Új hozzászólás Aktív témák
-
hemaka
nagyúr
Nagyon konyhanyelven fogalmazva es az erzekelore redukalva a dolgot, minel nagyobb az erzekelo annal jobb a kepminosege is.
Elvileg a 8-as szeriaban ujabb erzekelo van, mint a 7-ben, legalabbis a eventen azt mutogattak, aztan hogy mi igaz belole ki tudja.
A megapixel noveles pedig az ilyen kis lopikula szenzoroknal inkabb hatrany szokott lenni, mint elony.Szoval a 12MP nem rossz, foleg hogy az emberek nagytobbsege fb-re meg instara teszi ki, ahol a szerver meg butit rajta nem is keveset, esetleg at is meretezi...
Ha meg valaki nyomtatni akar (ilyenkor karikkor nagyon megugrik a szamuk), egy 9x13 vagy akar egy 13x18-as mereture is eleg, ha a kep normalis keretek kozott keszult. -
b.kov
senior tag
Szia!
Miért nem csinálsz nekik külön AppleID-t?
Lehet ilyen családi csoportot csinálni.De egyébként a "Jelszavak és fiókok" menüben az iCloudnál ki lehet kapcsolni bizonyos szinkronizációkat, így a kontaktokat is.
-
hemaka
nagyúr
Kepminosegben nincsen nagy kulonbseg ahogy nezegettem anno a fotokat, de a Samukban dual pixel pdaf fokuszrendszer van, azok hamarabb elesitenek, mint az iphone-ok.
Bar szerintem csak ezert nem biztos hogy megeri valtani i8-rol. Ha mindenkeppen fontos neked, akkor kicsit varj meg az uj iphone bejelentesig, hatha ok is jonnek egy gyorsabb fokuszrendszerrel. -
hemaka
nagyúr
-
hito
nagyúr
Alapvetően nem, de néhány dologban mégis jobb az iPhone. Sajnos amiben jobb, nekem pont fontos szempontok. A teljesség igénye nélkül:
- az Iphone szinte az egyetlen készülék, aminek a tele lencséjéből is nyerhető raw fájl (1-2 Asus képes még erre, de az a hagyjuk kategória)
- 4k 60fps (P20 Pro-ban 4k max 30fps, 60fps csak fHD-ban érhető el, gyatra minőség mellett. Nagyon jó volt az első szoftverben az 1080p 60fps minősége, de valamiért teljesen szétbarmolták sajnos az egyik frissítéssel)
- manual videó beállítások, bitrate emelés. Ezek csak korlátozottan elérhetők android vonalon, mindenféle mókolás mellett. Kivétel az LG V széria. Ott van manual videó, viszont nincs tele lencse, csak a (számomra) buta wide
- tele lencsére 1080p 60fps alatt is vált, ez P20 Pro-n nincs, csak fHD 30fps-nél és 4k-nál érhető el a tele lencse videófelvételnélÖsszességében a P20 Pro kamerájában jóval több potenciál van a 2x akkora szenzorméret és a 3x tele lencse miatt, de a fent említettek miatt nekem mégis most az iPhone többet kínál. Ezek persze egyedi igények, ha neked nem fontosak az említett dolgok, akkor inkább a P20 Pro-t ajánlom, én imádom, nehéz lesz elengedni.
zsnorbi21: köszi, mindenképpen ki fogom próbálni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- X140M1F4N károsultjai
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- AGM G3 Pro - ordít róla, hogy szoftverfejlesztők kellenének
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- OnePlus Nord 2T 5G 8GB/128GB
- iPhone 13 pro 128GB független, hibátlan, szép
- MacSzerez.com - iPhone 15 / 128GB / Fekete szín / Apple Garancia!
- MacSzerez.com / iPhone 13 Mini / 128GB / Midnight / Kártyafüggetlen /Új akkumulátor! / Garancia!
- MacSzerez.com - iPhone 14 / 128GB / Fehér szín / Gyári új Akkumulátor! / Garancia!
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 500GB + 32SSD I Radeon I 14" FHD I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB FSP CMT510 Cooler Master 750W
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3913, 100% Akkumulátor
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel i5-10310U Refurbished - Garancia - Akció!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3555,100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


