-
Fototrend

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
MeghaL0L
addikt
A végén csak kiderül, hogy jobban jár az ember ha bemegy a boltb és megveszi dobozosan...
-
cyberkind
félisten
válasz
#85552128
#12094
üzenetére
Persze hogy visszahozza, a pc-re tökéletes a konzolport, nemhiába van tele hibával szinte minden játék, vagy nemhiába kell hozzá atomgép, de a konzol mindig minden esetben visszahozza a pénzt, csupán a Gta 5 pár milliárdot hozott, és még úgy is veszik mint a cukrot az új gépekre, hogy csupán HD kiadás lényegében.
Nincs azzal baj hogy kiadják, csupán csodát nem kell várni, kb mint a szamár és a ló esete, ha nincs ló jó a szamár is, na pont ebből lett elegem.
-
#85552128
törölt tag
válasz
cyberkind
#12093
üzenetére
PC-n eleve nem is játszanak annyin...
De azért pl. most a Dying Lightot nézem steamen 45000 játszottak vele eddig PC-n úgy hogy nem a legjobb a PC-s verzió. Azért adják ki mert a kiadóknak is megéri még ilyen kevés játékosbázissal is, pár száz eladás szerintem már visszahozza még egy igényesebb port költségét is. A PC eddig is alig vett el erőforrást, a DX12-vel meg elméletileg még könnyebb lesz sajnos pont a konzolokkal kell tökölniük mire értelmes felbontást/framerate-et tudnak kicsikarni belőlük különböző okok miatt... -
cyberkind
félisten
válasz
#85552128
#12092
üzenetére
Lehet, mégis eladtak belőle a régi gépekre 30 millát, pécére még a huszada se lesz, nem beszélve hogy az új gépekre eladtak 15 millát, lehet jönni a warezzel, hiába van jelen a régi konzoloknál, mégis rohadt sokan megveszik és vették ahogy látjuk is.
Feltörhetik, én akkor is csak venni fogom a játékokat, nem izgat az engem, és sokan vannak így. -
#85552128
törölt tag
válasz
cyberkind
#12091
üzenetére
Annyit amennyit a portra költenek bármilyen eladással visszahoz...
De ha más szemszögből nézzü ígyis ugyis lewarezolható mégpedig azokon a platformokon amelyeket pont a warez ellen hoznak fel példának
Pont ezért nem bánnám, ha végre a nextgen is törést kapnak nem árt ha van egy kis ösztönzés. -
gyimger
őstag
Azért Steam eladási lista tetején lenni sem utolsó dolog, aztán még ott a retail és a R* Warehouse. Remélem úgy meglepődnek majd, mint az MK9 (szintén évekkel későbbi) PC-s kiadásakor, hogy a következő részt instant PC-s megjelenéssel hirdették.
-
Dtomka
veterán
És PC-n még csak most fog megjelenni...
45 milliót szállítottak le a Grand Theft Auto 5-bőlJó tudom a PC sek általában úgy vannak elkönyvelve, hogy majd "lewarezolják"...de szerintem ezt a játékot tényleg érdemes megvenni. Mondom úgy, hogy még 1 percet sem játszottam vele...
-
#81556480
törölt tag
Amúgy ki módosította az 1 hszt? Csak mert mondtam hogy csinálom a frisset. ma kész lett de látom be se szólt senki hogy nem kell te f*sz. na kössz. szép volt
-
Franklin
addikt
válasz
rup1u5
#12076
üzenetére
Elolvastátok a cikket? Szerintem ebből egyáltalán nem derül ki, hogy "confirm"-álták volna a 6. részt. Ez inkább csak egy felvetésnek tűnik, nem bejelentésnek:
"We don’t know what GTA VI will be, but we’ve got some ideas. GTA Online is the focus right now." (Nem tudjuk milyen lenne a GTA VI, de van pár ötletünk. A GTA Online a fontos most.)
-
-
csaba951
veterán
Viszont akkor miért nem adnak ki hozzá rögtön Season Pass-t?

-
#81556480
törölt tag
válasz
laceszgamer
#12080
üzenetére
Azt én is kedvelném!
És túl jól ki van dolgozva ahhoz a játék, hogy csak ennyi sztori legyen benne !
-
#81556480
törölt tag
válasz
gyimger
#12078
üzenetére
Teljesen felrúgták az eddigi GTA-s "szokásaikat" szóval én már semmin sem lepődök meg! Kis iróniával, de bejött hogy hamarabb lesz a 6 -bejelentve- mint hogy kijön a PC verzió. A IV-nél ilyenkor már volt egy komoly DLC sztorink. én nem szeretem a találgatásokat, de ha mégis akkor a véleményem: lesz egy jó kis sztori DLC, plusz fejlesztgetik még az ONLINe-t ( de elfelejtik az előző generációs konzolokat szép lassan) majd lesz vagy 1 év csendesség, és bejelentik a 6ot aztán várunk

szerk: mivel minden infó utolsó pillanatban jelenik meg, vagy van hogy semmiféle kommunikációt nem folytatnak a játékosokkal/rajongókkal, így azt kell gondolnom hogy a VI már egy faragni való tuskó az asztalon, nem csak egy fa az erdőben ( mekkora király hasonlat
), azaz már valamilyen szinten elkezdték. -
gyimger
őstag
Az nem meglepő, hogy folytatják a sorozatot, de szerintem előtte még ezt (next gen) szénné fogják nyomni DLC-vel. Online és offline egyaránt.
-
rup1u5
nagyúr
-
Puma K
nagyúr
válasz
Blaise
#12069
üzenetére
Nem az a kategória, de valakinek az egy plusz élményt ad, hogy egy fokkal realisztikusabban tud vezetni.
A Mafia első részét érdemes kormánnyal játszani, mert ott van manuális váltó, motorfék, üzemanyagszint index és az NPC-k is úgy-ahogy tudnak közlekedni.
Rendesen szívás üldözéseknél ha nem huzatja ki az ember a 34 lóerős verdákat az elején mikor még gyengébbek az elérhető autók és még nem tudunk lopni bármilyen járgányt... -
gyimger
őstag
A Far Cry 4-et játszottam így. Az autóhoz a kormányt állítottam be, futásnál maradt a billentyűzet.
Ezt a megvalósítást terveztem a GTA-nél is (az FPS örömére), de a konzolos verziókból még nem derült ki, milyen beállítási lehetőségek lesznek. Egy San Andreas-féle megoldásnak örülnék. -
FIREBLADE78
addikt
Úgy vettem észre,de lehet hogy rosszul,tehát a sikeres küldetések után nem kapunk pénzt? Vettem egy garázst és hozzá egy fél millás kocsit,ha ezt széttöröm,akkor állni fog egy új a garázsban? Pénzt hogyan tudok csinálni a tőzsdén? Melyik részvényeket vegyem? Köszi
-
KD6-3.7
őstag
X360-on játszom egy HDTV-n. Mitől van az, hogy este a sötétebb részeken fura a kép? Fura színvilágú vagy nem is tudom minek mondjam. Látom az árnyalat közti átmenetet kicsit pixelesen ami elég illúzió romboló! Pl.: ha tó felett repülök este akkor a víz ilyen.
-
SidCorky
őstag
Próbálta már valaki a játékot kormánnyal? Xbox One-t veszek egy hónapon belül, és jó lenne belső nézetből kormánnyal vezetni, és érdekelne hogy mennyire kezeli jól a játék a kormányt konzolon. Még a GTA 4-et próbáltam így, de a kormányt csak egy gomb lenyomásaként érzékelte, szóval vagy kanyarodott vagy nem, nem vette figyelembe hogy csak egy kicsit tekerem, vagy teljesen eltekerem. Ilyen gond ugye nincs ezzel a játékkal?
-
-
#81556480
törölt tag
Van itt valaki aki látta a The Drop ( piszkos pénz) című filmet, és a GTA IV-el is játszott

Csak szerintem van sok dologban hasonlóság ? -
negyven2
nagyúr
válasz
#81556480
#12055
üzenetére
Elvileg azonos késleltetéssel rendelkezőket. De ez csak elvileg van így, ezek mellet még más is van még amit néz (szint/K/D). És ara írta, hogy igen a RS szerverek is közrejátszanak mert oda is szinkronizálni kell. Így ha a neted is gyenge akkor közrejátszhat ez is. De például nekem se egy "húdejónetem" van. és ritkán találkozok ilyennel, illetve akkor ha tényleg üzbegisztáni játékoshoz csatlakozok. Vagy olyanhoz aki még emellett torrenetezik, vagy valami vacak nettes játékkal is játszik.
-
#81556480
törölt tag
válasz
negyven2
#12052
üzenetére
És amikor én vagyok a host, és kiírja hogy kicked from session (vagy valami hasonló ) ? nameg úgy tudom hogy azonos pinggel válogatja össze a játékosokat aminek én örülök, merta max az nem. és ott ebből volt nagy katyvasz. befordultam a sarkon és meghaltam mielőtt még megláttak volna
-
steeel35
tag
válasz
cyberkind
#12049
üzenetére
Igen, sokszor engem is felbasz, hogy random kidobál (lásd tegnap jozso...), alapjába véve nekem nincs bajom a multival, a várakozásba beletörődtem. Tegnap viszont szárnyalt, fél perc várakozási idő volt kb session töltésnél. a te boxod meg biztos szar DE CSAKIS A TIÉD!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
negyven2
nagyúr
válasz
#81556480
#12051
üzenetére
Igazából egyik sem. Mivel a játék host alapú, így az adott lobby-t hostolótól függ, az Online minősége. vagyis aki a helyi TESCO-ból lopja a net, és azzal csinál GTA Online lobby-kat akkor persze, hogy mindenkit ledobál róla. de természetesen fontos a RS szerverek minősége is. De eddig én úgy vettem észre, hogy akinél eleve vacak a net (vagy ép valaki tölt még le/fel az adott hálózaton), és így hostol GTA lobby-kat, azoknál van gond.
-
ferensz
senior tag
válasz
cyberkind
#12049
üzenetére
Itt nem a szerverek mennyiségével/teherbírásával van gond, a single is kurva lassan tölt alapból, amennyivel lassabb az online az a netes kommunikáció miatt lévő overhead, magán a játékon kéne gyorsítani, hogy ne ilyen iszonyat lassú legyen a töltés. A leszakadozás is inkább netkód hiba, az sem a szerverek terheltségével függhet össze.
-
cyberkind
félisten
válasz
#81556480
#12048
üzenetére
És még az évekig tartó töltést nem írtam, ez valami botrányos, abszolút nincs nálad gond, a Rockstar-nak kéne abból a pici nyereségéből költeni a szerverekre.
(#12050) fec555
Ettől függetlenül csinálhatnának valamit mert ez nem állapot, jól meg kell gondolnia az embernek mibe kezd bele. -
csaba951
veterán
válasz
gyimger
#12041
üzenetére
>Rockstar Warehouse-ból és Steamről
Mindkettőnél lesz lehetőség az előtöltésre. Ez biztos, mert ez konkrétan le van írva mindkettőnél.
>Rockstar oldaláról majd letöltöm a játékot.
Ha a rockstarwarehouse-ban veszed meg, akkor igen. A többi változatnál ez egyáltalán nem biztos! Az emberek beesnek abba a csapdába, hogy a Steam-es játékokat a Steam-en, Origin-es játékokat az Origin-en, UPlay-es játékokat a UPlay-en lehet aktiválni és letölteni.
Nos, a igazából GTA V oldalakon csak az szerepel, hogy a játék használatához a Rockstar Games Social Club használata kötelező. Viszont SEHOL nincs leírva, hogy onnan majd le is lehet tölteni a játékot!
Egyetlen egy kivétel a saját boltjuk.
#12042 wjbhbdux
Miért nem bízol benne, hogy pár tízezer PC játékost ki tudnak szolgálni a szervereik, amikor a konzolos játékosok százezreivel naponta elbírnak?
Ha most a GTA VI jönne, csak PC-re, akkor megérteném az aggodalmadat! Biztos hatalmas lenne az érdeklődés. Ezt a játékot viszont rengetegen megvették/végigjátszották már különböző konzolokon. Teljesen valószínűtlen, hogy ezek közül mindenki megveszi majd PC-re, premier áron.
-
wjbhbdux
veterán
single player biztos fog menni, az online részre ne számítsatok pár napig

