-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sinesol
veterán
válasz
joysefke #83234 üzenetére
Géptől is függ, de olyan 60-70dB között mozog és 2-3 órát adnak meg általában az energiacimkén, az általában a legtakarékosabb program, ettől vannak gyorsabbak, féltöltetek, Boschnál pl. 40 perces program is van, ha kevés cucc kell gyorsan.
Mindegyik kondenzációs egyébként, csak valamelyik hőszivattyút használ, így hasznositja a viz kondenzációja során keletkező energiát is, a legtöbb mai gép már ilyen.
Ha nem akarsz tul sokat költeni, akkor Serie 6-os Bosch-t javasolnék, az már egy elég jó minőség és még nincs elszállva az ára. Ha bátran mennél feljebb árban, akkor mondjuk Miele gépei vannak, az már premium brand, méhsejtcellás nemesacél dob, prémium anyaghasználat, évtizedekre tervezve, plusz még parfümmel is illatosithatja a ruhákat, ha kell.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Eladó KTM női kerékpár!
- Immax - EV utazó töltőállomás elektromos autókhoz AC Type 2 32A/380V 22kW + dugó 230V 5m Wi-Fi Tuya
- Radon Cragger 29" L Trail Hardtail MTB
- Új, csomagolássérült Catler KM 8020 konyhai robotgép - 2 év bolti garival! -
- Új Catler TC 9010 prémium konyhai robotgép 1400 W - 2 év bolti gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged