Új hozzászólás Aktív témák
-
kammler
senior tag
Hello. Tökéletesen megy vele, telepíthető. A driverek: [link]
Előfeltétel nincs, telepíted azt kész. Próbáltam. Megy rendesen. A képernyőfelbontást nem tudtad állitani, ez gond volt, de az atitól már tudsz letölteni vga drivert, azzal már az is jó. Nem gyári BIOS van nekem se. Ráraktam azt ami anno keringett a neten, Igy lett AHCI stb. De a gyárival is megy, tuti.
-
kammler
senior tag
válasz
slashing
#3820
üzenetére
Nem spórolni akarok. Antenna másik van rajt, nem a gyári, kicsit tán segített is. Új is a router. Most kicsit kapkodtam a vásárlással. A kedves közösítő szűröjükkel ugy eltolták ezt a routert, hogy sose vallanák be. Egyébként a gyári fw megy rá vissza, egyszerűbb, azzal türhető. Wifi képessé tenni az miért bonyolult. Belerakom aztán kész. Hát normálisan megcsinálni, na azt lehet hogy megunnám mire kész lenne. Bár mindíg tanul belőle az ember. Majd túrok vmit neten.
-
kammler
senior tag
Hello!
Csinált már vki microserverből wireless AP-t? Mintha routerre csatlakozna az ember, csak a wireless részét a microserver csinálná.
-
kammler
senior tag
Hello!
Kézbe vettem egy ilyen Windows home server2011-et. Proliant microserverre fogok rakni vmi op rendszert, még csak probálgatok. Szabályosan hogy gondolták ez a Microsoftnál Ha ugy megosztogatom a mappákat ahogy ők gondolták, és mondjuk két merevlemez van, akkor látszik majd egy nagy hálózati mappakupac, vagy a két meghajtó elkülünül azért? DNS-323-nál volt volume_1 volume_2 azt jóvan, De ott legalább egyértelmüen elkülönült. Itt is meg tudom csinálni, de akkor ha a dashboardot használom nyivákol, hogy akkor oda én nem csinálhatok megosztáson belülre mappát. Szóval úgy tünik, hogy azzal a logikával, ahogy ők gondolták a kliens gépeken látszik a sok mappa, aztá hogy melyik meghajtó melyik az má nekik mindegy volt?
-
kammler
senior tag
Hello!
Olvasgattam a fórumot, én is beszerzek egy ilyen microservert. Kicsit ugyan megkavarodtam. Most két fajta van; AMD turion ll, illetve AMD Athlon ll proceszoros . Mindkettőt N40L típusnak írják, ugye az az ujabb. Mindkettő 1.5 GHz. Itt vmi kavar van, az Aathlon ll nem 1.3 GHz-es? De valami brutál sok oldalon így szerepel: AMD Athlon ll dual core 1.5 GHZ. Namost akkor melyiket érdemes megvenni? Turion, vagy Athlon?
Új hozzászólás Aktív témák
- Teszt Mire jó egy HP N40L microserver?
- Tudástár HP MS N40L: kiszolgáló otthonra
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- Építő/felújító topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- Parfüm topik
- Dobosok ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen egeret válasszak?
- Diablo IV
- További aktív témák...
- Garanciális Gamer Számítógép, PC (RX 5700XT 8GB, R5 2600, 16GB RAM,SSD) Beszámítás! Posta ok (14)
- Garanciális Gamer Számítógép, PC (RX 580 8GB,I5-7500 16GB RAM, SSD) Beszámítás! Posta ok! (11)
- Eladó Konfig I5 8500 16GB DDR4 480GB SSD RX6600 8GB!
- HP ELITE 8000 SFF PC: passzív VGA HDMI, C2D E8400 + 4GB RAM
- Gamer PC i7-8700K RTX4060 garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A52s 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 12 Mini / 64GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 100%
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- iKing.hu Apple MacBook Pro 14 (2021) 16GB / 1TB használt, karcmentes 83% akku
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