-
gyimger
őstag
A Rockstar állítja, hogy az előrendelőknél lesz pre-load a szerverek megóvása érdekében.
Hogy ez Rockstar Warehouse-ból és Steamről is lehetséges-e? Passz. -
csaba951
veterán
válasz
Alice90
#12033
üzenetére
De igen! XBOX 360/PS 3 majd a XBOX ONE/ PS4 kiadás óta tudjuk, hogy a történettel, tartalommal nincs semmi baj! Az ég világon semmi okuk nincs arra, hogy pont a PC verziót vágják meg drasztikusan!
Egyedül a PC port minőségével lehet gond. De várhatóan nem lesz, mert:
1) A GTA IV PC port megjelenése óta folyamatosan kapták az ívet a port silány minőségéért. Nem akarják megint évekig ezt hallgatni, hogy megint milyen silány lett.
2) Látták, hogy az Ubisoft mire ment az AC Unity PC portjával.A kettő együtt eléggé kizárja, hogy a RockStart vezetőség zöld utat adjon egy hulladék PC port kiadásához.
#12038 laceszgamer
>első napokban tuti tömeg lesz = az se biztos hogy a szerverek bírni fogják.XBOX 360/PS 3 startjakor eléggé elúsztak. XBOX ONE/ PS4 már ment nagyobb gondok nélkül, részben azért mert ezekből jóval kevesebbet vettek. Pont most fognak elúszni a PC kiadáskor? Messze ebből fogy majd a legkevesebb! Legjobb esetben is max. 5%-8%-a lesz az XBOX 360/PS 3-as premiernek, de valószínűleg még ennél is kevesebb lesz. Nem hiszem, hogy nagyon megterheljük majd a szervereiket!

-
Puma K
nagyúr
válasz
ittakary
#12037
üzenetére
Eddig nem is figyeltem, hogy van ilyen lehetőség, hogy Steam-es játéknál parancsikont csináljon az asztalra...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Február 6-án lesz 10 éves a Steam accom, de eddig bármilyen játékról volt szó rögtön hozzáadtam a Steam-es listához és onnan indítottam el (legalább olyankor a haverok tudják, hogy milyen reakció időre számítsanak a részemről
, mert hogy hangot sem ad ki a Steam sem a kis ablak nem jön fel... nálam csak a zenének, játéknak és filmnek van hangja minden másnak kuss).Az asztalon is el vannak rejtve az ikonok és a tálcás feladatkezelőből érem el az asztalt és a tartalmát:

-
válasz
laceszgamer
#12036
üzenetére
igen, majd akkor
(apám de sietnek itt egyesek... valaki már parancsikont csinál, valaki már egyesíteni a SocialClub acc-cal... nyugi srácok még két hónap!!!)
-
laceszgamer
addikt
Amúgy, a Steamet és a RSC-t nem kell valahogy összekapcsolni? Mert néztem, hogy a Max Payne 3 és a GTA IV a kiegjeivel mindd ott vannak RSC-n belül is, de a GTA-nek semmi nyoma még, pedig mindegyik játék Steamről van. Vagy majd ha megjelenik rendesen akkor regelődik RSC-be is?
-
gyimger
őstag
Tisztelt konzolosok, akik előrendelték a next-gen verziót!
Ezúttal nem a korábbi kérésemet szeretném felhozni, meg sem említem (tudatalatti üzenet
)
Arra vagyok kíváncsi, hogy az online-offline 500.000$-t csak egyszer-egyszer lehet csak felhasználni? Úgy értem, az online pénz nyilván egyszer adható hozzá a RSC karakteredhez, de az offline történetben felhasználhatod-e többször, ha befejezted és újrakezdenéd a játékot?Edit:
Rockstar oldalán ezt írják:
Note: You must visit the PlayStation®Store once in Story Mode, and once in GTA Online, to receive both bonuses.Ha ez igaz, akkor inkább egyszer sem használom fel.
-
Alice90
aktív tag
de azé ne igyunk a medve börére
watch dogsot is nagyon vártuk azt mi lett belöle pedig ha minden igaz 6 évig készitették.
-
laceszgamer
addikt
De szép is lenne, ha már csinálna is valamit.


