Új hozzászólás Aktív témák
-
Htibimor
senior tag
Én most szeretnék egy ilyen monitort, de sehol nem lehet kapni
-
Goblin12
őstag
Ez már jó irány még legyen hajlított meg 4K és nálam vétel, a g-sync meg jöhet bele.
Még a hajlításról le is tudok mondani.
-
ribizly
veterán
Attól még, hogy sok hozzászólásod van, meg van némi tapasztalatod, még nem tudsz mindent. Kérlek szépen ülj le egy arra megfelelő konfigurációval (mondjuk i5 4690k, 16GB RAM, GTX970 SLI) és nézd meg ezt a monitort (vagy bármelyik G-Sync-est). Ha ez megvolt akkor tessék ismét hozzászólni a dologhoz.
Addig meg amíg nem jutsz hozzá egy ilyen lehetőséghez tessék vizsgálni ezt és eldönteni vajon van e különbség a ~30 és a ~60 fps között:
[link]Ha ez megvolt, akkor lehet gondolkodni milyen lehet a 144Hz...
-
dracholius
csendes tag
válasz
#32839680 #98 üzenetére
"Mégsem javasolnánk nem NVIDIA VGA mellé, ugyanis AMD Radeon vezérlővel képtelenek voltunk 60 hertznél nagyobb frissítést kicsikarni belőle, egyszerűen nem adott képet (ahogy más G-Sync kompatibilis monitor esetében is támadtak már hasonló problémáink)."
Ezt a megjegyzeset nem egeszen ertem a cikk irojanak... nalam a XB270HU.t egy HD7850 siman hajtotta 144Hzen, WQHDban a BF 4 alatt... de meg 2D-ben is kitudtam valasztani a kulonbozo frekvenciakat.. ha jol emlekszem 75 / 100 / 144...
btw, a monitor kepe tenyleg osszehasonlithatatlan egy TN paneles verzioval.. igy akar azt is megmerem kockaztatni, h jobb valaszas, mint XB280HK ... -
aram01
nagyúr
válasz
KIRA\/NOVA #104 üzenetére
vagy projektort, 5m-es képátlóval
-
válasz
KIRA\/NOVA #104 üzenetére
vajon még hány évig lesz hivatkozás a mára nem létező plazmatechnologiára?
(nekem is fut egy jó plazma otthon, semmire se tartom az lcd-t, de sajnos 2015-ben már nem tud érv lenni - akinek van, örüljön és reménykedjen, hogy kihuzza vele 10 évig)
-
TTomax
félisten
válasz
KIRA\/NOVA #104 üzenetére
Jó lesz az 60Hznek is az a plazma,meg a felbontása is 1920X1080,az vagy 40"-ra.. többit már nem is sorolom...
-
KIRA\/NOVA
aktív tag
Ennyi pénzért Plazmát kapok FHD-ban 600Hz-est és a képe is jobb a kontraszt a plazmán ezerszer jobb annyi hogy nem szabad ott hagyni huzamosabb ideig mert besül de erre is van gyógymód átkapcsolok oda ahol semmi van pontosabban feketeség. Beteg 250eFT egy ips panel ért ennyiért már OLED-et kéne nyomatni homorú képernyővel.
-
I3EI\ICE
aktív tag
Gyerekek, a TFT-central szerint ennek a monitornak 3ms az input lagja (pixelválaszidővel együtt). Szóval a nagyobb felbontás, és a +24Hz mellett egy nagyon lényeges dologban jelentősen jobban szerepel az Eizo MVA monitorjánál, ami emlékeim szerint 20ms körüli laggal bír. Az meg azért egy 160-180 ezres gamer monitoról nem épp kielégítő szvsz.
De a 3ms az már ott van
Kár hogy csak sRGB színterű, és nem Wide gamutos, WCG-vel ez lenne álmaim monitora...
-
bteebi
veterán
Jó lenne ez, csak nem ennyiért. Egy százassal kevesebbért viszont már megérhetné.
-
sb
veterán
Most erre mit mondjak... szerintem meg hatékony mert a jellegéből adódóan eltünteti a zizik 90%-át is. Ahogy leírtam.
A több frame-es megoldás inkább elmosást generál (meg input lagot,d e az most mellékes), információtartalom alapján semmi szükség más frame-ek adataira ahhoz, hogy ne legyen zizis valami. Épp úgy ahogy egy csillió felbontásban renderelt, nagy ppi-s, AA nélküli képnél sem lenne más frame-ből adat, csak egyből. Ezt a módszert ugye te javasoltad, de semmivel sem jobb az AA-nál. Mondjuk egy supersamplinggal gyakorlatilag egyenértékű, csak az egyiknél a szemed mossa össze - 1 frame-en belül - a nagyon kicsi, láthatatlan pixeleket, a másiknál meg az SSAA.
