Új hozzászólás Aktív témák
-
ezsolti
tag
válasz
Tangerine
#342
üzenetére
Arra gondoltam, ha nem csal az emlékezetem, a TV-ben van egy win login jelszó, felhasználó név páros beírására lehetőség, de lehet, hogy rosszul tudom!
Az a baj, hogy "képet" közvetíteni a TV csak akkor tud ha már az asztalig eljutott a oprendszer, sem a boot folyamatát, sem a win login képernyőt nem tudja közvetíteni. Az asztal betöltődéséig neki minden gép offline módban van.
Külső hálozatról wake-on-lan paranccsal indítottam a szervert de 10 perc elteltével sem látta a TV online-nak. Amikor hazaértem akkor láttam, hogy a WOL indítás sikeres volt. Csatlakoztattam egy kölcsön monitort rá, hogy lássam mi a baj! A felhasználó választó képernyő fogadott. Billentyűzetet rányomtam, enter és már láttam is az asztalt. A laptopon futó TV pedig máris onlin-nak mutatta a szervert. Tehát a login/felhasználó választás képernyőjét nem tudja mutatni a TV a "távirányító" gépen, hiába fut szolgáltatásként mindkettőn! Ezért kellene kiiktatni ezt a lépést vagy áthidalni automatikus bejelentkezéssel hibernálásból való ébredés után.
Ezt nem tudom hogyan kellene megoldani!
Új hozzászólás Aktív témák
- Teszt Mire jó egy HP N40L microserver?
- Tudástár HP MS N40L: kiszolgáló otthonra
- Bomba ár! HP ProBook X360 435 G7 - Ryzen 3 I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
- 2db Samsung Galaxy A6 32GB (Kijelző törött)
- Garmin Forerunner 405 GPS óra
- Dell Latitude 5430 - i5-1245U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku számla, garancia
- Csere-Beszámítás! Acer Nitro 5 AN515-57! I7 11800H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

