Aktív témák
-
neduddki
nagyúr
válasz
BlacKSouL
#1952
üzenetére
HI!
Mind a kwetto homeopatia belso kezelesre:- ))) szoval hagy aszt a kotedst??? amugy mi a hejjzet, nem toksemmit...
''SEDATIF PC - stresszre, alvászavarra
Mai, felgyorsult világunkban gyakori probléma a túlhajszoltság, a stressz. Stressz hatására szervezetünkben bonyolult biokémiai folyamatok zajlanak le, amelyek ismert testi és lelki tünetekhez, eltérésekhez és panaszokhoz vezetnek.
A nyugtatók és altatók csökkentik az éberségi szintet, álmosítanak, kábítanak. A SEDATIF PC homeopátiás különlegesség olyan alkotóelemeket tartalmaz, amelyek csökkentik a stressz okozta vegetatív funkciók hevességét, oldják a stressz következtében kialakuló szorongást, feszültséget. Mellékhatást, hozzászokást eddig nem tapasztaltak.
A SEDATIF PC hatásos a stresszreakció minden szakaszában — mind tüneti, mind megelőző kezelésre, valamint gyermekek alvászavara esetén is.
A SEDATIF PC-t szedheti a család minden tagja, csecsemők, gyermekek, várandós anyukák, felnőttek és idős emberek is.
A felhasználók visszajelzései szerint a SEDATIF PC hatékonysága megegyezik a más gyógyszerekével — különösen az idegesség, az elalvási nehézség, a gyakori felébredés és az alvás idejének tekintetében. A SEDATIF PC szedését jobban viselik a betegek, mert nem okoz nappali aluszékonyságot.
Hatóanyagok:
A Sedatif PC tabletta hatóanyagai a homeopátiás alkalmazáskor az alábbi betegségek ill. tünetek enyhítését és gyógyítását segítik:
Aconitum napellus: szorongással járó általános túlfűtöttség, izgatottság, álmatlanság csökkentésére.
Atropa belladonna: a túlzott mértékű érzékszervi érzékenység (fény, zaj, hideg) csökkentésére, lüktető, erős fejfájásra.
Calendula officinalis: enyhe görcsoldó hatású.
Chelidonium majus: hatóanyaga a chelidonsav, mely enyhe nyugtató hatású.
Abrus precatorius: „túlhajszolt” egyén fejfájására.
Viburnum opulus: idegnyugtató és simaizom relaxáló hatású.
A Sedatif PC tabletta kombinációs homeopátiás készítmény, amelyben a monokomponensű szerek együttes jelenléte szélesebb indikációs területet tesz lehetővé az egyedi komponensek monoterápiás alkalmazásához képest.
Adagolás:
Felnőtteknek naponta 3x2 tabletta, gyermekeknek 14 éves kor alatt 4x1 tabletta, nyelv alá téve vagy elszopogatva. A tünetek enyhülésekor az alkalmazás gyakorisága csökkenthető.
Alvászavar esetén a napi adagot kell bevenni, de az utolsó adagot közvetlenül elalvás előtt kell elszopogatni. Amennyiben a tünetek a kezelés ellenére egy héten túl is fennállnak, és javulás nem következik be, forduljon orvosához.''
www.boiron.hu
[link]
udv
neduddki
Aktív témák
- VR topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Spórolós topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Xbox Series X|S
- Milyen routert?
- Mire lesz elég a Z Fold8 extra akkumulátora?
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4370
- Új! AKRacing Premium Master gamer szék
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciácal
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB SilentiumPC Signum SG1 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