Mozgási anomália kellő felbontás vagy AA esetén nem nagyon lehet. Ha van - más jellegű, amit több frameből való mintavétellel lehetne eltüntetni akkor az inkább blur jellegű dolog. A szem tehetetlenségére megoldás inkább, ha szétmosol egy amúgy képenként tűéles mozgó valamit. Pl. egy nagyon kis négyzetrácsos mintát.
De ez meg olyan amit a valóságban is filterelned kellene mert ugyanúgy zizegne a szemed előtt mint monitoron. -
macskea
őstag
Én értettem mit akartál, a VA panel sem egy "kazal szar", mint a TN, és a 144 Hz meg a 120 Hz között sem látom azt az óriási különbséget, hogy áhítattal leboruljak ez előtt a monitor előtt. Jó dolog? Persze. Jobb, mint amiket eddig lehetett kapni? Igen, jónéhány tekintetben jobb. Eddig nem volt semmi ilyesmi, azaz abszolút hiánypótló? Nem, annyira azért nem. Kapott a Foris egy erős vetélytársat. Erről van itt szó, nem (sokkal) többről.
Troll ON, ha nem FreeSync, akkor nekem az egyelőre nem feature, hanem bug. Troll OFF
-
trufa12
addikt
Ez ugyan olyan mint az erősítők is
jobb a régi mint az új, az újakon nincs dinamika (mondjuk gyártanak 200 fajtát , 500 ezerért lehet már van )
de hallottam felső kategóriás marantzot, akkor közép kategóriás onkyot , valahogy nem volt meg az a telt hangzásuk
bár lehet ez a normál, és az embereknek ez a jó hangzás, de akkor én nem ember vagyok
-
Reggie0
félisten
De teljesen mas technologia. Ez kb. olyan mint ha azt mondanad, hogy ha motorkerekparral lehet menni 300-al, akkor miert nem tudnak olyan sima kerekpart csinalni, ami szinten 300-al megy. LCD-vel a nagy frissites mindig is problematikus volt es lesz. Egyszeruen a mukodesi alapelve miatt.
(#84) sb: Persze, csokkenti, de nem eleg hatekony. Ezert is kene a szomszedos frameket is figyelembe venni.
-
trufa12
addikt
Arra törekednek évek óta, hogy kis méretben , hatékonyabban de ugyan olyan jó v jobb képet adjanak ezek a fos monitorok
mert régen alapvolt a 75 HZ , meg sok tudta a 120 at meg mennyit crt-ből, jó kép is volt a többségén , akkor is voltak rosszak, jók , jobbak, csak mind zabált, meg roncsolta a szemet ...
De 1 igazán jó crt monitor ha még (Jó ) -.- akkor az képileg odabasz .
-
Vincent_
aktív tag
Vagy a nagytestvérét.
-
sb
veterán
Azért túlzásokba ne essünk, az AA akkor is drasztikusan csökkenti a zizegést, ha frame-en belüli csak.
A mintavételből összemosott pixelek miatt a részletesség és így a logikai felbontásod is csökken.Vagyis az éles pixelváltások nagy része mozgásban is eltűnik. Márpedig a zizis mozgást az okozza amikor egy fehér pötty arrébb ugrik 1 diszkrét pixelt. Inkább lesz elmosott az AA-s kép mint zizegős.
Persze ritkán 1-2 spec mintán előjöhet.Meg 27" 1440p azért nem az a pixelméret, ami kiverné az ember szemét AA mellett.
Mondjuk én eleve nem vagyok a nagy PPI barátja - jelenleg legalábbis. Totál felesleges brute-force megoldásnak tartom jelenleg, amikor nem tudjuk kihajtani normálisan. Míg az AA megoldások elég jók régóta.
-
Feri1977
senior tag
Már a 35 is folyamatos, de elég bőven a 40-50, minek a 144? Úristen...pfff Parasztvakítás a köbön.
-
Eagl3
veterán
Pedig valóban hiánypótló. IPS 144Hz eddig nem létezett, EIZO-nak van ugye a Forisa, ami VA panel. EZ ráadásul 27" és magasabb felbontás, tehát több szempontból is újdonság főleg ha a G-Syncet is hozzávesszük, bár az engem nem különösebben hoz lázba, tekintve, hogy ilyen monitort az vesz, aki kis is tudja használni.
Biztos vagyok benne, hogy itthon is el fog menni jó pár darab ha csak abból indulok ki, hogy itt a PH!-n is szép számmal vannak emberek, akiknek csak a VGA 3-400K a gépében. -
jedis
senior tag
Ebből a pénzből, inkább vennék 3db ilyet !!!!
-
Vincent_
aktív tag
A cikk címében írt hiánypótlóságot továbbra sem érzem... Jópár évig láttam a hazai értékesítéseket, és az a tippem, hogy 250.000 pénzért kb. 0 darabot fognak itthon eladni ebből. Hogy miért? Aki már ennyit kiad egy profi monitorért, az inkább vesz profi gyártótól (leginkább Dell-től).
Félreértés ne essen, nem a technológia terjedése ellen vagyok (amit magát üdvözlök), hanem a hazai realitások mellett.
-
sb
veterán
Mozgásban vagy állóképen? Mert az előbbi kicsit más jellegű probléma. Jóval látványosabb adott - egyébként megfelelő - pixelméret mellett is.
(És mondjuk azon is múlik ki min keresztül nézi a monitort. Értem itt a szemüveget... negatív dioptria szemüveggel eléggé kicsinyít, ergo a pixelméret is kisebb, kevésbé zavaró. Kontaktlencsével vagy bármelyik nélkül meg nagyobbak a pixelek.
)
-
sb
veterán
Tudom, hogy nem nagy cucc, de minek? A CRT-k villogtak eleget...
144Hz-en nem hiszem, hogy sok mindent látni lehet belőle.
Persze végül is nem a frissítéstől függ, hanem a panel válaszidőtől, azt meg nem láttuk pontosan. De gyanítom nem egy 60Hz körüli frissítést lekövetni bíró panelt dobtak a 144Hz meghajtásához. -
250
-
blaca83
őstag
Jónak tűnik, szívesen kipróbálnám.
Remélem a nagyobb gyártók is hamarosan rákapcsolnak és minél több komoly monitor jelenik meg ebben a felhasználási körben is.
(Addig elleszek valahogyan a 27".-os Dell-el) -
keIdor
titán
2011 óta használok 27" 1440p kijelzőt, ez kicsivel több, mint 100ppi, ha neked az éles, képzeld el ezt.
Megszoktam ezt már, ennyi az egész. 1440p amúgy sem olyan durva ám, eleve kevesebb AA kell alá. 2xMSAA, SMAA, FXAA ilyeneket használok. Amit meg szeretek benne, hogy kicsi minden asztalon, de még nem annyira, hogy zavaró legyen... -
Yodamest
veterán
Én olyan 80-100cm-ről nézem, de semmi pixeleződést nem látok. Igazából ha látnék sem zavarna, mert mint mondtam engem valahogy ez nem tud zavarni. Anno a cod2-t is 800x600-ban játszottuk klánnal, mert úgy volt meg a kívánt sebesség és abszolút nem zavarta a szemem, sőt valamilyen szinten kellemesebb azt nézni, mint tűéles vonalakat. Egy minecraft is ha megnézed gyakorlatilag hatalmas pixelekből áll mégsem zavar senkit.
Most ezt csak példának mondtam, ma már persze nem 800x600-ban játszok, de pl a PS4-es játékok is baromi szépek a tv-n és egy recés élt sem látni.Én a mellett vagyok, hogy a 1080p még egy jó 3 évig biztos elég lesz. Nem támogatom ezt a felbontásvadászatot ami most kezdetét vette 4K, 8K QHD és társaik. Feleslegesnek érzem, csak arra jó, hogy még jobb VGA-t vegyél, nehogy elég legyen a 960, 970, szimpla marketing az egész. Látványban tökéletes a 1080p is. Nekem ez a véleményem.
-
Yodamest
veterán
Mondjuk az is egy szubjektív dolog, hogy kinek mi a pixeles. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy engem soha nem zavart ha valami pixeles. Direkt olyan képernyőt kerestem ami 32" és 1080p, nem pedig 1440p!
Fontosabb nekem, hogy:
1. a VGA ne haljon be, jobb legyen a 3d teljesítmény, hiába van gtx 970-em, nem kockáztatnék meg egy 1440p-t.
