-
Fototrend
Linksys WRT54G/GL/GS router
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Kapanyél #13131 üzenetére
Mea Culpa, elővettem a WRT54GL-t, teszteltem kicsit, és hát a 2.4-es fw bugos, nem megy benne a kliens mód! Ellenben ha feltolod a 2.6-os kerneles 120-as verziót, azzal tuti kell mennie, ma próbáltam!
Sorry!
-
válasz
Kapanyél #13129 üzenetére
Pedig nekem is van egy Linksys WRT54GL-em, szintén Tomato-val, amit be is konfigoltam a szomszéd WiFi-re, arra az esetre, ha a szolgáltatóm bemondaná az unalmast, akkor csak előveszem a Linksys-t, kihúzom a CISCO modemből a LAN kábelt, átdugom a Linksys WRT54GL LAN portjába, és már nyomja is az RT-N66U-ba a szomszédtól kölcsönzött netet! Persze a távolság (30-35 méter, és vagy 5-6 fal) miatt ez leginkább csak böngészni, fórumozni, és levelezni alkalmas, de a lényeg úgyis ez!
Mondjuk a 743ND gyárilag is tud WiFi kliens módot!
-
-
Kapanyél
őstag
válasz
Kapanyél #13126 üzenetére
Amúgy egy kicsit zavaró, hogy a WAN beállításoknál ha statikusra állítom, ott kéri az IP-címet, a maszkot és a gateway-t. Namármost az IP akkor itt mi? Mert az átjáró nyilván a 4G cucc IP-je.
Ide, gondolom, a 4G által kiadható tartományba eső címet kellene írni. A kérdés, hogy a WRT54 LAN oldali IP-je akkor mi legyen? Ugyanez? -
krealon
veterán
válasz
Kapanyél #13071 üzenetére
"WRT54GL-em van Tomato 1.28-cal. Szeretném, ha a mobil wifi routerem jelét fogná valahogy, amit WAN-ként kezelne és osztaná meg a switch portjain.
Milyen beállításokat kell használni ehhez?"Elvileg ezekkel a beallitasokkal mukodik, de speciel az en Android v4.1.2-es telefonomra nem volt hajlando csatlakozni.
Nalam a megoldas egy TP-link + Gargoyle lett.
-
-
válasz
Kapanyél #13073 üzenetére
1. Sehol sem írtad, hogy WiFi-n is tovább kellene osztania a vett jelet! A jelet nem is kell keresned, beírod a mobil SSID-t és a PSK-t a Tomato-ba, és az csatlakozik hozzá!
2. WDS-t mindkét routerben be kell állítani, és leginkább azonos hardverek esetén szokott jól, és megbízhatóan működni!
-
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Cooler Master CK550 RGB mechanikus (barna switch/magyar kiosztás)
- Újszerű Meta Quest 3 (128gb), 1 év garanciával +kiegészítőkkel
- Asus Prime B560M-K + i5 1500 + be quiet! + 32 Gb Patriot Viper 3.200 Mhz Beszámitok!
- Eladó Konfig Ryzen 7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX6800XT 16GB!
- 5700x / B550i ITX Aorus / 32GB HyperX / Lianli vízhűtés /1000 SFX-L corsair táp/ 1TB nvme
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7800X3D Processzor!
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest