-
Fototrend
Javaslatok posztoláshoz:

● mindig tüntesd fel, hogy a képek mely játékból származnak
● lehetőség szerint használd a PH! saját képfeltöltőjét
● ha mégis külső tárhelyről linkelsz, akkor is használj (kisebb méretű) előnézeti képeket
Új hozzászólás Aktív témák
-
negyven2
nagyúr
Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island
Part One: The Journey to Mêlée Island
Xbox Cloud Gaming (beta)
-
negyven2
nagyúr
válasz
ImACeltic
#604
üzenetére
Én nem játszottam a játékkal, de az már elég régóta látható sok játéknál, hogy az engine által készíttetett (általában "valós idejű") átvezetőkben a karakter modellek sokkal részletesebben néznek ki mint játék közben. Remek példa erre szinte az összes Ubisoft játék, ahol hatalmas a különbség a cinematic és az open world modellek között. Gondolom itt is vannak engine által készíttet átvehető videók? Ott is így néz ki?
-
negyven2
nagyúr
válasz
homerhamm
#594
üzenetére
Nem feltétlenül (amúgy igen, nekem még megfelel a One X), mert ezek a képek több évesek már (megnéztem a legújabb RDR2-es képem is 194 nappal ezelőtt lett elkészítve). Csak most mentem át őket OneDrive-ram, mert sajnos közvetlenül PC-re nem lehet áttenni már. Ugyanis a GamerDVR (és társai) nem látja a képeket, ahogyan a PC-s Xbox app-ból és a böngészőből se lehet csak úgy leszedni. Alternatívának még ott a mobil app, de ott meg egyesével kell letölteni. Így annyit csinálók, hogy Xbox-on keresztül bemegyek a DVR részhez és játékokként áttöltöm OneDrive-ra az egészet.
-
negyven2
nagyúr
Tudom te nem hiszel a Rockstar-nak, de a Take-Two elönkének volt egy nyilatkozata, miből az jött le, hogy tisztában vannak azzal, hogy nagy a rajongótábora a játéknak, és szeretnék a jövőben is támogatni azt. Erre jött aztán, hogy a gta fejlesztése miatt jelenleg most arra fordítanak minden erőforrásukat. És a RDR2/RDO kisebb léptékű tartalmi és technikai frissítéseket kap majd a jövőben.
Ugye 3 hete jött ki egy mini QoL frissítés ami a telegram küldetéseken kívül, főleg a PC-s kiadásban hozott változást (FSR2, DLSS csuszka, nvidia reflex támogatás, és egy jobb TAA került a játékba. Ez utóbbit elviekben a konzolos kiadások is megkapták. Illetve bekerült a játékba (vagy legalábbis a file-ok köze) egy ingame crash, bug report opció is, ami jelenleg még inaktív (vagy csak a test verziókban érhető el). Ezzel lehet majd a játékon belüli bugokat hatékonyabban jelenteni, képpel.
Vagyis valamit még kezdeni szeretnének a játékkal a jövőben is. És a jelen generációs kiadásról szóló pletyka is valójában nem azt mondta, hogy lelőtek, hanem hogy jelenleg jegelik azt a projectet (ahogy a többit is).
ImACeltic: a photo mode-ot a PC-s kiadás kapta meg először, majd 2019 decemberbe a PS4-es kiadás, 2020 januárjában meg az Xbox One-os kiadás kapta meg. Kicsit érdekes a működése, mert előbb ki kell lépni a menübe, majd ott aktiválni kell (PS-en elvileg a touch pad-et kell megérintői). Bár be lehet állítani úgy is, hogy ráteszi a photo mode-ot arra a gombra amivel a kameranézetet váltod (ekkor nem működik a kamera nézet). illetve ha FPS nézetben vagy, animáció/átevezőt közben szeretnéd használni, akkor nem lehet körbeforgatni a kamerát, hanem csak a képernyőn lévő képet tudod efektezni. Vagyis TPS nézetben kell lenni ha a klasszikus értelmében szeretnéd használni azt (a karakter körül egy adott területen belül szabadon mozogni).
Új hozzászólás Aktív témák
- Asztalos klub
- Garmin Venu 4 - a nagy ugrás
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Idő előtt felbukkant a Galaxy A57 egy európai webshopban
- Mobilinternet
- BestBuy topik
- Lexus, Toyota topik
- Adguard Premium (Android, PC és egyéb rendszerekre, valamint böngészőkhöz)
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Noctua NH-L12S L-Type
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB SSD RTX 5070 Ti 8GB 16" QHD+ 3év Prémium GAR
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation fejhallgató
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B360N i5 9600KF 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus 400W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

...