-
jonnyjoker01
veterán
válasz
Bjørgersson
#12028
üzenetére

-
Puma K
nagyúr
válasz
Bjørgersson
#12028
üzenetére
Jujj
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
urbi73
senior tag
válasz
STC Speed
#12025
üzenetére
Lassan már egy elavult xar játék lesz , addig húzzák a megjelenését . Komolyan mondom hogy most kellene egy hasonló játék konkurenciának , ami sokkal ütősebb lenne ennél az agyon reklámozott kakxinál , ami már évek óta csak szívatja a PC tábort .
De sajnos még csak hasonló játék sem fenyegeti , így azt tehetnek amit csak akarnak , ezt el lehet mondani a Cod - BF - szutyok tömeg játékokra is , ami egy 9 éves gyerek színvonalát is alig üti meg. -
Gunners!
csendes tag
Arrol van infoáció,hogy a dobozos verzió is aktiválható steamen, vagy csak az amit a steamen veszel meg 60 euroért? Csak mert nem mindegy, hogy 5 ezerrel több vagy kevesebb.
-
csaba951
veterán
válasz
laceszgamer
#12015
üzenetére
Aliens: Colonial Marines-nél bevallotta a kiadó, hogy szándékosan nincs demója. Ha ki lehetne próbálni még megjelenés előtt, akkor egy csomó előrendelő lemondta volna a megrendelését. A többi játéknál hasonló okokból nincs demó. Pár játéknál meg egyszerűen nincs rá pénz/erőforrás. De valószínűleg ez a kisebbség.
Tehát manapság azért nincsenek kipróbálható demók, mert ezek érezhetően csökkentenék a bevételeket. A kiadók nagyon is tisztában vannak vele, hogy technikailag rossz, félkész játékokat adnak ki, viszont szükségük van a bevételekre, mert manapság csillagászatiak az előállítási költségek. Régen sokkal kevesebb pénzből készültek a játékok. Ezért a viselkedésért szénné perelnék őket a "valódi világban", de mivel ezek csak játékprogramok, ezért gyakorlatilag egyikük se számíthat pl. letöltendő börtönbüntetésre. Ezt ki is használják rendesen!

-
Puma K
nagyúr
válasz
Daffchy
#12000
üzenetére
Az előző asztali gépemben volt ODD, mert akkor még a DVD volt az elterjedt.
Ha vettem játékot akkor az leginkább Steam-en regisztrálható volt így rákerült az accomra (akkor még nem nagyon volt paypal-ünk vagy a bankkártyánkat féltettük anno).
Majd elment az asztali gépem, lett laptop abban volt ODD. Lett egy netbook is abba nem volt ODD, pendrive-val meg nem akartam szarakodni Windows-t telepíteni (akkoriban). Így lett egy USB-s külső DVD olvasó-író.
A mostani asztali gépemben már nincs ODD, mert van az USB-s külső meghajtó, viszont én már tudom, hogy Steam-en kívül máshol nem igen fogok játékot venni.
Először letesztelem (ha érted mire gondolok...) ami nem Valve vagy Rockstar játék. Ha Valve vagy Rockstar akkor megveszem, mert azok tutira jók mert tudom mire számíthatok.Az Ubisoft, EA meg a többi retek meg elmehet a fenébe.
Tőlük max pár játék kell és szerencsére azok Steam-en is fent vannak amikkel játszanék is, a többi felejthető...Egyedül a Mafia szériát sajnálom, hogy így eltűntek... a második részt 10 óra alatt kipörgettem egyhuzamban mikor megjelent. Az első részében meg 28 órát raktam bele, mert annyira megfogott a világa, plusz lehet benne autókázni "rendesen" mert van üzemanyagszint, van motorfék, index, és a bot-ok is úgy ahogy tudnak közlekedni, szóval van mikor autóvezető szimulátorként üzemel nálam

Szó ami szó, neked kell tudnod mik az igényeid és elvárásaid.
Akarsz DVD-ket meg dobozokat fogdosni és rakosgatni telepítésnél vagy elég ha látod a listádon és bármikor rábökhetsz elindíthatod (ugye nem kell az eredeti DVD-t felpörgetnie) és játszhatsz vagy bárhol letöltheted az adott gépre amiről belépsz Steam-en. -
Daffchy
őstag
Kedves iPon mint látom törölte az előrendelésemet amit még tavaly adtam le náluk...
Honnan érdemes rendelni dobozos verziót?
Sosem rendeltem még elő semmit... kinél javasolt megtennem?

-
csaba951
veterán
válasz
laceszgamer
#12007
üzenetére
És ebben MOST van letöltés rész? Tehát pl. Max Pain 3 letölthető innen (jelenleg)?
-
csaba951
veterán
válasz
laceszgamer
#12004
üzenetére
Igazából ezt senki nem tudja, hogy hogy oldja majd meg a RockStar! Lehet az is, hogy csak a saját boltjukban vásárolt játékkal lesz így. A többiek meg tölthetik abból a digitális boltból, ahonnan megvásárolták. Vagy ugye eleve ott van a lemez, ha már olyat vett az ember, akkor használja!

Szóval ez az aktiválom és letöltöm a RockStar szerverről nincs konkrétan megígérve sehol, csak a saját boltjukban vásárolónak.
Másik bolt. Rengeteg információ van az oldalon de sehol egy utalás, hogy honnan lehet majd letölteni.

-
Daffchy
őstag
válasz
laceszgamer
#12004
üzenetére
Akkor dobozos verzió lesz!
Köszönöm a segítséget!
-
Steamre szeretném megvenni: volt már aki külföldről vett giftként küldöt ajándékot? nem bánnám ha nem 20ezer lenne a játék...
-
Daffchy
őstag
válasz
laceszgamer
#12001
üzenetére
Lehet csak félreértem, de akkor a dobozoshoz kapott kóddal letölthetem majd R* oldaláról is?

Nekem ez teljesen megfelelne.
Bocs, kicsit be vagyok már tompulva
-
laceszgamer
addikt
válasz
Daffchy
#12000
üzenetére
Árban körülbelül 4-6k t tudsz sporolni, persze ez attol függ, hogy hol veszed a dobozost. Viszont amúgy teljesen mindegy, hogy a Steam rendszeréről vagy a Rockstar saját platformjáról töltöd le a játékot, tekintve, hogy a dobozos által regelt koddal az utobbi lehetőség áll amjd fenn.
Új hozzászólás Aktív témák
Topik szabályok:
- Elemzés Milyen vasat rakjak a GTA V alá?
- Motoros topic
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen alaplapot vegyek?
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- PlayStation 5
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- További aktív témák...
- Corsair VENGEANCE LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, bontatlan - Eladó!
- Makulátlan Samsung S24 Ultra 512Gb !!! Garanciával + sok kiegészítővel !!!
- Western Digital Caviar Green 3TB HDD (WD30EZRX) 100/100 / Beszámítás OK!
- ThinkPad P53 15.6" FHD IPS i7-9850H T2000 16GB 2x 256GB NVMe SSD magyar vbill gar
- SK Hynix 16GB modulok egyben (1x16GB) 4800Mhz - több db elérhető - akár 32Gb 64GB ram
- Samsung Galaxy S24 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iking.hu Apple iPhone 15 128GB Blue használt, karcmentes 86% akku 6 hónap garancia
- Dell XPS 13 9333,13.3",FHD,i5-4210U,8GB RAM, 128GB SSD,WIN10,TOUCH
- Apple iPhone 11 Pro Max 256GB - Kártyafüggetlen, Grafit, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- Szuper áron eladó dobozos Asus Vivobook 16 /Ryzen 5-7530U/16 GB RAM/256 GB SSD/FHD+/IPS/16"/Gari/
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)









CactuS