- Fórumok
- Okostelefonok
- Poco F7
- (téma lezárva)
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Poco F7 – bajnokesélyes
Itt folytatható a diskurzus.
Ezt zárom. -
gabor_01
őstag
-
Anonymus23
veterán
Köszi szèpen. Igen az ugreen-t jópár éve használom már nem első telefonnál és mindnél tudta eddig a szupergyors töltést, de az F7nél nem akarja a 90 wattot.
Az Essagerrel szemezek már egy ideje, de alin amiket találtam eddig azt írta, hogy nem megy vele.#181 Anonymus23 köszi szèpen az infókat neked is. Szerintem rendelek is egyet.
Működik szépen a 90W:
Jó, azt nyilván nem tudom garantálni, hogy biztosan, de nálam megy szépen. Ez egy 1,5m-es kábel.
-
grobalster
csendes tag
Köszi szèpen. Igen az ugreen-t jópár éve használom már nem első telefonnál és mindnél tudta eddig a szupergyors töltést, de az F7nél nem akarja a 90 wattot.
Az Essagerrel szemezek már egy ideje, de alin amiket találtam eddig azt írta, hogy nem megy vele.#181 Anonymus23 köszi szèpen az infókat neked is. Szerintem rendelek is egyet.
-
Kowi84
aktív tag
-
Anonymus23
veterán
Sziasztok! Megvettem én is a telefont Dhgate-ról kb 5 nap alatt itt volt. Esetleg tudtok ajánlani olyan kábelt ami a gyárihoz hasonló teljesítményt tud?
Az előzőhöz használt Ugreen csak szuper gyors tölti de viszont jóval lassabban mint az előző Poco-t.A kábellel kapcsolatban még egy infó, ITT kaptam eligazítást.
-
Anonymus23
veterán
Köszi, akkor első körben rendletem egy alap Xiaomi "kompatibilist"
Ja közben megjöttek a Temus USB C 3,5 jack átalakítók, mindegyikkel teljesen jól működik, 300 Ft/db-os is és a 400 Ft-os is...
-
Anonymus23
veterán
Sziasztok! Megvettem én is a telefont Dhgate-ról kb 5 nap alatt itt volt. Esetleg tudtok ajánlani olyan kábelt ami a gyárihoz hasonló teljesítményt tud?
Az előzőhöz használt Ugreen csak szuper gyors tölti de viszont jóval lassabban mint az előző Poco-t.A 134-es hsz-emben linkeltem egy temu-s kábelt, azzal megy a 90W.
-
kbyte1024
veterán
Sziasztok! Megvettem én is a telefont Dhgate-ról kb 5 nap alatt itt volt. Esetleg tudtok ajánlani olyan kábelt ami a gyárihoz hasonló teljesítményt tud?
Az előzőhöz használt Ugreen csak szuper gyors tölti de viszont jóval lassabban mint az előző Poco-t.Az ugreen pedig jo,de prrobáld ki az Essager-t

-
grobalster
csendes tag
Sziasztok! Megvettem én is a telefont Dhgate-ról kb 5 nap alatt itt volt. Esetleg tudtok ajánlani olyan kábelt ami a gyárihoz hasonló teljesítményt tud?
Az előzőhöz használt Ugreen csak szuper gyors tölti de viszont jóval lassabban mint az előző Poco-t. -
Anonymus23
veterán
Szerintem itt nincs olyan, hogy bevált, kipróbált hely, mivel viszonylag kevesen vásároltunk ilyet, így maximum pár vásárlás lehet, ami se nem bevált, se nem kipróbált, max nekünk nem volt vele gond.
Én innen vettem Aliról: LINK
Lengyel raktár, Hétfőn rendeltem, Csütörtökön érkezett, töltővel együtt, nekem akkor még 329,5 EUR volt az 512-es, most már drágább. -
mobilizmo
addikt
A telefon (vas) jó. Ha a MUI/HyperOS-el együtt tudsz élni, akkor abszolút jó választás az F7.
-
osonte
őstag
Én innen vettem (külföld): [link] . Van ott 50 USD kupon még rá, de valamikor lehet találni 70 USD kupont is. Illetve amikor értékeltem őket, akkor kb 1800 Ft-ot visszautaltak. Illetve töltő is volt a dobozban.
Vannak még olcsóbban is AliExpress-en, esetleg EU raktárban (gyorsabb szállítással), de azzal nincs tapasztalatom.Nekem X7 Pro volt 1-2 hétig és azt cseréltem F7-re, mind kettő jó telefon, de az F7 még gyorsabb, nagyobb, nekem jobban bejött, de az X7 Pro-val sincs gond. Esetleg ha speciális kérdés van, akkor arra lehet tudok válaszolni.
-
Kowi84
aktív tag
Tudtok ajánlani bevált, kipróbált helyet, ahol jó áron kapni? Nyilván az árukeresőt én is tudom lapozgatni....
Pár napja még erősen gondolkodtam, hogy az F7 vagy az X7 pro lesz a következő telóm, de jelenleg inkább hajlok az F7 felé. Légyszi erősítsetek meg a választásomban
-
B2man2
aktív tag
Hívasrögzítéssel kapcsolatban ezt találtam:
link
Nem tudom mennyit segít.
Elvileg a Taiwani és az Indonéz rom-okban bent van gyárilag a hívásrögzítés, és BL nyitás nélkül át lehet valahogy térni rájuk, de ezt csak valahol olvastam, én nem értek hozzá. Lehet van itt vagy valamelyik FB csoportban aki tud segíteni ebben. -
B2man2
aktív tag
-
Terentius
őstag
-
Anonymus23
veterán
-
blueye
veterán
-
B2man2
aktív tag
-
Terentius
őstag
-
B2man2
aktív tag
Sziasztok.
Valaki már feltette a 2.0.206-os frissítést?
Régió váltásnál jött fel( Bosznia), de még nem mertem felrakni. -
Anonymus23
veterán
A telefonban van DAC, ki van vezetve az USB-C csatlakozóra a Jack kimenet, egy gyári kábel kell csak hozzá, ami nem tartalmaz elektronikát, csak az USC-C-ből csinál Jack csatlakozót. Ja és jobb a minősége, mint a párezres kis beépített DAC-os adaptereknek. Az egyiket Emag-on vettem, az szerintem nem eredeti, de szól, a másikat pedig eBay-en Angliából, az eredeti: [link] .
Illetve ha van régi Xiaomi telefonod, ahol a dobozban volt az adapter, az is jó (egész régen).Ez is úgy néz ki mint az eredeti, de nem tudom, viszont szólnia kell: [link] .
Köszi, akkor első körben rendletem egy alap Xiaomi "kompatibilist"
-
Anonymus23
veterán
-
kbyte1024
veterán
-
osonte
őstag
Van egy halom 3,5 jack vezetékes fülesem (jellemzően korábbi Xiaomi fülesek), amit jellemzően csak fűnyírás közben használok, oda nem vinnék BT fülest, mert sűrűn kellene újravásárolni.
Van bárkinek tapasztalata ilyen USB C / 3,5 Jack aljzat átalakítókkal?
Vehetem az 500 Ft-os Temust, vagy azért komolyabb kell?
A telefonban van DAC, ki van vezetve az USB-C csatlakozóra a Jack kimenet, egy gyári kábel kell csak hozzá, ami nem tartalmaz elektronikát, csak az USC-C-ből csinál Jack csatlakozót. Ja és jobb a minősége, mint a párezres kis beépített DAC-os adaptereknek. Az egyiket Emag-on vettem, az szerintem nem eredeti, de szól, a másikat pedig eBay-en Angliából, az eredeti: [link] .
Illetve ha van régi Xiaomi telefonod, ahol a dobozban volt az adapter, az is jó (egész régen).Ez is úgy néz ki mint az eredeti, de nem tudom, viszont szólnia kell: [link] .
-
blueye
veterán
-
kbyte1024
veterán
-
blueye
veterán
Van egy halom 3,5 jack vezetékes fülesem (jellemzően korábbi Xiaomi fülesek), amit jellemzően csak fűnyírás közben használok, oda nem vinnék BT fülest, mert sűrűn kellene újravásárolni.
Van bárkinek tapasztalata ilyen USB C / 3,5 Jack aljzat átalakítókkal?
