-
Fototrend
A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
nuri
aktív tag
Serverek meg lettek szüntetve wvw-be, különböző guildeket raknak össze s azok küzdenek egymással (wvw ablak utolsó tab) meg egy marék random.
Ha te random vagy akkor össze-vissza fogsz menni, érdemes keresni egy wvw guildet mert akkor azt kiválasztva mindig megszokott emberekkel leszel együtt.
Mivel most volt reset ezért a tierek semmit se jelentenek, látszólag mindent hasraütésre hajigáltak, T1 is unalom most.
Mindig van egy időszak mikor csapatot válthatsz, visszaszámolnak a lezárásig, következő alkalomig keress 1 guildet.
-
nuri
aktív tag
Janthirba tényleg ultrasok a duma.
Gem-et tudsz aranyért váltani (mondjuk hétfő hajnal körül lentebb szokott menni, de nézz grafikont).
Bag slotot meg ilyesmit csak mikor discount van (pont múlthéten volt, vagy azelőtt, sajna ezt lekésted).
Relic-et (meg skinneket is) lehet szerezni reward track végén/közben. De nyílván ezt nem nagyon tudod gyorsítani, de ha tényleg nagyon utálod pve-t akkor megoldható így is. -
-
nuri
aktív tag
Wvw nagyon szituáció függő, inkább tudd mire jók a képességeid és mire képes az ellenfél.
(Egy idő után meg úgyis tudod ki az aki ész nélkül nyomogatja a gombjait vagy a makróját, csak hátrébb állsz és megvárod míg befejezi a táncot.)
Zergbe meg azt csinálod amit a comm épp szeretne. (Legalábbis ha voice van akkor hallani fog mikor kell boon strip, cc, egyebek.)
-
nuri
aktív tag
Csak wvw szempontjából érdekes a server, ha nincs összeszokott csapatod, guilded akkor tulajdonképpen mindegy. Aktivitás hullámzik ha valami low population serveren vagy és mindig más linket kapsz. Esetleg lehet időbeli aktivitás vagy nyelv alapján választani (de megint mondom, csak wvw-t érinti)
Bővebb statisztika: https://gw2mists.com/worlds/eu
Nem egészen értem mit értesz tipp alatt, de nagy vonalakban: csinálj amit akarsz, személyes történetet se vagy köteles letekerni.
-
nuri
aktív tag
-
nuri
aktív tag
válasz
gabranek
#10093
üzenetére
Jobb fent szokott emlékeztetni a játék ha van valami történés a világban, pl most "Shadow of the mad king" ami halloween-i ünnep. Lion's arch a központ (mint ahogy az emlékeztető is mondja) itt különféle dolgokat lehet csinálni.
Az achievement festival részébe kaptál 3 új tabot, lehet gyűjteni a pontokat. Ez évben kis munkával össze lehet szedni 1 teljes exotic páncélt + 1 exotic hátizsákot.
Farmolás: ToT (Trick or treat) zsákok eladása, jelenleg 4s20c az ára tp-n. Nem hangzik soknak de egy rendes commander alatt ~500 zsák összejön 1 óra alatt. Az barátok közt is 20g.
Maga a farmolás nem áll másból, mint labirintusban körbe-körbe rohangálni egy csapattal mindent és mindenkit megölve.For further info refer to dulfy.
-
nuri
aktív tag
Btw, aki eddig nem talált pénzforrást annak a mostani fesztivál remek alkalom behúzni párszáz aranyat.
-
nuri
aktív tag
Volt 1 kis időm, összeszedtem a griffet. Hangulatos vele röpködni.
-
nuri
aktív tag
Vki nehezményezte, hogy nem írunk ide pof-ról semmit. Most sikerült mindegyik mapot 100% kipörgetni + ami mastery-t guide nélkül meg tudtam szerezni azt megszereztem. Összes mount mastery kimaxolva, így 18 fölös mastery pont maradt amiből azt hiszem 12 kell majd a griffre.
Rengeteg loot van, gondolom lenyomja majd az árakat.
Nem olyan nyögvenyelős mint anno hot, nem kell ész nélkül grindelni az 5 millió xpket.
-
nuri
aktív tag
válasz
SimonYana
#9958
üzenetére
Nagyon rohantok, játszatok amíg kiismeritek magatokat + sima pve-be felesleges ascended cuccokat siettetni.
Power chrono: chronomancer build ami támadással sebez
Chrono mesmer: sima mesmer (specializáció nélküli) build ami indirekt sebez
Fractal: ezt meg fractal-ba szánják -
nuri
aktív tag
válasz
geristar
#9956
üzenetére
Akkor az rng istenére vagy bízva wvw-ben, hátha esik. Vagy pvp-be tudsz venni elvileg valamennyi ticket-ért.
1-2 achievement jutalma ascended cuccok pl: https://wiki.guildwars2.com/wiki/Ascended_Weapon_Chest_(Machined_Weapons)De a legbiztosabb ha ezt csinálod, garantált ascended fegyver: https://wiki.guildwars2.com/wiki/Knight_of_the_Thorn
(1ébként nem foglalkoznék vele a helyedben, majd ha megvan 500-as craft.)
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9925
üzenetére
Bal oldalról nem vásárolsz; az a sor amibe be fogsz állni ha nem a felkínált áron akarod megvenni a dolgokat.
-
nuri
aktív tag
Btw nem kellett semmi az új spechez, azonnal megjelent a trait amint beléptem. Úgyhogy 10 sec múlva ki is maxoltam.
-
nuri
aktív tag
Szokás szerint anet botlott a patch-al, jelenleg senkinek se megy az új content

