-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
orbano
félisten
Köszi! Közben találtam egy ilyet:

Itt a teljes cikk. elvileg EU-ban az V-ös kategóriát kérik számon jelenleg. Ez ahogy számoltam kb. 16 wattól van 80% felett és 1 wattnál 62%, a ketőt között egy lassított logaritmikus emelkedéssel.
Tudtok mondani linket, ahol ilyen tápokat kapni itthon?
Köszi
ja és a teljes cikk, ha érdekel valakit: [link]
-
orbano
félisten
köszi, megkérdem ott is. 100 watt körülire gondoltam az itthoni leendő htpc konfigomnak. még mindig gondolkodom olyan házon, amibe belefér ATX táp és mATX alaplap. seasonic kis 360-as tápja 25 watton 75%-ot eszik. kíváncsi vagyok el lehet-e érni ennél jobb eredményt paneltáppal.
-
orbano
félisten
egy paneltáp + ac adapteres megoldás hatásfoka 20-30 watt körül kb. mennyi?
-
orbano
félisten
válasz
Pista0001
#18013
üzenetére
99% hogy asrock lesz, nagyon elégedett vagyok velük, ahogy a rendszergazdijaink is, sok asrockos gépet szereltünk össze magunknak és az ügyfeleinknek is. egy z87m extreme4 nem lenne amúgy jó? mondjuk ehhez le kellene mondanom az itx-ről (bár reménykedem, hogy létezik matx-hezis kellően pici kuckó)
-
orbano
félisten
-
orbano
félisten
Hali!
össze szeretnék rakni egy workstation gépet, erős procival. 4770k vízhűtéssel. diszkrét vga nem lesz. létezik jó itx-es tuning lap, vagy be kell érjem matx-szel. mindkét esetre várnék tippeket kisméretű házra, ami relatíve nem túl drága (20k környéke, vagy kevesebb) és rendes ATX táp fér bele, és lehet normálisan vízhűtést szerelni bele. eheim hpps saját tartállyal, kb. dupla 12-es radi.
prodidzsájt néztem, ilesmi kéne csak olcsóbb, és egy picivel kisebb
köszi
-
orbano
félisten
Streacom FC5-re létezik valami olcsóbb alternatíva? Nem feltétlenül fontos a fanless kialakítás, csak a hifi méretű, fekete alu előlaos design a lényeg. a 80k már erősen felül van az ingerküszöbömön

Új hozzászólás Aktív témák
- Dobozos vadonat új Viper Venom DDR5 32 GB 7000 MHz RAM KIT leárazás!!!! AkciÓÓÓ
- Corsair DOMINATOR PLATINUM RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP - 99 hó garancia
- ASUS ROG Strix X670E-A Gaming WiFi alaplap.
- Eladó több darab 8GB DDR4 SODIMM laptop memória modul.
- ASUS H170-PRO + i7-6700 4C/8T - DDR4 - I/O shield - Külön is
- Apple iPhone 5/5S szerviz alkatrészek, készletről akár másnapra!
- ÚJ Bontatlan Honor X7d 6/128GB fekete/ 12 hónap jótállással!
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Plus 128GB Black használt szép állapot 90% akku 6 hónap garancia
- Raktáron lévó VGA-k!!! Kamatmentes részletre is!! Érdeklődj!!!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 9400F 6 mag 6 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