2. minden nagyobb legyen, ne csak maga a képernyő, de ezzel arányosan az ikonok, betűk, asztal, szóval minden. Jó tudom, lehet skálázni a windowsba, de az nem olyan és körülményes. (nem minden elemet növel meg egységesen, elcsúsznak a dolgok stb..)Játékokban teszek rá egy élsimítást és abszolút tükör simák az élek, szóval ott semmi sem látszik.
Szóval ezt a pixeles dolgot nem igazán értem. A parancsikonok pixelesek? mert azokat sem látom annak. Most egy 23"-es monitorról írok, és semmivel sem kevésbé pixeles a windows kezelőfelülete mint otthon.Mit látsz pixelesnek?
-
Döglött Róka
veterán
Tovabbra sem ettol fog a ver istvan jol cod-ozni. Parasztvakitasnak kivalo.
-
Yodamest
veterán
Igen, 1080p. Abszolút nem pixeles egyébként. Sokan hiszik ezt, de legalábbis ez a Sony W705-ös tv egyáltalán nem az. Gondolom valahogy a pixeltávolságok jól vannak megoldva, de ehhez a részéhez nem értek.
Imput lagom abszolút nincs, ezt megtudom mondani, mert előtte egy Dell U2312HM monitorom volt, ami híres a nagyon alacsony imput lagjáról. Bátran állíthatom, hogy nincs különbség ilyen szempontból.
Minden képjavítás természetesen ki van kapcsolva, szóval nincs után húzás, elmosás meg hasonlók.
Nincs képtörés mert a V-Sync többnyire be van kapcsolva, de ha nincs pl. CS GO alatt, akkor sem szoktam látni, max nagy ritkán.Szóval mindent kilőttem amit mondtál, és nem heccből, hanem mert tényleg így van.
És amivel szintén nem lehet vetekedni, hogy ezt a képminőséget (elképesztő szép képe van a Sony w705-nek)
ilyen áron egy monitortól sem kapnám meg, max 3X ennyiért. -
keIdor
titán
És 1080p mi? 32"-n az nekem pixeles, és a képtörés, V-Sync-és input lag ugyanúgy megmarad, nem kéne, de ahogy írtad, kinek mi. A monitor és a TV amúgy sem jó egymás kiváltására. Nekem. Eleve más technológiák kerülnek mindkettőbe.
Monitorba sosem kerül TruMotion és hasonló okosság, amitől sima lesz a film, TV-be meg G-Sync meg AMD-s társa, eleve DP sincs. Ezért se keverném soha.
-
Brett001
aktív tag
Ja persze igen, felesleges volt a mondatomban az "is".
Mindegy a lényeg, hogy nekem FreeSynces monitor kellene (ha venni akarnék ) mert erősen valószínű, hogy ha erősebb VGA-t veszek, az is AMD lesz. Kártya igen (270x esetleg 280 használtan) monitor nincs betervezve, anyagi okok miatt. Nagyon jó nekem a mostani HP-m, anno az prémium moncsi volt és fotószerkesztés miatt vettem. Szóval messze vagyok a gamer vonaltól, nekem már tökéletesen megfelel, ha egy játék folyamatosan tud 40 fps-t.
-
Yodamest
veterán
Én már soha nem mennék vissza csak 60Hz és G-Sync nélküli monitorra.
Én meg 27"-es monitorra nem mennék vissza soha. Nekem egy 32"-es Sony tv a monitorom és került kemény 100K-ba. Ennél kisebbet biztos már nem vennék. Láttam már 144Hz-es monitort, de nem voltam elájulva tőle.
De végül is kinek mi a fontosabb, nekem egy 27"-es már kicsi lenne, ez a 144Hz meg valahogy annyit nem ad az élményhez, hogy a pénztárcám és a képméret rovására menjen.
-
trufa12
addikt
Am vicc az emberek hülyítése
mert gyakorlatilag ugyan azt csinálják mint régen
ezer éve mentek a jobb CRT monitorok 120 HZ et v mennyit
Ha nem roncsolná a szemet , akkor beszereznék 1 böszme nagy jószágotés azt használnék mai napig .