Vehetem az 500 Ft-os Temust, vagy azért komolyabb kell?
Fűnyíráshoz mindegy

De lehet hogy ennyit megér egy ismertebb név:
[ugreen] -
Anonymus23
veterán
Van egy halom 3,5 jack vezetékes fülesem (jellemzően korábbi Xiaomi fülesek), amit jellemzően csak fűnyírás közben használok, oda nem vinnék BT fülest, mert sűrűn kellene újravásárolni.
Van bárkinek tapasztalata ilyen USB C / 3,5 Jack aljzat átalakítókkal?
Vehetem az 500 Ft-os Temust, vagy azért komolyabb kell?
-
Bandi7
csendes tag
-
mobilizmo
addikt
VoLTE működik valakinek Yettelnél? voWIFI magától bekapcsolt amikor beraktam a sim-et, VoLTE-t viszont nem találom a beállításokban.
-
Anonymus23
veterán
El is hiszem, én sem vagyok túl türelmes ilyen területen.
Nekem is volt RN 9 Pro, pedig az még a jófajta Redmi-k közé tartozott, de ahhoz képest hatalmas az ugrás ennek a telefonnak a javára. Ugyanolyan gyors (sőt), mint a feleségem Xiaomi 13-a, ami 2 éve csúcsprocesszor volt.#133 mobilizmo : Gratula Neked is és jó költözést, bár már lehet túl is vagy rajta!
Lefotóztam a teszteredményeket, amelyek lefutottak mindkét telefonon:
-
mobilizmo
addikt
Esetleg valakinek sikerült már beállítani nem Poco launcherrel gesztusvezérlést?
Nem akarnék visszaváltani a gombokra. F3-on root-al meg lehetett oldani Nova Prime-al a gesztus vezérlést. -
kbyte1024
veterán
Em bántásból írtam hanem tapasztalatból
-
blueye
veterán
-
gabor_01
őstag
Na látom megkaptad a kioktatást.
Szóval, ha kímélni akarod az aksit, akkor ezerszer többet ér a kíméletes töltés.
Mondjuk egy mezei 2A-es töltővel. (Én max 1A-el töltöm éjszaka.)
Ha a körülmények kívánják, akkor persze gyorstöltök, de nem rendszeresen. -
kbyte1024
veterán
Mindenki tényleg úgy tölti ahogy akarja. Ettől függetlenül jobban hiszek a szememnek, mint a cikkeknek. A saját és körülöttem lévő emberek tapasztalata alapján van aki "simogatja" az akksiját mindenféle módszerrel, van aki pont beleszarik mindenbe (mint én is), mert ahogy írva van a telefon van értünk és amúgy is pár ezer Ft egy új akksi (10 alatt van az biztos), a lényeg hogy azt látom valaki kíméli az akksit mégis romlik gyorsan, valaki .meg semmivel nem foglalkozik és 3-5 évig bírja. Inkább attól függ milyen példányt fog ki akksiból valaki, lehet van több gyári beszállító vagy egyszerűen nem mind egyformára sikerül tartósság tekintetében.
Igy van,nem poénból ittam amit. Családban 2 ugyanolyan teli van. Redmi NOTE 13 pro plusz. Anyu vigyáz rá aksikímélő stb. Az öcsém szarik bele,fulkra tölti stb. 1.5 év után ugyanannyi az aksi degradálodas. Na ennyit a nagy aksi kímélő modról.
-
osonte
őstag
Mindenki tényleg úgy tölti ahogy akarja. Ettől függetlenül jobban hiszek a szememnek, mint a cikkeknek. A saját és körülöttem lévő emberek tapasztalata alapján van aki "simogatja" az akksiját mindenféle módszerrel, van aki pont beleszarik mindenbe (mint én is), mert ahogy írva van a telefon van értünk és amúgy is pár ezer Ft egy új akksi (10 alatt van az biztos), a lényeg hogy azt látom valaki kíméli az akksit mégis romlik gyorsan, valaki .meg semmivel nem foglalkozik és 3-5 évig bírja. Inkább attól függ milyen példányt fog ki akksiból valaki, lehet van több gyári beszállító vagy egyszerűen nem mind egyformára sikerül tartósság tekintetében.
-
blueye
veterán
OK.
-
kbyte1024
veterán
Oké legyen neked,olvasgasd a sok hülyeséget. Mert minden úgy van ahogy leírják ugye?? Na ne már. A sajt tapasztalataira hagyatkozik az ember nem? Annál nincs relevánsabb szerintem. De ha téged ez megnyugtat akkor töltsd 80-ig és örülj hogy plusz 1000évvel tovább fogja bírni
-
blueye
veterán
-
kbyte1024
veterán
-
gabor_01
őstag
-
blueye
veterán
Így van. Persze sokszor nem tartom be mert a telefon van értem és nem fordítva.
Cinikus vagy és nem adtál linket. -
gabor_01
őstag
Linket adj légyszi,
itt az enyém: [smartphone-lithium-ion-charging-tips]Ami a linken van igaz. Szíved-joga, azt csinálsz, amit akarsz az aksival.
Gyakorlati jelentősége kicsi szerintem. Ennél jobb akkukímélő módszer, ha nem teszed ki egyáltalán a töltési ciklusoknak. -
blueye
veterán
-
gabor_01
őstag
-
blueye
veterán
-
gabor_01
őstag
-
Terentius
őstag
Még mindig nem javult meg. Próbáltam minden beállítás de nem áll meg 80 százaléknál a töltés. Röhejes mert előtte két hónapig így használtam.
-
osonte
őstag
Nem bírtam Csütörtök esténél tovább
Pénteken még pakolgattam meg miegymás, de nagyon patent.
RN 9 Pro-ról váltottam, még mindig oldalra tapiznék az újlenyomatolvasó miatt (5 év az 5 év
), de már lassan átszokom rá teljesen.
Csináltam magamnak néhány összehasonlító tesztet és kb 10x pontokat kapok az RN9-hez képest.
Rendeltem egy halom boomer tokot hozzá
Illetve tegnap érkezett meg egy temus USB kábel, amit még az RN9-hez rendeltem, de ezzel is megy a 90W töltés (az RN9 eredeti kábele valahol megtört vagy nem tudom, de egy idő után nem töltött csak minimálisan, állandóan csipogott a telefon miatta). Szal ha valaki ilyenben gondolkozik és hosszabb kábel kellene a gyárinál.El is hiszem, én sem vagyok túl türelmes ilyen területen.
Nekem is volt RN 9 Pro, pedig az még a jófajta Redmi-k közé tartozott, de ahhoz képest hatalmas az ugrás ennek a telefonnak a javára. Ugyanolyan gyors (sőt), mint a feleségem Xiaomi 13-a, ami 2 éve csúcsprocesszor volt.#133 mobilizmo : Gratula Neked is és jó költözést, bár már lehet túl is vagy rajta!
-
Anonymus23
veterán
Nem bírtam Csütörtök esténél tovább
Pénteken még pakolgattam meg miegymás, de nagyon patent.
RN 9 Pro-ról váltottam, még mindig oldalra tapiznék az újlenyomatolvasó miatt (5 év az 5 év
), de már lassan átszokom rá teljesen.
Csináltam magamnak néhány összehasonlító tesztet és kb 10x pontokat kapok az RN9-hez képest.
Rendeltem egy halom boomer tokot hozzá
Illetve tegnap érkezett meg egy temus USB kábel, amit még az RN9-hez rendeltem, de ezzel is megy a 90W töltés (az RN9 eredeti kábele valahol megtört vagy nem tudom, de egy idő után nem töltött csak minimálisan, állandóan csipogott a telefon miatta). Szal ha valaki ilyenben gondolkozik és hosszabb kábel kellene a gyárinál. -
mobilizmo
addikt
Sziasztok!
Én is csatlakozom az F7 tulajok táborához. Nekiálltam a költözésnek, aránylag jól haladok, most UAD-NG-vel tisztítom ki a rendszert. -
osonte
őstag
Nah meg is jött lengyelből (Hétfő reggeli rendelés), 12/512-es, korrekt csomagolásban, sérülésmentesen, 90W-os töltővel együtt.
Most nincs időm átköltözni rá, de kívülről nagyon tetszik a technika, pillanatok alatt beindult, kijelző is sértetlen.
