Új hozzászólás Aktív témák
-
Agony
aktív tag
válasz
kammler
#4028
üzenetére
Elnézést a kissé megkésett válaszért, a héten erős "havazás" volt.

Feltettem rá a legutóbbi HP biost, az első merevlemez fiókba egy 60Gb-os SSD-t és pikk-pakk felszaladt rá a WS2012. Letöltöttem a drivereket de mindent felismert instant, úgyhogy nem is volt rájuk szükség.
Most rendeltem hozzá Ebayről egy HP 2,5"->3,5" átalakítót elég alacsony 8$ -os áron ingyen szállítással.
Kíváncsian várom, elvileg kifejezetten a microserver szériához van és külsőre is bizalomgerjesztő....Ha esetleg másnak is szüksége lenne rá innen tud rendelni:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251331314397&ssPageName=ADME:L
C:GB:3160 -
slashing
senior tag
válasz
kammler
#3819
üzenetére
Hát fogalmam sincs hogy hogyan lehet megcsinálni, de mire egy n40L-t wifi képessé tesz az ember meg beleöl rengeteg munkaórát addigra többe kerül a hús mint a leves, ergó egy új router jobb megoldás.
( itt a fórumon az utóbbi hónapokban vagy 10x futottam bele olyan hsz-ba ami hasonlóról érdeklődött, sose tudtam hova tenni, hogy miért jó ez, valamin szívni ami hát nem tudom milyen előnyökkel járhat egy céleszközzel szemben.)
Gyenge a jel akkor esetleg venni rá egy antennát, vagy áthelyezni, csökken a ddwrt miatt a jel akkor tomatot használni vagy neadj isten gyári-t.... de hogy még egy wifi jelfogadásra sem képes, gépet felfejleszteni AP-nek, hát esküszöm nem értem, hol spórol rajta az ember.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Teszt Mire jó egy HP N40L microserver?
- Tudástár HP MS N40L: kiszolgáló otthonra
- Azonnali informatikai kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED monitor topic
- Apple MacBook
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Projektor topic
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- MacBook Air 15" (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD)
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 16GB DDR5 512GB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

C:GB:3160