Nincs ebbe semmi extra ... majd ha olcsón adják lehet venni .Meg persze akinek feleslegesen vannak százezrei akár millái, nyugodtan vehet felőlem 3 at a 4 gtx 980a mellé
-
trufa12
addikt
Majd 2 év év múlva
jó lesz
-
Brett001
aktív tag
De legalább használható AMD kártyával is...azért nem mindegy. Egy radeon tulajnak tök felesleges ilyen G-Synces montirért 250 ropit kiadni, mert csak ad vele a szarnak egy pofont, ha úgyis csak 60Hz-en használhatja. No meg az is számít, hogy mennyire bivaly kártálya van valakinek. Ha egy középkategóriás, legyen az nvidia vagy amd kártya, egy jétékban nem tud 60 körülinél nagyobb max fps-t kihozni, akkor szintén felsleges a 144Hz. Persze akinek ilyen moncsira van pénze meg gamer, annak úgyis erős VGA-ja van.
-
keIdor
titán
válasz
Hurkaleves #50 üzenetére
V-Sync-el az a baj, hogy sok játéknál megnő a késleltetés (input lag) már nagyon zavaró szintre, vagy korlátoz 30fps-re, mert bugos, ha meg kikapcsolod, akkor töredezik a kép. Erre megoldás a G-Sync, csak az előnyöket kapod.
120-144Hz-nél meg sokkal folyamatosabb a kép (ennyivel több képkockát rajzol ki a monitor) de ezeket csak akkor fogod látni, ha ki is próbálod. Én már soha nem mennék vissza csak 60Hz és G-Sync nélküli monitorra.FreeSync meg egyelőre egy kompromisszumos megoldásnak tűnik. Hiába ingyenes, nem is olyan jó, mint a G-Sync.
-
keIdor
titán
Szívesen megnézném az Asus-om mellett, tényleg nem lett drága, csak plusz 30 ezer, bár igaz ez 8 hónappal később jött.
-
Eagl3
veterán
válasz
Hurkaleves #50 üzenetére
Nekem 120Hz-es monitorom van és hatalmas a különbség 60 ill. 120 között.
-
Vincent_
aktív tag
Állat a cikk végén az "Acer hazai képviselete" alá beillesztett LG-s link.
Amúgymeg: negyedmilla egy monitorért? Ahha, valóban hiánypótló!
-
Eagl3
veterán
válasz
Hurkaleves #46 üzenetére
Magasabb képrfissítés, ezáltal folyamatosabb lesz a kép.
-
Hurkaleves
őstag
én laikus vagyok e téren, valaki összefoglalná nekem röviden, hogy mire jó ez a 144Hz gémer mizéria?
thx! -
Akinek játékra kell annak drága,másra meg nemigazán jó.Az 1db bemenet az szánalmas.Elmehetne az Nvidia a G-Sync-el a jó francba. Kinek van rá szüksége?
-
Akinek ennyi penze van, annak pont nincs szuksege g-sync-re. Egyebkent jo kis monitor.
-
antikomcsi
veterán
Én örülök az ilyen termékeknek.
Igaz, hogy most még nem tudok ilyesmit venni, de ezekből az első fecskékből kiindulva úgy gondolom, hogy 4-5-6 év múlva már számomra is lesznek megfizethető darabok, nekem tetsző műszaki paraméterekkel. A felbontása is pont jó, mert talán ez alá is elég lesz olyan hardver, ami nem kerül 2 éves fizetésünkbe.
-
#16939776
törölt tag
Megröfögtetném.
Prémium árért (gamer körökben) kicsit homogénebb panelt is válogathatnának bele. -
Sicilian
addikt
Pofás darab.
-
putti
aktív tag
Tetszik, nagyon jó, de nem ennyiért. Talán a feléért, talán!
-
Ricardo128
senior tag
Ennyi fillérért álom marad
-
big-J
őstag
Eddig is csak az ips volt alkalmas, aki nem használt jó minőségűt, meg se szólaljon. Minden kompetitív címben egy nagyságrenddel jobb lettem miután váltottam ips-re. Az oka az, hogy tisztább a kép, jobban látható mi történik, hamarabb tudod eldönteni mit látsz, hamarabb tudsz jó döntést hozni, és az a különbség jóval több 3ms-nél.
-
t72killer
titán
Egy hdmi-t engedhetne azért az nvidia, sajna sok laptopon csak ez van. Nem feltétlen arra kell gondolni, h az ember netbúkról akarja 144hz-en nyomatni a BF4-et, hanem pl néha rádugná a melós notit meg ilyenek. Ezekután nagyon szét fogok nézni és csak olyan mobil eszközt beszerezni, ami DP kompatibilis - nem könnyű feladat. Hdmi->DP átalakító tudtommal nincs
.
-
-
CoDWaW07
őstag
Tetszetős
Furcsa hogy az Acer lépte meg először.
