Új hozzászólás Aktív témák
-
togvau
senior tag
Vannak így létrehozott adatbázis táblák, JPA entitykből:
CREATE TABLE Applications (ID INTEGER NOT NULL, AMOUNT FLOAT, APPROVED TINYINT(1) default 0, APPLICANT_USERNAME VARCHAR(255), PRIMARY KEY (ID))
CREATE TABLE Events (DATE DATETIME NOT NULL, EVENT VARCHAR(255), SUCCESS TINYINT(1) default 0, USER_USERNAME VARCHAR(255), PRIMARY KEY (DATE))
CREATE TABLE XUSER (USERNAME VARCHAR(255) NOT NULL, NAME VARCHAR(255), PASSWORD VARCHAR(255), TYPE INTEGER, PRIMARY KEY (USERNAME))
ALTER TABLE Applications ADD CONSTRAINT FK_Applications_APPLICANT_USERNAME FOREIGN KEY (APPLICANT_USERNAME) REFERENCES XUSER (USERNAME)
ALTER TABLE Events ADD CONSTRAINT FK_Events_USER_USERNAME FOREIGN KEY (USER_USERNAME) REFERENCES XUSER (USERNAME)
CREATE TABLE SEQUENCE (SEQ_NAME VARCHAR(50) NOT NULL, SEQ_COUNT DECIMAL(38), PRIMARY KEY (SEQ_NAME))
INSERT INTO SEQUENCE(SEQ_NAME, SEQ_COUNT) values ('SEQ_GEN', 0)Xuser létrehozása megy, de eventet már nem lehet, mert:
com.mysql.jdbc.exceptions.jdbc4.MySQLSyntaxErrorException: Unknown column 'user' in 'field list'Akkor is ezt dobja, ha az eventben lévő user példányt létrehozom, és az megy az event entity-be, de akkor is ugyan az, ha konkrétan a JPA-s lekérdezésből jött user példány van az eventbe irányítva.
Ez mitől van? Hogy lehet a wildfly hibernate-jének a végső SQL parancsait kiirattatni mondjuk a konzolra? Az lehet segítene a hiba keresésben.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- alza vélemények - tapasztalatok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Döbbenetesen sok energia kell az érkező Nova Lake működéséhez?
- Milyen autót vegyek?
- Napelem - 100%-os támogatású pályázat
- Milyen egeret válasszak?
- Synology NAS
- Arc Raiders
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 14" FHD IPS i5-10310U 16GB 256GB NVMe gar
- 219 - Lenovo LOQ (15ARP9) - AMD Ryzen 7 7435HS, RTX 4070
- ÚJ Zalman PC / Ryzen5-5600 / 32gb ddr4 ram / 512gb NvMe ssd + 1TB hdd / windows11
- MSI GF65 Thin - 15,6"FHD 120Hz IPS - i5-9300H - 16GB - 1,25TB SSD - Win11 - GTX 1660 Ti - MAGYAR
- Intel i7 13700kf Asus Dual Rtx 5070 oc
- Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i3-1315U 8GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- BESZÁMÍTÁS! 8TB Seagate Barracuda ST8000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- KÉSZLETKISÖPRÉSI UltraAkcióóó! MacBook Air M4 16GB 256GB Garancia - több színben!
- Decathlonos 43-as boxcipő, alig használt, hibátlan állapotban
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue- 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3948
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