-
blueye
veterán
Megválaszolták, ha valaki érintett esetleg:
"Megerősíthetem, hogy utánajártam a problémáinak, és hogy a megemlített termékekre valóban két év garancia vonatkozik így is." -
Terentius
őstag
Nem tudom mi történt de az okos töltés funkció nem működik. Simán tölti 80 százalék fölé. Eddig ilyen baj nem volt próbáltam a telefont újraindítani de akkor sem történt semmi.
-
Anonymus23
veterán
Nah meg is jött lengyelből (Hétfő reggeli rendelés), 12/512-es, korrekt csomagolásban, sérülésmentesen, 90W-os töltővel együtt.
Most nincs időm átköltözni rá, de kívülről nagyon tetszik a technika, pillanatok alatt beindult, kijelző is sértetlen.
-
osonte
őstag
-
ginola
addikt
Igen, ugyanannyi, mint az EEA vagy MI romokban, szóval annyi ami gyárilag van mindegyik itthon vásárolt telefonon. Kb 5 perc a menüben végigfutni és kikapcsolni a reklámokat, illetve adb parancssorban 18 alkalmazást eltávolítok (valaki ha jobban szereti a grafikus felületet, akkor az ADB AppControl programban is meg tudja csinálni), illetve a játékokat meg sok mindent simán az app ikont hosszan nyomva lehet törölni, nekem van egy listám a saját preferencia alapján, azon gyorsan végigmegyek. Szóval összesen kb 10 perc beállítés után semmi reklámmal nem találkozok, ennyit kell egyszer megcsinálni és soha nem lesznek reklámok.
Nekem is valamelyik részét 5x kellett lassítva vissszanéznem mire megértettem, pedig nem az első Xiaomi telefonom, amivel ilyesmi trükköket kell csinálni, de inkább jobb alázattal nekikezdeni, mint utólag bánni, hogy ott elrontottam és most nem kapcsol be a telefon... Amúgy az időzítéssel nem tudod elrontani, max nem sikerül amit akarsz (újrarakja az amúgy is rajta levő romot), de ha rossz fájlt töltesz le és azt sikerül felrakni, akkor szervíz a vége... Amúgy szerintem ezért nem csinálják meg magyarul a videót, mert amit csinál az nettó 3 perc, de kb 17 percig magyarázza, hogy mire figyelj és hogyan, na ehhez türelem kell.
Ez gyakorlatilag a fájlátnevezős módszer?
-
osonte
őstag
Igen, ugyanannyi, mint az EEA vagy MI romokban, szóval annyi ami gyárilag van mindegyik itthon vásárolt telefonon. Kb 5 perc a menüben végigfutni és kikapcsolni a reklámokat, illetve adb parancssorban 18 alkalmazást eltávolítok (valaki ha jobban szereti a grafikus felületet, akkor az ADB AppControl programban is meg tudja csinálni), illetve a játékokat meg sok mindent simán az app ikont hosszan nyomva lehet törölni, nekem van egy listám a saját preferencia alapján, azon gyorsan végigmegyek. Szóval összesen kb 10 perc beállítés után semmi reklámmal nem találkozok, ennyit kell egyszer megcsinálni és soha nem lesznek reklámok.
Nekem is valamelyik részét 5x kellett lassítva vissszanéznem mire megértettem, pedig nem az első Xiaomi telefonom, amivel ilyesmi trükköket kell csinálni, de inkább jobb alázattal nekikezdeni, mint utólag bánni, hogy ott elrontottam és most nem kapcsol be a telefon... Amúgy az időzítéssel nem tudod elrontani, max nem sikerül amit akarsz (újrarakja az amúgy is rajta levő romot), de ha rossz fájlt töltesz le és azt sikerül felrakni, akkor szervíz a vége... Amúgy szerintem ezért nem csinálják meg magyarul a videót, mert amit csinál az nettó 3 perc, de kb 17 percig magyarázza, hogy mire figyelj és hogyan, na ehhez türelem kell.
-
ginola
addikt
Köszönöm, reklám is van benne?
Jó lenne egy magyar hogyan csináld verzió, mert a videó nekem követhetetlen. -
Anonymus23
veterán
Ez a magyar webshop
(gondoltam ez egyértelmű hogy az új, most indult)Nem tudom honnan kellett volna tudnom, de biztos
Lehet azért sem tudok róla, mivel az enyém már úton van, 133k volt az 512-es verzió, ha minden igaz, akkor a bank még visszatérít 4k-t a bankkártyás ügylet miatt.
A DPD infója szerint elvileg Pénteken hozzák. -
osonte
őstag
Igen hát nem biztató, mondjuk nem olvastam végig csak beleolvastam. Én is inkább Kínából rendeltem most, de szerintem máskor is azt teszem, eleve olcsóbb árak vannak és most még utaltak is vissza, mert értékeltem a boltot... A szerviz meg pont nem érdekel, kb 15-ik Xiaomi telefonom van, de sosem volt gond, ha lenne inkább magam vagy azzal akit ismerek és megbízok benne, azzal csináltatnám meg.
-
blueye
veterán
"Megkérdeztem tőlük is, nem válaszolnak...."
Az jól indul, ilyenkor én hanyagolni szoktam ilyen helyről a vásárlást, ha egy egyszerű kérdésre sem akarnak válaszolni. Gondolj arra, hogy amikor valami gondod lenne (ne legyen) és akkor is így állnak majd hozzá? Én erre szoktam azonnal gondolni...
Ez a hivatalos webshop.... Nézz be ide...
-
osonte
őstag
"Megkérdeztem tőlük is, nem válaszolnak...."
Az jól indul, ilyenkor én hanyagolni szoktam ilyen helyről a vásárlást, ha egy egyszerű kérdésre sem akarnak válaszolni. Gondolj arra, hogy amikor valami gondod lenne (ne legyen) és akkor is így állnak majd hozzá? Én erre szoktam azonnal gondolni...
-
blueye
veterán
Szerintem lemaradt a link a bolthoz...
Ez a magyar webshop
(gondoltam ez egyértelmű hogy az új, most indult) -
Anonymus23
veterán
-
blueye
veterán
Ez a magyar webshop megkülönbözeteti a céges vásárlást és csak 1 éves kellékszavatosságot ad vagy 250.000 forintig vállalja a két év garanciát ugyanúgy mint a fogyasztóknak?
Megkérdeztem tőlük is, nem válaszolnak.... -
osonte
őstag
Minden natívan Xiaomi féle van benne és még telepítve sincs a Google üzenetek/naptár, a rom mérete is kisebb, kb 200 MB szemét nincs benne, persze így is marad amit el kell távolítani:

-
Brekecs
senior tag
-
ginola
addikt
-
Brekecs
senior tag
-
Brekecs
senior tag
Ez a videó alapján cseréltem bootloader nyitás nélkül romot GLOBAL-ról (MI) TAJVAN-ira (TW): [link] .
Ez pedig az eredmény a "TW" része a lényeg: [kép] .Viszont ezzel nagyon óvatosan, mivel ha valaki rossz fájlt tölt le vagy bármit másképpen csinál, akkor nem fog bekapcsolni a telefon többet, csak ha egy rendes szervizes, pénzért megcsinálja!
Megerősítem osonte fórumtárs leírását, linkjét a videóhoz, működik a rom csere bootloader nyitás nélkül !

-
osonte
őstag
Ez a videó alapján cseréltem bootloader nyitás nélkül romot GLOBAL-ról (MI) TAJVAN-ira (TW): [link] .
Ez pedig az eredmény a "TW" része a lényeg: [kép] .Viszont ezzel nagyon óvatosan, mivel ha valaki rossz fájlt tölt le vagy bármit másképpen csinál, akkor nem fog bekapcsolni a telefon többet, csak ha egy rendes szervizes, pénzért megcsinálja!