-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9835
üzenetére
Guardian, úgyis nemsoká' halloween.
-
nuri
aktív tag
válasz
DeltaPower
#9814
üzenetére
Amíg le nem csukják az egész guildet fajtalankodás miatt.
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9711
üzenetére
Tolj be mindenféle boost-t, kaját és mehet dragon stand.
-
nuri
aktív tag
Boost feltolja karaktert lvl80-ra full exotic cucokkal + megad pár waypointot is és nem elhanyagolhatóan osztott slotban van amit utána rendesen lehet használni.
Nem tudod tartogatni, mert ha nem vagy lvl80 akkor nincs meg minden traited még, amit meg kell tanulnod. És az utána szerzett hero pontok spirit shardként realizálódnak ha nincs elite speced. Szóval ígyis-úgyis össze kell majd szedni azokat a pontokat. (Alternatívaként ha nem érdekel pve wvw heroics-ból ki lehet nyitni hero pointokat. Azokat már most lehet gyűjteni.)
-
nuri
aktív tag
Hát igen, pvp az ilyen

guild hall: egyfajta közös tér guildeknek, lehet fejleszteni, dekorálni, etc
Looking For Group: beépített csoportkereső a gamebe, tevékenyslg szerint tudsz keresni nyitott csoportokat
(pl 2en mennek fractalba, de 5 ember kell hozzá, akkor a party nyit egy lfg-t és más is becsatlakozhat)A keményvonalas guildeken kívül inkább közösségi tér a guild, ha megállsz valamelyik városba előbb-utóbb valaki hirdetni fog 1 guildet amibe csatlakozhatsz, nem szokott lenni semmi követelmény mindennapos guildeknél.
-
nuri
aktív tag
+karakter slot -30% lesz holnap.
Forrás: https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/Gemstore-items-new-sales-discounted-prices/page/10#post6698183 -
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9628
üzenetére
Csináld meg daily-t + timegated cuccok.
-
nuri
aktív tag
válasz
FehérHolló
#9622
üzenetére
Itt is, az új launcher meg fényévekkel jobb, mint előző.
-
nuri
aktív tag
válasz
DeltaPower
#9605
üzenetére
Expansion mastery a mount, csak annak lesz akinek megvan PoF.
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9592
üzenetére
Épp azon gondolkoztam a minap melyik kiadást vegyem meg.
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9589
üzenetére
Ez egyre zavarosabb, ha nem tudtál hozzáférni eddig accountodhoz akkor f2p accal próbálkoztál? Mert ott nincs transfer lehetőség.
-
nuri
aktív tag
válasz
Roland861010
#9556
üzenetére
Bal alsó sarok "world selection" majd transfer.
-
nuri
aktív tag
Attól függ mit csináltál eddig/szeretsz csinálni.
Pl egyszerűen megveheted fractal-ba: https://wiki.guildwars2.com/wiki/BLING-9009
Craft az több előnnyel is jár, de több pénzbe kerül a végén mintha csak megvennéd fractalba.
Ha raidelsz abból is lehet venni. -
nuri
aktív tag
Én is új patch-eket várom, daily-ket meg szoktam csinálni, de nem hatnak meg a skinek amihez heteket-hónapokat kell farmolni.
Raidet kipróbálnám, de nincs hozzá ember. -
nuri
aktív tag
válasz
KisTücsök
#9445
üzenetére
103 az jó ár érte. Ha épp nincs semmi akció/kiegészítő/új dolog akkor ~100g körül van 400 gem. (Mióta kijött a HoT 100 körül van a normális ár.) Tehát az "unalmas" időszakban érdemes.
Ha sokan vesznek gemet akkor meglódul felfele az ára. (Gondolom mindenki éhezett a Braum gatyára.)Az, hogy mi a leggyorsabb mód tőled függ, én pl timegated cuccokat szoktam eladni + megcsinálom daily-t.
-
nuri
aktív tag
válasz
KisTücsök
#9419
üzenetére
Néha érdemes betekinteni patch notes-ba:
Improvements
The Black Lion Chest has been updated, and its contents will continue to rotate more often with the in-game seasons. A preview of the current loot table is available in-game.
Booster drops have been removed.
Every chest contains a guaranteed seasonal item that will change regularly.
Every chest contains a convenience item.
Every chest contains an item that will progress your account in some way.
There is now a consistent chance at a fourth drop that is uncommon or rare.
A random wardrobe unlock item has been added to the chest. This will unlock a weapon, armor piece, backpack, outfit, dye, glider, miniature, or finisher at random, guaranteed to be something you do not yet have. This does not include rewards exotic or better but does include all Black Lion – style items prior to September.
Only for the duration of Halloween, the Grasping Phantom Glider is available as an uncommon drop in the Black Lion Chest.1 hely most már garantáltan szezonális item, esetleg jobb nem fesztiválok idején nyitogatni

-
nuri
aktív tag
Aki még nem vette meg HoT-t (mint pl jómagam), most 10k HuF 576-ban:
http://576kb.hu/guild-wars-2-heart-of-thorns-pc -
nuri
aktív tag
Aki nem akar mindenféle "ócsó" oldalt használni HoT beszerzéséhez:
http://www.joy.hu/joynapok/kupon.php?brand=576+kbyte
Új hozzászólás Aktív témák

- Gainward 4060Ti Ghost 8GB / 11 Hónap Alza.hu Garancia / Beszámítás OK!
- BONTATLAN Új Ipad 10th , 11th Minden szín 1év hivatalos Apple Garancia AZONNAL ÁTVEHETŐ DEÁK TÉRNÉL.
- BONTATLAN Új Iphone 17 256-512GB Minden Szín 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehet
- BONTATLAN Új iPhone 17 PRO 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Eladó SteelSeries Apex 3 gamer billentyűzet, új!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



