát.
    Mindenesetre nekem tetszettek az onboard felvételek, és tetszett ahogy húzták az íveket az autók...maga a versenyzés az nem volt nagy szám...mert nem nagyon volt :)
    A Ferka büntetést full jogosnak tartom, de max a pénzbüntetésig...ami azért büntető erővel hat persze, szal ez így tök jó szvsz.
    ..Glock taktikáját is sztem az hozta elő, hogy ők talán büntire is számítottak a Heidfeld-s eset után, így inkább nem is erőltették a q1-t.

    Hamilton-n lehetett látni az első kiállás előtti gyors körén, hogy ezt tudja letenni az aszfaltra, és ha nem elég, akkor be kell nyelni a 8 pontot...több nem juthat önerőből.
    Massa irgalmatlan erős volt a hétvégén.

Aktív témák