-
kbyte1024
veterán
-
Terentius
őstag
-
grobalster
csendes tag
Én még drágábban vettem, de nem érdekel, 141 ezer Ft volt (talán 1-2 nap múlva ment le az ára a rendelésem után
). A lényeg, hogy megvan és szerencsére nincs vele semmi gond. Szuper telefon, előtte az X7 Pro is az volt, annyi, hogy a nagyobb kijelzőt jobban látom, de könnyűnek érződik és vékony még tokban is. A hangja halkabb (viszont elég), mint az X7 Pro, de több mély van benne, szóval szebben szól. Ez igaz a beszédhangszóróra is, van mélytartománya, nem szeretem, amikor a másik felet "vékony/magas" hangon hallom. A rezgőmotor ugyanaz benne, de itt kicsit jobb érzés, máshol van a házon belül. Akksi meg király, kb egy napja töltöttem és most van 66%-on, persze a gyári fölösleges appok kipucolva.
Most olvasom, hogy a töltőt láttad drágábban, azt meg olcsóbban vettem itt kb 10 napja 100 Ft-tal (7490 Ft)...Köszi szépen az infót. Külön is az X7 pro összehasonlítást először azt akartam venni de az F7 jobban bejön (most még egy x3 nfc-t használok ahhoz képest bármelyik előre lépés 😁)
#78 Sub-S Köszi szépen neked is.
-
osonte
őstag
A Google tárcsázó nem engedi, ezért tajvani romot szoktam használni. Régen a frissítésnél volt a fájlcserés trükk, ott is lehetett romot cseréni, de BL nyitás nélkül, viszont azt már kilőtték, legalábbis nekem nem sikerült egy bizonyos verzió után, ha erre gondoltál. Most hogy írod, van még valami amit kipróbálok.
-
ginola
addikt
A hívásrögzítés, sokszor megbeszélek valamit és mire leteszem, már másra emlékszem/rosszul hallottam. Ez miatt van, hogy napot értettem félre vagy azt hogy mikorra kell menni. Amikor orvoshoz kapok időpontot, akkor elég gáz, ha félremegy. Jobb meg nem lesz a helyzet sajnos, ilyenkor tök jó visszahallgatni és úgy beírni a naptárba...
Amúgy én szeretem a Google tárcsázót, meg mindent, az újat is. Páran azzal nincsenek kibékülve, de nálam nem az a gond.Ahhoz nem kell nyitni a telefont, arra van az első beállításnál egy kis trükk és gyárilag működik.
-
osonte
őstag
A hívásrögzítés, sokszor megbeszélek valamit és mire leteszem, már másra emlékszem/rosszul hallottam. Ez miatt van, hogy napot értettem félre vagy azt hogy mikorra kell menni. Amikor orvoshoz kapok időpontot, akkor elég gáz, ha félremegy. Jobb meg nem lesz a helyzet sajnos, ilyenkor tök jó visszahallgatni és úgy beírni a naptárba...
Amúgy én szeretem a Google tárcsázót, meg mindent, az újat is. Páran azzal nincsenek kibékülve, de nálam nem az a gond. -
ginola
addikt
-
osonte
őstag
-
ginola
addikt
-
blueye
veterán
Van itthon, de az árkülönbség nem akkora, ami annyira megakasztana.
Pl feleségem sokkal többet fotóz, neki egy 13T-je van a jobb kamera miatt (előtte neki 64 GB-os RN9Pro-ja volt) és neki a 256 GB-os 13T lett véve, mondván ha eddig elboldogult 64 GB-al, akkor elég lesz neki a 256-os. Nah, hát szűk 1 év alatt asszem már 2x kellett mentenem róla, mert "lassan tele a tárhely), nyilván másnak ez a frekvencia ideális lenne, nekem csak nyűg.
Szerintem ezt kiveséztük, a tárhely része mindenkinek egyéni preferencia egy bizonyos szint felett. Nyilván nem venném meg 64 vagy 128 GB-al, és jelenleg a 256 GB nálam az abszolút minimum, amivel telefont veszek, így viszont nem akkora ugrás az 512, és itt árban sem.
Egyébként ilyenkor mindig a fiatalkorom jut eszembe, amikor a floppyról telepítettük a win3.1-et, meg mekkora királyság volt, akinek 20 MB-os winchestere volt
Nagyon OFF

Sikertermék volt a Iomega Zip Drive
Volt kettő is a cégemben, egy "vagyonba" került. -
Anonymus23
veterán
-
kbyte1024
veterán
Van itthon, de az árkülönbség nem akkora, ami annyira megakasztana.
Pl feleségem sokkal többet fotóz, neki egy 13T-je van a jobb kamera miatt (előtte neki 64 GB-os RN9Pro-ja volt) és neki a 256 GB-os 13T lett véve, mondván ha eddig elboldogult 64 GB-al, akkor elég lesz neki a 256-os. Nah, hát szűk 1 év alatt asszem már 2x kellett mentenem róla, mert "lassan tele a tárhely), nyilván másnak ez a frekvencia ideális lenne, nekem csak nyűg.
Szerintem ezt kiveséztük, a tárhely része mindenkinek egyéni preferencia egy bizonyos szint felett. Nyilván nem venném meg 64 vagy 128 GB-al, és jelenleg a 256 GB nálam az abszolút minimum, amivel telefont veszek, így viszont nem akkora ugrás az 512, és itt árban sem.
Egyébként ilyenkor mindig a fiatalkorom jut eszembe, amikor a floppyról telepítettük a win3.1-et, meg mekkora királyság volt, akinek 20 MB-os winchestere volt
Hasonló volt a páromnak is tavaly
REDMI NOTE 10S 64 gigás plusz memkari. Na mondom jól viselkedtél ezért a Jézuska hozott neki egy redmi NOTE 13 pro plusz-t
512gigás. Na ezt töltse meg 
-
kbyte1024
veterán
Bizony
és sokaknak számít hogy bontatlan. Jókat vigyorgok(mondjuk már dühítő) amikor jönnek az űzik hogy Nord 4-et meg Vivi 40et adnának plusz kp-t. Ittam nekik hogy olvasd el mégegyszer a hírdetésem
-
Anonymus23
veterán
-
Anonymus23
veterán
Van itthon, de az árkülönbség nem akkora, ami annyira megakasztana.
Pl feleségem sokkal többet fotóz, neki egy 13T-je van a jobb kamera miatt (előtte neki 64 GB-os RN9Pro-ja volt) és neki a 256 GB-os 13T lett véve, mondván ha eddig elboldogult 64 GB-al, akkor elég lesz neki a 256-os. Nah, hát szűk 1 év alatt asszem már 2x kellett mentenem róla, mert "lassan tele a tárhely), nyilván másnak ez a frekvencia ideális lenne, nekem csak nyűg.
Szerintem ezt kiveséztük, a tárhely része mindenkinek egyéni preferencia egy bizonyos szint felett. Nyilván nem venném meg 64 vagy 128 GB-al, és jelenleg a 256 GB nálam az abszolút minimum, amivel telefont veszek, így viszont nem akkora ugrás az 512, és itt árban sem.
Egyébként ilyenkor mindig a fiatalkorom jut eszembe, amikor a floppyról telepítettük a win3.1-et, meg mekkora királyság volt, akinek 20 MB-os winchestere volt
-
osonte
őstag
Én is nehezen birnám ki ha a fiokban lenne, hogy ne próbáljam ki, lehet meg is szeretnéd.
Sajnos viszont akkor már nem lesz bontatlan.
Amit árulsz a töltő biztosan a dobozban van, máshol van a nagy imei-s matrica amiben nincs töltő, mert laposabb a doboz és ott nem férne el. -
kbyte1024
veterán
Ráadásul ahogy olvastam sok képe meg videója van. De ahogy írtuk van alternatíva
Nekem is itt van még a fiókba bontatlanul és nagy a kísértés de nem bontottam fel
-
osonte
őstag
Igen, biztos vagyok benne, hogy jószándékból javasoltad és abban meg Neked van igazad, hogy valakinek tényleg 17 ezer Ft is sok.
-
kbyte1024
veterán
Ez jogos. Mondom nekem mindegy csak egy lehetőséget írtam. Mert ha van otthon gyors SD karija és sokkal jobb áron tudna kisebbet beszerezni akkor lehet alternatíva. 17rugo nem pénz szerintem a nagyobbért de valakinek az is sok,eztis megértem

-
osonte
őstag
Lehet, hogy van gyors SD kártya (mostanában nem néztem őket), de a telefon USB 2.0-ás portja mindenképpen szűk keresztmetszet lesz sebességben.
-
kbyte1024
veterán
Nyilván, most megnéztem 117 vs 134, azaz ~17eFt, nyilván ez is pénz, és akkor még nem is számoltam a pendrive árát.
Anno sok évvel ezelőtt eléggé megszívattak kamu tárhelyes pendrive és SD kártáykkal. Mondjuk az is inkább idő és ideg volt, mert végül 2x térítette vissza az Ali, de vissza kellett küldenem Kínába a cuccokat
Most nem vagyok képben a korrekt cuccokat árulókkal a sok fake ellenében, nem mostanában vettem ilyet Aliról.Azt gondoltam van otthon neked ilyen vagy normális SD karid. Mert ha van akkor kb nincs is miről beszélni. És de!! Van olyan SD kari ami van olyan gyors mint egy ufs. (V30). De ha nem pénz akkor vedd a nagyobb tárhellyel szerelt telót és ennyi.
-
osonte
őstag
Nyilván, most megnéztem 117 vs 134, azaz ~17eFt, nyilván ez is pénz, és akkor még nem is számoltam a pendrive árát.
Anno sok évvel ezelőtt eléggé megszívattak kamu tárhelyes pendrive és SD kártáykkal. Mondjuk az is inkább idő és ideg volt, mert végül 2x térítette vissza az Ali, de vissza kellett küldenem Kínába a cuccokat
Most nem vagyok képben a korrekt cuccokat árulókkal a sok fake ellenében, nem mostanában vettem ilyet Aliról.Jól írod, 17 ezer Ft amiből lejön a pendrive ára, szóval máris kevesebb. A pendrive-ot eleve nem hasonlítanám a belső UFS 4.1 tárhelyhez (ha jól emlékszem). Számtech boltban dolgoztam 7 évig, eredeti Kingston pendrive-okat árultunk és nem az volt a kérdés, hogy tönkremegy -e, hanem hogy mikor, rengeteget hoztak vissza. Viszont rossz belső UFS tárhelyet még nem láttam, meg ugye a sebesség sem ugyanaz. Illetve írtad, hogy nem évente veszel telefont, ha elosztod a tizenezret 4 évre, akkor megéri annyit spórolni?
-
Anonymus23
veterán
Nyilván, most megnéztem 117 vs 134, azaz ~17eFt, nyilván ez is pénz, és akkor még nem is számoltam a pendrive árát.
Anno sok évvel ezelőtt eléggé megszívattak kamu tárhelyes pendrive és SD kártáykkal. Mondjuk az is inkább idő és ideg volt, mert végül 2x térítette vissza az Ali, de vissza kellett küldenem Kínába a cuccokat
Most nem vagyok képben a korrekt cuccokat árulókkal a sok fake ellenében, nem mostanában vettem ilyet Aliról. -
blueye
veterán
Ja igen, a kijelző, amikor megláttam, hogy ívelt az RN, akkor kezdtem el keresgélni, és ugrott be, hogy mostanság többször láttam cikket az F7-ről.
Igen, nézegettem Alin, de 120 körül a 256 GB-os talátam csak, ~134k az 512-es (töltővel), de ha mégis lenne 512-es 120 körül, akkor azt valahogy nem találta meg a kerső.
Ahogy néztem a helyi "sufni" boltok is az Alis + saját nyereség árulják ezeket, és persze mindenhol bolti garancia van (anno az RN9 Pro-t is az elhiresült Turbadóról vettem).110 környékéről indul az RN 14 Pro+, ettől már igazából nem nagy ugrás az F7
Nagyjából már meggyőztem magam
csak még keresgélek, hogy honnan is vegyem, bár Alin Hétfőn indul valami "őszi szél"
meglátjuk, hogy az mit is jelent.Köszi mindenkinek az inókat
"Nagyjából már meggyőztem magam
csak még keresgélek" - most erős a forint, én nem várnék sokat -
kbyte1024
veterán
Nem hülye vagyok, csak lusta
Nem azért írtam. Csak ha a 256-ost jó árban látod akkor egy ilyennel az is jó alternatíva lehet.
-
Anonymus23
veterán
-
Anonymus23
veterán
Nekem is az első Xiaomi telefonom egy Redmi Note 4 volt, nagyon szerettem, rengeteget rom-oltam vele. Utána meg Redmi Note 8 Pro ami ismét nagyon emlékezetes volt jó értelemben, ahogy kézbe vettem, éreztem hogy hiába Redmi, de piszok jó minőségű telefon. Utána a 8/9 Pro-nál kezdtem elengedni és a mostani Redmik már szerintem gyengébbek, mint a Poco F7 széria. Nekem eleve a legjobb Redmi Pro+ -ok az ívelt kijelző miatt nem jönnek be. Az F7 meg a legnagyobb kijelzős és sík a kijelző, de egyáltalán nem nagy kézben, nem is nehéz. Baromi gyors és hibátlan a rendszer. Szerintem vedd inkább az 512GB-os verziót, mert a nagyobb tárhelyből lehet kevesebbet használni, de kicsiből sosem lesz nagyobb. Esetleg ha belefér külföld, akkor a nagyobb tárhelyest én kb 140 ezerért vettem töltővel, de most kb 7-8 ezerrel még olcsóbb (Gshopper), illetve van aki bedobott korábban 120 ezer Ft körüli AliExpress-es lehetőséget, EU-s raktárból. Szóval a nagyobb F7-et vedd simán és nem lesz vele gondod.

Jobban megszerettem, mint a Honor Magic 7 Pro-t, persze annak van néhány tulájdonsága, ami jobb, hangszórók, kamerarendszer, de az ára az F7-nek töredéke.Ja igen, a kijelző, amikor megláttam, hogy ívelt az RN, akkor kezdtem el keresgélni, és ugrott be, hogy mostanság többször láttam cikket az F7-ről.
Igen, nézegettem Alin, de 120 körül a 256 GB-os talátam csak, ~134k az 512-es (töltővel), de ha mégis lenne 512-es 120 körül, akkor azt valahogy nem találta meg a kerső.
Ahogy néztem a helyi "sufni" boltok is az Alis + saját nyereség árulják ezeket, és persze mindenhol bolti garancia van (anno az RN9 Pro-t is az elhiresült Turbadóról vettem).110 környékéről indul az RN 14 Pro+, ettől már igazából nem nagy ugrás az F7
Nagyjából már meggyőztem magam
csak még keresgélek, hogy honnan is vegyem, bár Alin Hétfőn indul valami "őszi szél"
meglátjuk, hogy az mit is jelent.Köszi mindenkinek az inókat
-
kbyte1024
veterán
Sziasztok,
Jelenleg egy Redmi Note 9 Pro-m van, ami már 5+ éves, bár jellemzően problémám nincs vele az akksi degradáción túl, de lassan elérkezett egy telefon váltás.
Első körben a Redmi Note 14Pro+ 512 volt képben, de olvasgatva a teszteket elgondolkoztam, hogy helyette inkább az F7 jönne képbe (hardver szempontból ahogy látom 2 külön széria minden tekintetből).
A kamera nekem annyira nem egy fontos tétel, ritkán fotózok, ha komoly minőség kell arra van itthon dedikált eszköz (ha még komolyabb, akkor húgomnak fotó stúdiója van
).Amin most vacillálok, az a tárhely: Jelenleg a 128-as verzió van, de ugye a telóban még van egy 256 GB-os microSD, amin van kb 100 GB adat (fotókat/videókat/zenéket ide mentem). Vacillálok a 256 vs 512 között, de mivel ebben nincs bővítési lehetőség, ha valamilyen okból kifutnék a tárhelyből, akkor itt max készülék csere jöhet szóba
Sok éve már csak Redmi Note telefonjaim voltak (asszem az első egy RN 3 volt), de gondolom az átjárás az nem kérdés a 2 széria között áttelepítés kapcsán...
Na akkor,szoval ha kevés a tárhely,beledugsz egy usb-c adaptert és mentheted a cuccaid memkarira,pendrive-ra. Nem kell azért teló csere.Nézd pl ez.

-
osonte
őstag
Sziasztok,
Jelenleg egy Redmi Note 9 Pro-m van, ami már 5+ éves, bár jellemzően problémám nincs vele az akksi degradáción túl, de lassan elérkezett egy telefon váltás.
Első körben a Redmi Note 14Pro+ 512 volt képben, de olvasgatva a teszteket elgondolkoztam, hogy helyette inkább az F7 jönne képbe (hardver szempontból ahogy látom 2 külön széria minden tekintetből).
A kamera nekem annyira nem egy fontos tétel, ritkán fotózok, ha komoly minőség kell arra van itthon dedikált eszköz (ha még komolyabb, akkor húgomnak fotó stúdiója van
).Amin most vacillálok, az a tárhely: Jelenleg a 128-as verzió van, de ugye a telóban még van egy 256 GB-os microSD, amin van kb 100 GB adat (fotókat/videókat/zenéket ide mentem). Vacillálok a 256 vs 512 között, de mivel ebben nincs bővítési lehetőség, ha valamilyen okból kifutnék a tárhelyből, akkor itt max készülék csere jöhet szóba
Sok éve már csak Redmi Note telefonjaim voltak (asszem az első egy RN 3 volt), de gondolom az átjárás az nem kérdés a 2 széria között áttelepítés kapcsán...
Nekem is az első Xiaomi telefonom egy Redmi Note 4 volt, nagyon szerettem, rengeteget rom-oltam vele. Utána meg Redmi Note 8 Pro ami ismét nagyon emlékezetes volt jó értelemben, ahogy kézbe vettem, éreztem hogy hiába Redmi, de piszok jó minőségű telefon. Utána a 8/9 Pro-nál kezdtem elengedni és a mostani Redmik már szerintem gyengébbek, mint a Poco F7 széria. Nekem eleve a legjobb Redmi Pro+ -ok az ívelt kijelző miatt nem jönnek be. Az F7 meg a legnagyobb kijelzős és sík a kijelző, de egyáltalán nem nagy kézben, nem is nehéz. Baromi gyors és hibátlan a rendszer. Szerintem vedd inkább az 512GB-os verziót, mert a nagyobb tárhelyből lehet kevesebbet használni, de kicsiből sosem lesz nagyobb. Esetleg ha belefér külföld, akkor a nagyobb tárhelyest én kb 140 ezerért vettem töltővel, de most kb 7-8 ezerrel még olcsóbb (Gshopper), illetve van aki bedobott korábban 120 ezer Ft körüli AliExpress-es lehetőséget, EU-s raktárból. Szóval a nagyobb F7-et vedd simán és nem lesz vele gondod.

Jobban megszerettem, mint a Honor Magic 7 Pro-t, persze annak van néhány tulájdonsága, ami jobb, hangszórók, kamerarendszer, de az ára az F7-nek töredéke. -
blueye
veterán
Sziasztok,
Jelenleg egy Redmi Note 9 Pro-m van, ami már 5+ éves, bár jellemzően problémám nincs vele az akksi degradáción túl, de lassan elérkezett egy telefon váltás.
Első körben a Redmi Note 14Pro+ 512 volt képben, de olvasgatva a teszteket elgondolkoztam, hogy helyette inkább az F7 jönne képbe (hardver szempontból ahogy látom 2 külön széria minden tekintetből).
A kamera nekem annyira nem egy fontos tétel, ritkán fotózok, ha komoly minőség kell arra van itthon dedikált eszköz (ha még komolyabb, akkor húgomnak fotó stúdiója van
).Amin most vacillálok, az a tárhely: Jelenleg a 128-as verzió van, de ugye a telóban még van egy 256 GB-os microSD, amin van kb 100 GB adat (fotókat/videókat/zenéket ide mentem). Vacillálok a 256 vs 512 között, de mivel ebben nincs bővítési lehetőség, ha valamilyen okból kifutnék a tárhelyből, akkor itt max készülék csere jöhet szóba
Sok éve már csak Redmi Note telefonjaim voltak (asszem az első egy RN 3 volt), de gondolom az átjárás az nem kérdés a 2 széria között áttelepítés kapcsán...
Szvsz vedd meg az F7est, jó telefon, jó áron

-
Anonymus23
veterán
Sziasztok,
Jelenleg egy Redmi Note 9 Pro-m van, ami már 5+ éves, bár jellemzően problémám nincs vele az akksi degradáción túl, de lassan elérkezett egy telefon váltás.
Első körben a Redmi Note 14Pro+ 512 volt képben, de olvasgatva a teszteket elgondolkoztam, hogy helyette inkább az F7 jönne képbe (hardver szempontból ahogy látom 2 külön széria minden tekintetből).
A kamera nekem annyira nem egy fontos tétel, ritkán fotózok, ha komoly minőség kell arra van itthon dedikált eszköz (ha még komolyabb, akkor húgomnak fotó stúdiója van
).Amin most vacillálok, az a tárhely: Jelenleg a 128-as verzió van, de ugye a telóban még van egy 256 GB-os microSD, amin van kb 100 GB adat (fotókat/videókat/zenéket ide mentem). Vacillálok a 256 vs 512 között, de mivel ebben nincs bővítési lehetőség, ha valamilyen okból kifutnék a tárhelyből, akkor itt max készülék csere jöhet szóba
Sok éve már csak Redmi Note telefonjaim voltak (asszem az első egy RN 3 volt), de gondolom az átjárás az nem kérdés a 2 széria között áttelepítés kapcsán...
-
osonte
őstag
-
Terentius
őstag
Én még drágábban vettem, de nem érdekel, 141 ezer Ft volt (talán 1-2 nap múlva ment le az ára a rendelésem után
). A lényeg, hogy megvan és szerencsére nincs vele semmi gond. Szuper telefon, előtte az X7 Pro is az volt, annyi, hogy a nagyobb kijelzőt jobban látom, de könnyűnek érződik és vékony még tokban is. A hangja halkabb (viszont elég), mint az X7 Pro, de több mély van benne, szóval szebben szól. Ez igaz a beszédhangszóróra is, van mélytartománya, nem szeretem, amikor a másik felet "vékony/magas" hangon hallom. A rezgőmotor ugyanaz benne, de itt kicsit jobb érzés, máshol van a házon belül. Akksi meg király, kb egy napja töltöttem és most van 66%-on, persze a gyári fölösleges appok kipucolva.
Most olvasom, hogy a töltőt láttad drágábban, azt meg olcsóbban vettem itt kb 10 napja 100 Ft-tal (7490 Ft)...adbtoolsal szedted le a gyári felesleges appokat?
-
Sub-S
senior tag
Valóban, de ha jól tudom ahhoz nincs töltő nem? Ha még azt is venni kell az még egy 10-es kb.
Van a csomagban.
-
osonte
őstag
Köszi szépen az infókat. A Gshopper-nél új, hogy mégis van töltő benne.
A töltőt pont ennél a boltnál néztem amit linkeltél, bár egy pár hete drágàbb volt még.Én még drágábban vettem, de nem érdekel, 141 ezer Ft volt (talán 1-2 nap múlva ment le az ára a rendelésem után
). A lényeg, hogy megvan és szerencsére nincs vele semmi gond. Szuper telefon, előtte az X7 Pro is az volt, annyi, hogy a nagyobb kijelzőt jobban látom, de könnyűnek érződik és vékony még tokban is. A hangja halkabb (viszont elég), mint az X7 Pro, de több mély van benne, szóval szebben szól. Ez igaz a beszédhangszóróra is, van mélytartománya, nem szeretem, amikor a másik felet "vékony/magas" hangon hallom. A rezgőmotor ugyanaz benne, de itt kicsit jobb érzés, máshol van a házon belül. Akksi meg király, kb egy napja töltöttem és most van 66%-on, persze a gyári fölösleges appok kipucolva.
Most olvasom, hogy a töltőt láttad drágábban, azt meg olcsóbban vettem itt kb 10 napja 100 Ft-tal (7490 Ft)... -
grobalster
csendes tag
Köszi szépen az infókat. A Gshopper-nél új, hogy mégis van töltő benne.
A töltőt pont ennél a boltnál néztem amit linkeltél, bár egy pár hete drágàbb volt még. -
osonte
őstag
Valóban, de ha jól tudom ahhoz nincs töltő nem? Ha még azt is venni kell az még egy 10-es kb.
-
grobalster
csendes tag
-
grobalster
csendes tag
Igen igen ezen akadt meg a szemem nekem is. Direkt figyeltem is a nyitó akciót. Na mondom aki akkor vette most biztos örül...
#62 kbyte1024 az elég király idő sokszor magyarországon belül nincs itt ennyi idő alatt.
#66 gabor_01 igen ebben igazad van. Én csak abban nem voltam biztos, hogy a nagyobb watt gond-e.
-
kbyte1024
veterán
-
noobfx
csendes tag
-
Sub-S
senior tag
-
osonte
őstag
-
blueye
veterán
Sziasztok!
Poco F7 vásárlása előtt állok eddig külföldről vettem volna, de úgy látom a mi.com oldalán adnának most ajándékba hozzá egy 20.000mah powerbankot meg egy 120w töltő fejet. Így elgondolkodtam, hogy 139 ezerért jó vétel lenne.Kérdésem az lenne, hogy gondot jelent a telefonnak ha én a 90 watt helyett 120 wattos töltő fejjel töltőm? Ha jól tudom annyit vesz fel amennyi neki kell. Köszi a segítséget.
Amúgy viccesek ezek a mi.com - osok, a nyitó akció gyengébb volt mint a mostani ajándékkal. Kiváló üzleti stratégia 😄, a béta teszteloknek nem adtak ajándékot.
-
osonte
őstag
Sziasztok!
Hivatalosan is itt vagyok a fórumba, a mai nap érkezett meg egy 512MB-os ezüst, eddig szuper, főleg a nagy kijelző, de előtte az X7 Pro is az volt.
Szokásosan nem engedi a bootloadert nyitni, az appban azt írja, hogy próbálkozzak holnap... Ez volt a másik telefonnal is.
Akinek sikerült nyitnia a BL-t az mikor próbálkozik az appban? Én elvileg amikor nálunk 18 óra van (akkor Kínában van éjfél) és akkor szoktam próbálkozni, lehet rosszul csinálom...
Előre is köszönöm!
-
gabor_01
őstag
Sziasztok!
Poco F7 vásárlása előtt állok eddig külföldről vettem volna, de úgy látom a mi.com oldalán adnának most ajándékba hozzá egy 20.000mah powerbankot meg egy 120w töltő fejet. Így elgondolkodtam, hogy 139 ezerért jó vétel lenne.Kérdésem az lenne, hogy gondot jelent a telefonnak ha én a 90 watt helyett 120 wattos töltő fejjel töltőm? Ha jól tudom annyit vesz fel amennyi neki kell. Köszi a segítséget.
Amúgy viccesek ezek Xiaomi töltők.
Teszteltem a 67W és 120W-osakat.
Tartósan egyik sem tud 45W-nál többet leadni, csak rövid ideig.
Túlmelegedés miatt visszaszabályoznak.
Pont arra jók, hogy a telefont gyorsan feltöltsék. Egy laptophoz, ami ennél többet vesz fel, nem jók. Oda a sima Baseus 65W-os kell
-
mobilizmo
addikt
-
kbyte1024
veterán
Erre gondoltam amit küldtél, hogy hamar megérkezik. Szóval marad is ez szerintem. De igen most már látom, hogy amit adnak hozzá mi.com-on visszahívásos.
Aha lengyel raktár,tapasztalataim szerint kb 5munkanap
-
grobalster
csendes tag
-
kbyte1024
veterán
-
kbyte1024
veterán
Köszi szépen 😁 pont az előbb találtam meg ezt én is. Lengyel raktárból hamar itt is lenne 🤔 Az öreg Poco X3 NFC-nek közeledik a nyugdíj... 😁😁
Nincs mit,de ez se tart sokáig. Ennél nem nagyon lesz olcsóbb mostanság.
-
gabor_01
őstag
-
grobalster
csendes tag
-
kbyte1024
veterán
Segítek nézd
-
kbyte1024
veterán
Ennyiért kár is lett volna kihagyni. Nekem az Official Store-nál szokott mindig a legdrágább lenni. 😁
Ki lehet fogni jó akciókat csak figyelni kell. Én kb 1 percenként frissítette az oldalt amikor bedobta. Ez mindig akkor van ha choisday van vagy új teló premier. Kb 10 percig volt ennyi
-
grobalster
csendes tag
-
kbyte1024
veterán
Ohh köszi az infót utánanézek ennek. Esetleg egy linket kérhetek ahonnan rendelted?
Már nincs az az akció. Plussz volt kupoonom is.
-
grobalster
csendes tag
-
osonte
őstag
-
kbyte1024
veterán
Akkor jól gondoltam. Köszi szépen. Gondolkodok rajta egy ideje de, így power bankkal együtt jó ajánlatnak tűnik. Alin, dhgaten, gshopperen nem nagyon sikerült 130 alá vinni árban.
Azt a powerbankot nézd meg jobban...most hívják vissza az összeset........én brutál baráti áron vettem az Alin
-
grobalster
csendes tag
Akkor jól gondoltam. Köszi szépen. Gondolkodok rajta egy ideje de, így power bankkal együtt jó ajánlatnak tűnik. Alin, dhgaten, gshopperen nem nagyon sikerült 130 alá vinni árban.
-
kbyte1024
veterán
Sziasztok!
Poco F7 vásárlása előtt állok eddig külföldről vettem volna, de úgy látom a mi.com oldalán adnának most ajándékba hozzá egy 20.000mah powerbankot meg egy 120w töltő fejet. Így elgondolkodtam, hogy 139 ezerért jó vétel lenne.Kérdésem az lenne, hogy gondot jelent a telefonnak ha én a 90 watt helyett 120 wattos töltő fejjel töltőm? Ha jól tudom annyit vesz fel amennyi neki kell. Köszi a segítséget.
Nem gond a teló úgyis fogja tudni mennyit vehet fel. Azzal töltöd amivel akarod

-
grobalster
csendes tag
Sziasztok!
Poco F7 vásárlása előtt állok eddig külföldről vettem volna, de úgy látom a mi.com oldalán adnának most ajándékba hozzá egy 20.000mah powerbankot meg egy 120w töltő fejet. Így elgondolkodtam, hogy 139 ezerért jó vétel lenne.Kérdésem az lenne, hogy gondot jelent a telefonnak ha én a 90 watt helyett 120 wattos töltő fejjel töltőm? Ha jól tudom annyit vesz fel amennyi neki kell. Köszi a segítséget.
-
osonte
őstag
-
mobilizmo
addikt
-
osonte
őstag
Rendben azt meg tudom csinálni majd. Az a kérdés mikor kell? Gondolom nem a gyári romon zárt BL-el. Nyitott BL-el kérdezzem le? Vagy romcsere után amikor visszazártam a BL-t már a tajvani rommal?
Amit kidod eredményt az egészet lementem majd.
-
mobilizmo
addikt
Igaz, akkor egyszerűbb: fastboot-ba teszed aztán
fastboot getvar all
és megkeresed a current-slot sort -
osonte
őstag
Az a baj nálam nem lesz Twrp, sem custom rom, csak másik régiónak gyári romja. Viszont bootloader nyitás-visszazárás lesz, úgy is látnám esetleg ha tudnám hol marad nyitott Google-ban. Azt meg tudom majd nézni.
-
mobilizmo
addikt
Én biztosan nyitni fogom, amikor tudom leghamarabb, elvileg holnap érkezik a telefon, ha semmi nem megy félre. Teszem fel a tajvani romot és zárom a bootloadert, ha addig nem válaszol senki és mondod majd akkor (megírom, ha megcsináltam), hogy hol és mit kell nézzek, akkor azzal talán segíthetek?
Twrp-ben rögtön látni lehet, bár nem tudom van-e már hozzá. Illetve ROM-ot sem látok még, én crDroid-ra vadásznék, az nagyon bejött F3-on.
-
kbyte1024
veterán
-
osonte
őstag
Én biztosan nyitni fogom, amikor tudom leghamarabb, elvileg holnap érkezik a telefon, ha semmi nem megy félre. Teszem fel a tajvani romot és zárom a bootloadert, ha addig nem válaszol senki és mondod majd akkor (megírom, ha megcsináltam), hogy hol és mit kell nézzek, akkor azzal talán segíthetek?
-
Terentius
őstag
Oneplus 12-ről váltottam. 2 hátrány van. Nincs esim, bár nem használtam és a telefotó kamera. Reklám a beállítások elvégzése után 0. Újkori árakat nézve 370k vs 120k
-
mobilizmo
addikt
-
kbyte1024
veterán
-
mobilizmo
addikt
A/B partíciós kérdésemre nem tudja esetleg valaki a választ?
-
kbyte1024
veterán
Király👍 használjátok egészséggel

-
Terentius
őstag
Egy hónapja használom kiváló telefon az árát figyelembe véve verhetetlen és még a kamera is jó.
-
blueye
veterán
-
kbyte1024
veterán
Értem és köszi!
Amúgy ha abból indulok ki, hogy nálam egy X7 Pro-t cserélt (pontosabban fog cserélni), ami egy zseniális telefon annyi pénzért, egyszerűen nem éreztem sebességkülönbséget a csúcskategóriás Honor (M7P) és 119 ezres Poco között, de mindenben hozta azt a szintet, ami olyan csekély kompromisszumokat jelent egy 350-450 ezres telefonhoz képest, hogy nagyon jó vétel úgy általában a Poco telefonok. El is vitték, mint a cukrot és többen is vitték volna. Persze akinek fotózásra kell, vagy szeretné ha dübörögne a hangszórón a zene és egyéb extra igények, annak marad a csúcstelefon. Akkor sok sikert az eladáshoz!Na igen,valamit fel kell áldozni a teljesítmény oltárán
jó ez a teló biztos csak azért nem fogom be mert már untam a Xiaomi/Poco vonalat. Másra vágytam
-
osonte
őstag
Értem és köszi!
Amúgy ha abból indulok ki, hogy nálam egy X7 Pro-t cserélt (pontosabban fog cserélni), ami egy zseniális telefon annyi pénzért, egyszerűen nem éreztem sebességkülönbséget a csúcskategóriás Honor (M7P) és 119 ezres Poco között, de mindenben hozta azt a szintet, ami olyan csekély kompromisszumokat jelent egy 350-450 ezres telefonhoz képest, hogy nagyon jó vétel úgy általában a Poco telefonok. El is vitték, mint a cukrot és többen is vitték volna. Persze akinek fotózásra kell, vagy szeretné ha dübörögne a hangszórón a zene és egyéb extra igények, annak marad a csúcstelefon. Akkor sok sikert az eladáshoz! -
kbyte1024
veterán
Ja nem,eladásra vettem. Csak kivi vagyok hogy milyen? Kitartás,biztos nemsokára megkapod te is
-
osonte
őstag
Bárcsak már én is ezt a képet látnám, nekem még csak tegnap ment át itthom a Vámon...
Arról, hogy milyen majd a többiek tudnak írni, bár gyorsabb és hitelesebb választ kapsz, ha felbontod, én már rég nyomkodnám.
-
kbyte1024
veterán
Üdv mindenkinek,na milyen a teló? Elfogultság nélkül ha kérhetném
itt van az asztalon
-
hunaqua
addikt
-
osonte
őstag
-
noobfx
csendes tag
-
noobfx
csendes tag
-
hunaqua
addikt
-
osonte
őstag
-
noobfx
csendes tag
Végre megvan. 125 K volt AliExpress-ről töltő adapterrel együtt. Barátkozunk.
-
mobilizmo
addikt
Sziasztok!
Akinek van már, az meg tudja esetleg mondani, hogy A/B partíciós-e a telefon?
Köszi.
-
osonte
őstag
Az szuper lenne, de még ha ilyen gyors is lesz a szállítás, akkor a hétvége szerintem belecsúszik majd. Jó lenne minél hamarabb megkapni, mert péntek délután elviszik a mostani telefont, utána telefon nélkül maradok...
-
ruzsass
tag
Ha jól emlékszem 4 munkanap volt, de beleesett pont a hétvége, mert a reptéren maradt hétvégére.
-
osonte
őstag
Jobb kettő, mint egyse, szóval jöhet, azt meghagyom bontatlannak.

Köszi az infót!
Megkérdezhetem feladástól számítva mennyi nap volt mire megérkezett a telefon? Persze csak ha emlékszel még. -
ruzsass
tag
Kezdetben még volt a Gshopper-es rendelésekben 90W-os töltő, annó(június vége) amikor én rendeletem akkor se volt külön odaírva, de szerencsére benne volt..
-
osonte
őstag
Elvileg azt írja, hogy nem lesz a csomagban töltő. Gshopper-ből érkezik, 141 ezer Ft volt az 512GB-os változat kuponnal. Egy nap alatt feladták (valakinek 5-7 nap volt), már csak az út alatt fogok izgulni, hogy ne akadjon el sehol és persze hogy ne legyen semmi hibája.
-
dragonfx
veterán
Igen megvettem, X6 Pro-t tölti 90 Wattal és mellette van egy gyári Xiaomi 67 Wattos töltő (az még a telefonhoz járt a dobozában), direkt megnéztem és ugyanaz a gyártás, ugyanott van öntve a műanyag burkolat és a kis logókat is összehasonlítottam megvan rajta mind, ugyanott. Vettem már hamisított töltőt, fele annyi logó volt rajta + annak a kábele is nehezen volt bedugható vagy lötyögött és ennek precízen bepattan.
Szóval én gyárinak észlelem minden vizsgálódás alapján.
Felűl a gyári 2éves Xiaomi 13 (67W) és alul az új 90W-os töltő: [kép] .Nekem még úton van az F7, remélem megjön Kínából, de ahhoz is ez a töltő kell.
Sőt még a más márkájú PD-s eszközöm is kiírja vele, hogy gyostöltés (iBasso DAP-om).
Köszi szépen a részletes választ.
Akkor rendelem en is.
Neked mennyiert jon kintrol?
Ezek szerint abban sem lesz töltő? -
osonte
őstag
Igen megvettem, X6 Pro-t tölti 90 Wattal és mellette van egy gyári Xiaomi 67 Wattos töltő (az még a telefonhoz járt a dobozában), direkt megnéztem és ugyanaz a gyártás, ugyanott van öntve a műanyag burkolat és a kis logókat is összehasonlítottam megvan rajta mind, ugyanott. Vettem már hamisított töltőt, fele annyi logó volt rajta + annak a kábele is nehezen volt bedugható vagy lötyögött és ennek precízen bepattan.
Szóval én gyárinak észlelem minden vizsgálódás alapján.
Felűl a gyári 2éves Xiaomi 13 (67W) és alul az új 90W-os töltő: [kép] .Nekem még úton van az F7, remélem megjön Kínából, de ahhoz is ez a töltő kell.
Sőt még a más márkájú PD-s eszközöm is kiírja vele, hogy gyostöltés (iBasso DAP-om).
-
dragonfx
veterán
-
osonte
őstag
-
dragonfx
veterán
-
blueye
veterán
Vett valaki a mostani mi nyitási akcióban?
-
l@ja2
csendes tag
-
Terentius
őstag
-
noobfx
csendes tag
-
Terentius
őstag
-
noobfx
csendes tag
-
l@ja2
csendes tag
teis? én még nemdöntöttem pro vs sima f7. most a xxlgsmnél már csak br 150 a sima töltővel... a pro meg még mindig 180
-
noobfx
csendes tag
Még én is reménykedem, akkor ez a téma feleslegessé válik. De ha nem sikerül, akkor csak kell egy felület ahol tudunk a telefonról a későbbiekben beszélgetni egymással. Pont most akarom majd a Poco f3-as telefonomat lecserélni ilyenre.
-
gabor_01
őstag
Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Okostelefonok
- Poco F7
- (téma lezárva)
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Mobil flották
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen légkondit a lakásba?
- Hardcore café
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Proxmox VE
- Gyúrósok ide!
- Automata kávégépek
- További aktív témák...
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
- Dell Precision 7760 i7-11850H 64 GB RAM NVIDIA RTX A4000 FHD IPS Garancia
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i5 13600K 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Lian Li Vector V100R 650W
- BombaÁr! HP ZBook Power G10 i9-13900H 32GB 1000GB RTX A1000 FHD 400nit 100%sRGB 1 év garancia
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Nekem is volt RN 9 Pro, pedig az még a jófajta Redmi-k közé tartozott, de ahhoz képest hatalmas az ugrás ennek a telefonnak a javára. Ugyanolyan gyors (sőt), mint a feleségem Xiaomi 13-a, ami 2 éve csúcsprocesszor volt.



Sajnos viszont akkor már nem lesz bontatlan.