Kár hogy az ára "kicsit" sok. -
Reggie0
félisten
Az Acer elsőként dobta piacra a minden gamer által várt, 144 hertzes, nem TN+film, hanem nagy betekintési szögű panellel rendelkező monitort,...
Olvasd mar el a cikket legyszives.
Szerintem meg pont arra utalt h te elsz barlagbank. Ezek utan felmerult bennem, hogy megis olvastad a cikket, csak egyszeruen nem erted a mondatokat.
-
Sinesol
veterán
Szerintem itt azon volt a hangsuly, hogy gamer nem tn-es monitor, mert hát abban nevezhető hianypotlonak.
Igaz hogy 144hz-ben talán az első, de egy Eizo Forishoz képest mégis miben lehet ez hianypótló?A barlangos dolgot meg inkabb hanyagold, mivel semmi ertelme nincs ezzel visszakérdezned. Olyan mintha nem értenéd mit jelent
No offense
-
Sinesol
veterán
Barlangban él a cikkíró?
Az Eizo már egy éve piacra dobta a 240Hz-es Va paneles Foris-t, itt meg úgy irnak erről a monitorról, mintha ez lenne az első nem tn paneles gamer monitor.
Jó ideje ips paneles verzió is van belőle, ha éppen ips kell.Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem "icipicit" nagyobb név az Eizo..szoval ha egy rakat penzt adnék gamer butaságokra, akkor inkabb Forist vennék.
-
geogabcsi
tag
Nagyon tetszetős, kár, hogy csak egy DP van benne, de ha bele gondoltok, akkor ez a jövő, a D-Sub végre felejtős!
-
Eagl3
veterán
G-sync nélkül 150-ért jó volna
-
csizo13
tag
60 ezret megér.
-
aram01
nagyúr
250?
-
zz top
tag
Na végre valami érdekes.
Már csak egy 34 colos 21:9 verzió kéne belőle, és esetleg,.. ki se merem mondani mert minnyá meglincselnek.., hhh..h..a...j..lított verzió ?
De ez is jó lenne, mondjuk 150 ropiért. -
kroy83
tag
Még egy kis idő, és nem kell kompromisszumot kötni. Ez még nem az a kategória, de látszik hogy próbálkoznak.
-
DarkByte
addikt
Ennek a monitornak a nem 144Hz-es verzióját használom (B276HUL). Nagyon szeretem, Acer monitorom még nem volt de nem bántam meg eddig.
-
jedis
senior tag
válasz
GeneraL_XTX #8 üzenetére
Mert NV only
-
atok666
őstag
válasz
GeneraL_XTX #8 üzenetére
Atok
-
GeneraL_XTX
veterán
Ennyiért már igen komoly UHD TV-t vehetnék, miért venném pont ezt?
-
Daffchy
őstag
Ennyiért ne akarjanak vele pótolni semmilyen hiányt...
-
kromatika
veterán
+1.komoly monitor.
-
mufi
senior tag
No ez már nem kuty.pics.
Ez igen. Oszt most hogyisvanezacsaktnpanelkomolyjátéra dolog?
-
CyDoN
senior tag
tetszetős, de ennyiért
-
Zoltn
senior tag
És vajon lesznek mértnincsrajtalegalábbtízbemenet hozzászólások?
Kiváló portéka, elfogadnám a Foris mellé. -
satz18
őstag
Ez durván hiánypótló cucc. Ezek után mondják hogy komoly játékra csak a TN panel alkalmas.
-
jedis
senior tag
Inkább nem kommentelem, mert megint AMD Fanboy-nak fognak titulálni !
Új hozzászólás Aktív témák
- LG (27UQ850V) 4K UHD GAMER MONITOR ! AKCIÓ
- LG (27UP850-W) 27" 4K GAMER MONITOR ! AKCIIÓ!!
- SAMSUNG (LS49C950UAUXEN) 5K 120HZ GAMER MONTOR ! AKCIÓ!
- BESZÁMÍTÁS! LG 24GM79G-B 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG251QF 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- LG 29WP60G-B - 29" IPS LED - 2560x1080 Wide FHD - 75Hz 1ms - AMD FreeSync - HDR10
- Bomba ár! HP EliteBook 8440P - i5-520M I 4GB I 250GB I DVDRW I 14" HD I DP I W10 I Garancia!
- Samsung Galaxy Z Fold 7 Újszerű állapot, hajlítható csúcstechnológia 12/512 GB Gyári garanciával!
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Intel Core i5-9500 / i5-9500T / i7-8700 / i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest