-
Fototrend
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
sebastien19
csendes tag
válasz
Sk8erPeter #3459 üzenetére
Huh, sok minden van ott, nem értek mindent.. Összegezve, akkor kiszűrhető, hogy ki klikkel a makró vagy valódi egér? Nekem úgy tűnik, hogy nem. Illetve, amit láthatok az egészből, az csak az amit akkor nyom, amikor aktív a megnyitott oldal. Pl. ha a tálcára kattint, akkor onnantól a lenyomott billentyűk sem érzékelhetők, ugye?
köszi egyébként -
sebastien19
csendes tag
válasz
Sk8erPeter #3391 üzenetére
S azt sehogy sem tudom érzékelni, hogy a felhasználó valóban kattint, vagy egy makró/program kattint, ugyanúgy csak kattintást érzékelek?
Illetve a billentyűkombinációk is csak akkor érzékelhetők, ha azt akkor nyomja, amikor az oldalamon van, aktívan, abban az esetben ha előtte hívja elő a makrót valami kombinációval késleltetve, akkor az egészből nem látok semmit, csak, hogy kattint, amit meg megint nem lehet kiszűrni, ugye? -
sebastien19
csendes tag
válasz
Sk8erPeter #3385 üzenetére
JavaScripttel lehet ellenőrizni, hogy milyen gomb lett lenyomva a billentyűzeten vagy az egéren, erre korábban írtam egy szemléltető kódot, amit itt ki tudsz próbálni:
http://jsfiddle.net/Sk8erPeter/EAjYe/
A baj viszont az, hogy elvileg az event object módosítható, meghamisítható, így talán csak a másodpercenkénti irreálisan magas kattintásszámot tudnád kiszűrni kliens- és szerveroldalon egyaránt. Na, hogy ez mennyi, az már jó kérdés.Köszi!
Azt kifejtenéd bővebben, hogy az event object módosítható? Hogyan?
Illetve a próba Scriptben hogy látszik mondjuk egy Ctrl+X? -
sebastien19
csendes tag
Üdv!
Egy adott oldalon szeretnék egy olyan funkciót, játékot, aminek egy része, hogy kattintgatni kell. Mivel a kattintgatás gyorsasága befolyásolja az elért pontszámot, az érdekelne, hogy milyen eszközök vannak arra, hogy azt figyeljem használ-e valamilyen segédeszközt. Pl. nyilván, ha túl gyorsan jönnek a kattintások, amit ember nem tud reprodukálni, akkor valszeg robotot használ. De pl. ha ezeket hotkey-ekkel hívja elő, arra rá lehet jönni, valahogy érzékelhető, hogy mit csinál az oldalon, vagy csak az, hogy hol van a kurzor, és mikor kattint? Meg lehet különböztetni a valós kattintást a makró általitól? A billentyűkombinációk láthatóak valahogy?
Új hozzászólás Aktív témák
- Gumi és felni topik
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Formula-1
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen processzort vegyek?
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- EAFC 26
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- GAMING PC! Ryzen 7 5800x , Radeon RX6700XT, 32Gb RAM
- ASUS VZ24EHE 1080p / 75Hz / 60cm (23,8") IPS /1ms válaszidő / Gamer funkciók / FreeSync
- MSI MECH 2X RX 6600 XT - eladó!
- Újszerű Topping D10s - USB DAC 32bit 384KHz DSD256
- PCLab Pro P-689 Ryzen 7 9700x / 32GB DDR5 / RTX 5070 - halk, prémium 1440p/4K gamer PC
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2927, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 7 3700X / RTX 2070 Super / 32GB DDR4
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Acer Aspire ES1 - AMD A8 I 8GB I 180GB SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő